Паркирайте камилите отпред - арабски мами чакат ви с шербет! - 76

  • 19 770
  • 294
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 73

Много сте бързи с писането,честитс ви нова темичка.
Днес голямо обикаляне беше по поликлиниката и си дойдох баш в жегата.
Саратеди аз мисля да направя някаква лека торта,но бисквитите ги топя в студено кафе ,а отгоре слагам иот кремовете на др. Йоткер-децата много го харесват.
Деси-на теб мъдрец ли ти вадиха или просто оправяш зъби?Моят досега  единият не е порастнал,май не съм дозряла за него. newsm78
Марси-кога ще пътувате?
[color=deepskyblueКате][/color]-това смодерния свят,не и в Сирия,там още такива неща са голям харам слава богу и това е една от причините да се радвам,че живея в страна с морал.
Амалче-влизай поне тук по често за да не ти е скучно,аз когато и със система бях само чаках да я свалят за да си чата тук. Wink

# 16
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
лили, жега е яко, без климатика се диша като  пръхтене на кит!аз се къпя с водата от крана(студената) смятай колко е топла, тръбите са медни ,външни! не знам къде ми из4езна стикер4ето на мозила за темературите и си умирам от яд,4е сега не откривам нищо в маркираните страници! но около 45 е някъде! тотално е ужас като стане над 50 тогава е  нещо ужасно , излезеш седишна сянка и ти смъди кожата като изгоряло, а дишането си е като, 4е си в куша!

Последна редакция: вт, 01 юли 2008, 14:12 от marsy

# 17
Честита нова тема и от мен.
много ми хареса как е направена и картинките са много добре подбрани абе вьобще много е хубава дано да я изпишем по -бьрзо/в което не се сьмнявам с оглед на това другите колко бьрзо свьршиха/.
 al-Yashbi' ние поне засега не сме се сбльскали с някакьв вид дискриминация .Силно се надявам дьщеря ми като порасне да няма такива проблеми.
Тортата ти е много хубава Саратед   smile3501

# 18
  • Мнения: 689
.. тотално е ужас като стане над 50 тогава е  нещо ужасно , излезеш седишна сянка и ти смъди кожата като изгоряло..

 #Crazy #Crazy #Crazy

Леле........мале!Сериозно ли Shocked

# 19
  • София
  • Мнения: 18 048
Здравейте момичета,
Бързам да споделя, че не всичко е толкова черно...Децата ми от малки ходят в български учебни заведения - ясла, градина и училище.Ясно е ,че там децата рядко са от смесени бракове.И въпреки това, с ръка на сърцето мога да кажа, че не са били въобще подигравани заради произхода си.Колкото до името, това е разбираемо - някой път повтарят или потретват питането си за да могат да им изпишат фамилията правилно.Но това не може да бъде считано за подигравка.Що се отнася до мъжа ми - той е много светъл, но въпреки това си му личи, че е арабин /по това ,че е с брада/.Българския говори добре, усеща се обаче акцент и хората го питат откъде е.Но от чисто човешко любопитство, не с подигравателна нотка.Явно в това отношение сме късметлии.
Снежнатамар,кремчетата на д-р Йоткер са на почит и у нас..., ама тези без варене.
Латеа,пожелавам ти ползотворно учене и добро представяне на изпита!Моите занимания в областта на учението вече се свеждат единствено и само до проверка на написаното и наученото от щерките през учебната година.Ама и това не е малко, дойдеш си от работа и те чака една камара тетрадки с домашни за проверка.Загубила съм вече тренинг за учене, за последно на изпит съм била на държавния през 1998 ShockedУффф, добре че е лято, няма даскало, няма проверки, дечурлигата само книжки си четат GrinningАко не ходех и на работа, ееееех Rolling Eyes
Това ми напомня, че пак се отплеснах, а трябва да побачкам все пак..Чао, момичета и до после!Целувки на всички Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 20
Здравейте момичета   bouquet , как сте днес
Аз съм направо скапана  Tired, не мога да свикна да заспивам на светло, уж си взехме плътни пердета но пак си е светло, тези бели но6ти ме убиват.
Кате, как си миличка, оправяте ли се?  Hug

# 21
  • Мнения: 48
ЧЕСТИТА НОВА ТЕМИЧКА И ОТ МЕН!!!.Браво Рали много добре си я оформила.Марси при вас е адска жега много лошо.Точно заради жегите в Пакистан мойто пътуване отиде за декември и двете сватби ще са тогава.Сега там е страшно стига и до 60 градуса.Теди много хубава торта сте направили браво.Деси много е лошо да имаш проблеми със зъбите аз мразя зъболекарите много ме е страх като ходя. Simple Smile Simple Smile Хайде почерпете се с по един крем карамел току що правих и аз и нещо за пийване.                        

