Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какви изследвания трябва да се направят по време на бременност?
Какви са страничните ефекти на прогестерона?
Какви са някои обичайни симптоми на бременността, които майките изпитват?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какви изследвания трябва да се направят по време на бременност?
-
Какви са страничните ефекти на прогестерона?
-
Какви са някои обичайни симптоми на бременността, които майките изпитват?
Обичайните симптоми на бременността включват умора, повишено обоняние, болезнени гърди, гадене и повръщане, разширени вени и промени в телесните размери. Важно е да се консултират с лекар при необичайни или тревожни симптоми. Майките могат да изпитат различни симптоми по време на бременност като умора, повишено обоняние, чувствителни гърди, гадене или повръщане, разширени вени и промени в телесните размери. Важно е да се консултирате с лекар относно необичайни или притеснителни симптоми.
-
Каква е продължителността на бременността и как се определя?
-
Какви са симптомите на бременността, които майките обсъждат във форума?








Дано я изпълним само с положителни емоции и много любов!
Честито и на новите мамчета видели:EFP: ,ще чакаме да се похвалите и с точици после!
, сега вече чакам с нетърпение да минат тия две седмици
, но наистина риска е неоправдан. Проблемни са наи-вече изпражненията от там мойе да се разпространи токсоплазмозата. Така че ако имате коте нека някои друг да му чисти през бремеността ако решите да го задържите. И да му се чисти всеки ден тъй като нещото си което разпространява болестта било незаразно първите 24 часа, а после можело да издържи до 6 месеца
Другите животинки маи не са толкоз страшни , но не съм капацитет. Преценете си риска сами, имам приятели който си гледаха котака през цялата бременост и после малката израстна с него в люлката и до днес ( 6г.) нищо и няма. Божа работа ....
То ако става въпрос проклетата токсоплазмоза мойе да се хване от хиляди неща нямащи нищо общо с котките така че да не му мислим много - каквот такова. Вайното е да сме си наред и да си дебелеем без да ни минават мисли за тия неща.

.
, та след другата седмица се надявам да има с какво да се отчета.