В БУРГАС силно слънцето пече, мама на хладно се скатава за едно питие! - 60

  • 15 633
  • 296
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 531
Извинявайте че нахлувам в темата ви, но ако някой от вас му се ходи в Родопите а няма възможност , може да сме си взаимно полезни  Hug
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=310973.0

# 46
  • Мнения: 1 701
Летен грип с разтройство, повръщане и температура.
Една торба лекарства, диета ... и много прах за пране и чершафи за смяна! Sad

Ще пиша пак, когато Пламен се оправи!

# 47
  • Бургас
  • Мнения: 1 411
Здравейте в новата тема, вече се завърнахме. Връщам се да ви чета че има доста писано.
Натали, дано Пламен се оправи по-бързичко.

Последна редакция: сб, 05 юли 2008, 18:12 от Pagocт

# 48
  • Мнения: 23
здравейте мами,приемате ли мама от бургаска област,понеже няма тема за нашия град?(поне не видях). удоволствие ще е за мен да споделяме заедно ежедневието си!и веднага искам да попитам wish,как за 3 месеца свали 13 кг.аз също имам много да свалям Sad

Последна редакция: сб, 05 юли 2008, 22:11 от east_lights

# 49
  • Мнения: 100
Добро утро майчета. И аз нямам претенции по принцип датата в къщи съм си.
Благодаря за успокоението, ще видим утре с какво ще ни изненада докторката.

# 50
  • Мнения: 1 701
здравейте мами,приемате ли мама от бургаска област,понеже няма тема за нашия град?(поне не видях). удоволствие ще е за мен да споделяме заедно ежедневието си!и веднага искам да попитам wish,как за 3 месеца свали 13 кг.аз също имам много да свалям Sad

С много зор, малко Дюкан (не можах да издържа на режима) и без алкохол, захар и тестяно ... Simple Smile
Всъщност ги свалих за 2 месеца и сега само задържам, но не съм сменила лентичката....


Пламен продължава да повръща... Sad
Цялата закуска от сутринта (2 лъжици попара)...
Следобед май пак ще го водим да му бият Деган....
Страх ме е да не се обезводни и да не се наложи да ни вземат в болница!

# 51
  • Мнения: 1 111
Тук не съм се разписвала още. Grinning
 Иве, Ахче, дайте да направим един Океан довечера, а?А пък Иве, ако ти се разхожда може и едно обедно кафе да пием. Grinning
 Да ви кажа вчера какво стана.Идва едно момиченце и ми вика:казаха ми, че си много добра Rolling Eyes и затова искам да те помоля за нещо, довечера искам да спя в една приятелка, ще се представиш ли за майка и за да ме пусне баба? ShockedДа допълня, че не го познавам момичето, може да е идвала, но не я помня.Казвам няма да стане и тя само дето не ми се разплака, голяма сцена и продължава, ама моля ти се.Накрая чак смешно ми стана.Постоянно ме молят за разни работи, ама за такова нещо въобще не съм подозирала. Mr. Green

# 52
Джиджи,обясни на хората къде е дошло детето!Някой ще помисли,че ти е звъняло вкъщи ,на вратата. LaughingТвоят съм,ама нали не си помня паролата Embarassed

# 53
  • Мнения: 1 111
 Ееее то за да е вкъщи трябва и да се стои там. Crossing Arms

# 54
  • Мнения: 440
Никой не спомена, че до Флората площадката е с нови пързалки, люлки и катерушки - съвсем по европейски - асфалтирано е наново и даже под пързалките плочките са едни като гумени, че да не се удрят много децата Peace

# 55
  • Мнения: 27
Никой не спомена, че до Флората площадката е с нови пързалки, люлки и катерушки - съвсем по европейски - асфалтирано е наново и даже под пързалките плочките са едни като гумени, че да не се удрят много децата Peace
както не споменава ,че цялата морска е затънала в боклуци... Върви пред мене и си хвърля салфетките и фасовете... а кошчето на две крачки... Евала "европейци" , евала "съзнание"  #2gunfire  #2gunfire  #2gunfire
 ето една красива гледка до Чадъра... нищо , че казаните са празни   newsm61 


ето и един от символите на града МОСТА


 а знаете ли ДЦ на улица "Антим І"  ??? Да, там където гледат децата ни ...
 


 НАСЛАДЕТЕ СЕ  smile3514

Последна редакция: нд, 06 юли 2008, 14:27 от shumii

# 56
  • Бургас
  • Мнения: 145
Запис

# 57
  • у нас
  • Мнения: 5 715
Шуми, незнам дали днес си снимала снимките, но преди малко бяхме до детскта градина и положението е същото даже и по-зле - разхвърлени някакви стари дрехи и някой ги е ровил и пръснати навсякъде.  Направо е ужас гледка. Shocked

Ние пък снощи ходихме на цирка smile3534 newsm44  Невероятно шоу,но си заслужава да се гледа  Peace Mr. Green

# 58
  • Мнения: 27
Sinara , някои от снимките са правени снощи , други днес... заедно с още няколко на новите паркинги - алеите в морската градина  smile3511  тези, по които се опитваме да бутаме количките... ай кафа вече с нашата оправа. ама ние си я избрахме... Изпратих снимките до половината общинари и ако няма реакция , продължавам нататък, нямам намерение само да говоря и да се ядосвам... то на приказки всеки може... не ми стига , че по тротоарите има коли и ние какво да летим, ами сега и градината я превърнаха в паркинг ... 
 как искам на цирк... но май ще почакаме докато порасне госпожицата...

# 59
  • Мнения: 23
нявсякъде е така,и в Поморие има такива гледки,но явно на кметовете не им прави впечатление Naughty

Общи условия

Активация на акаунт