# 22
Ехоооооооооо Арабелкиииииииии
 #Crazy От доста време ви чета, и до сега ден като този не съм виждала, къде се покрихте всички  newsm78

# 23
  • Мнения: 333
Да се запиша и аз в новата тема. Рали Мерси за темичката. Много оригинално заглавие и страхотни снимки. А камилата ми е една от любимите ми животни.  Heart Eyes

Благодаря ви момичета за подкрепата.  Hug Нека да съжалява сега.....заслужава го.  А знам ли може пак номера да прави...да се опита да ме накара да го заобичам въпреки, че е женен вече.  #Cussing out Не му вярвам вече на нито една негова дума. Лицемер.  #2gunfire
И сега разбирам защо не е предал на майка си координатите, които му ги пратих на Свеар . Нали техните ще разберат какъв използвач и колко праведен мюсюлманин,лъжейки е бил сина им.  Close

Катенце Как сте мила  Hug оправяте ли се вече?
Вашите познати турско-кюрдската любов са големи сладури май.  Heart Eyes

Лили Не знам...не ми върви нещо с тези мъже.  Confused Взех да губя и надежди вече, че ще намеря някой свестен..то виж ги какви са повечето млади момчета тук.  Sick

Вени Мн сте хубави и тричките на снимката от срещата.  Heart Eyes
Тоз негодник е дошъл пак да си работи тука в Златните. Ако ходиш това лято там...сигурно ще го видиш пак.

Нафасима Hug

Амалче  Hug Хайде възстановявай се бързичко, че ми липсват постовете ти.

Марси  Shocked Как издържат тези хора там  в тази жега?  ooooh!

Мелани къде си?  Simple Smile

П.С. Днес бяхме на кафе със сексимомиче  Hug
Много симпатично и свястно момиче.  Wink
Дано скоро се запознаем реално и с другите момичета от форума.   bouquet

# 24
  • Мнения: 689
На сянка сме се изпокрили,Мими27 Grinning

Дезърт-не се тормози,само се моли и ще видиш как прица ще те намери,иншаАлал!
А онзи е лицемерен да NaughtyИ го е срам от техните....тука (в Бг)може,а там-не може...
Ех,да беше разбрала,че те лъже по-рано...

Рени-дай някой плод,стига с тия кремчета,че станах 100 кила и лигите ми текат ей!

Аз ,,откривам ,,нови хора в Емирствта..ама....май няма да се свързваме...

# 25
  • Мнения: 8
Привет и от мен на всички! smile3525
Първо искам да ви благодаря за прекрасните пожелания за празника на моето момченце! СЪРДЕЧНО БЛАГОДАРЯ НА ВСИЧКИ! И ВАШИТЕ ДЕЧИЦА ДА СА ЖИВИ И ЗДРАВИ!
Абе, хара, нямаше ме една седмица, а вие две теми изписахте!!!!!!че не може и човек да ви намери! Първо писах в старата тема  и то няколко минути след кото  се публикува новата Wink Какво да се прави, разсеян човека Embarassed Честита нова тема и от мен, преди да сте я попривършили...............
Добре дошла и на Мириам ІІІ звучи ли кралски!?! Ако  съм пропуснала поздрав за добре дошъъл на някому, моля да ме извини, сега се връщам да чета изпуснатото. Докото се върна, да не сте приключили и тази тема.......... newsm78
за сега: Спокойна нощ на всички от мен! А на теб, Деси, ти пожелавам приятни игри с малката сладурана! ще ти кажа "лека нощ" като стана сутринта да си пия кафето.................. нали тогава си лягаш............ smile3525

# 26
  • Мнения: 206
В момента по канал Икономика дажат предаване за египетския бизнес в България Simple Smile и българския в Египет

# 27
  • Мнения: 689


Кафе?



А ваканция?

Много искате Naughty Joy Joy Joy
И аз искам-ама няма Sad

Надя-разкажи на кратко за предаването!

Лек ден!Аз не съм спала днес...сигурно се разболявам от оная болест:на никога неспящите,вече седмица съм така...

Драснете някой ред как сте как са дечицата,някакви арабски въпроси ако имате-Никоганеспящата Дъщеря на Великия Вожд е насреща Wink

Урочасахте темата с тези,,докато изчета-и тая ще свършите,, Stop Crazy

# 28
  • Мнения: 502
доброутроооо!
как сте момичета? не се предаайте на жегата! мойто зверче е много нервничко, даже вчера я водих на УНГ да видим ушите да не реве от тях, но нищо й няма. и сега си дивее в къщи и няма никакво намерение да слуша. Cry
Лили- гледах снимките ти. не знам колко са нови, но дечицата са много сладки, а и ми се искаше да видя някоя природна гледка от твоя край. е мола не ми беше интересен, но пустинята........даа.
оф да си гледам аз детето че овърша къщата пак.

# 29
  • Мнения: 206
Lili аз малко късничко го хванах, но даваха интервю с втория след посланика на египетското посолство Шериф.....забравих му фамилията. Той разказваше какъв бизнес има между Египет и България, и че Египет е на първо място от арабските страни като бизнес партньор на България.
Даваха един египтянин, който отглежда селскостопански култури някъде край Казанлък май беше и имаше розова плантация там. И човек вика орехите са ви богатсвто тука. На всяко летище във магазините има едни малки бурканчета с мед и орехи вътре и струват 7 евро, в България са 2 евро. Това е богатство... Абе явно на човека му сече от какво може да се прави бизнес, има нюх човек, не е като повечето българи, ревем че нямаме пари, а сме затънали в природно богатство, което не виждаме и което не ценим.
Ама това е друга болна тема...
Сега отивам на баница и кафенце у мама, че има нова шатра в градината си. До скоро...

Общи условия

Активация на акаунт