Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какви изследвания трябва да се направят по време на бременност?
Какви са страничните ефекти на прогестерона?
Какви са някои обичайни симптоми на бременността, които майките изпитват?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какви изследвания трябва да се направят по време на бременност?
-
Какви са страничните ефекти на прогестерона?
-
Какви са някои обичайни симптоми на бременността, които майките изпитват?
Обичайните симптоми на бременността включват умора, повишено обоняние, болезнени гърди, гадене и повръщане, разширени вени и промени в телесните размери. Важно е да се консултират с лекар при необичайни или тревожни симптоми. Майките могат да изпитат различни симптоми по време на бременност като умора, повишено обоняние, чувствителни гърди, гадене или повръщане, разширени вени и промени в телесните размери. Важно е да се консултирате с лекар относно необичайни или притеснителни симптоми.
-
Каква е продължителността на бременността и как се определя?
-
Какви са симптомите на бременността, които майките обсъждат във форума?

Но няма да ми личи още...тамън ще ми стане роклята
и леко бременеене! И аз нямам търпение да почне да се усеща бебето и да ме поритва,така ще съм по спокойна като че ли.Гърдите продължават да ме болят,нощем по сто пъти тичам до тоалетната.Но не се оплаквам от нищо,искала съм го много дълго.Във вторник и аз съм на доки,малко ми е нервно отсега,но ще мине.
Весело изкарване на сватбите ви,мамчета и незабравими мигове!!!Много усмивки,танци и ще чакаме снимки...Това е вашият най–красив ден,изживеите го пълноценно!Искренно ви завиждам..
,чакат бебчета
красиви.
, но какво да се прави продължаваме напред.
Няма нищо страшно.Ще стискам палци и ще се моля всичко да е наред.


