В БУРГАС силно слънцето пече, мама на хладно се скатава за едно питие! - 60

  • 15 741
  • 296
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 1 280
...... След 2-3 дена други две почват да ме агитират, да съм я спряла ако трябвало малко от яслата, че много ревяла, пречела на другите деца. ........


    Ей, ма много ме е яд така. Как така ще те агитират да я спреш, нали работата им е да ги успокоят тези деца там  ooooh! И Николай в началото като тръгна, плачеше много и бях питала учителките /нашите не таз заместничка/ дали да го спра за малко, за да не се стресира и те казаха не, ние като го гушнем се успокоява ще свикне. Значи можело. А тази, сутринта като ми ревна детето го хвана за ръката и взе да го влачи и дърпа на вътре, ей подивях направо. Никакъв подход няма,  баси педагожката.
    Спирам да досаждам на тая тема, но ми се къса сърцето днес  Sad   

# 76
  • Мнения: 1 111
 Иве, я кажи коя е госпожата. Simple SmileАз вече съм сигурна, че малкото няма да го давам на градина, ще си го гледаме дружно. Laughing

# 77
  • Мнения: 738
Примъъък Sunglasses

# 78
  • Мнения: 592
Момичета много съжалявам че нахлувам в темата ви, но чух че в Бургас имало човек който намества изкълчени ръце и крака - викали му ако не се лъжа "Сърбина". Трябва ми много спешно адреса му и ако някой може да ми го даде ще съм много благодарна. Благодаря Ви предварително.

# 79
  • Мнения: 226
Момичета много съжалявам че нахлувам в темата ви, но чух че в Бургас имало човек който намества изкълчени ръце и крака - викали му ако не се лъжа "Сърбина". Трябва ми много спешно адреса му и ако някой може да ми го даде ще съм много благодарна. Благодаря Ви предварително.
Сърбина живее в бл. 23 в к-с Славейков. Входът мисля, че е 5ти. На козирката на входа има надпис СЪРБИНА.

# 80
  • Мнения: 592
Satriani благодаря ти много за скорострелната информация  Hug Peace

# 81
  • Мнения: 226
Satriani благодаря ти много за скорострелната информация  Hug Peace
Wink

# 82
  • Мнения: 18
Добро утро

# 83
  • По света и У нас
  • Мнения: 1 409
Хайде да е добро и от мен   Nature Sunny .... че днес май доста топличко го дават    grinning039
Покрай темата за боклуците и вчерашното ми посещение на Автогарата зад Била се присетих, че много би ми се искала да пооправят малко и Автогарите и то не само в нашия град /не че бих им се разсъдила ако от тук започнат  Wink/, че повечето са  Sick /изключвам тази в София, т.е. Централната Автогара там .... не че и при нея абсолютно всичко е  Wink, но поне на човек му е по приятно да си почака автобуса  Peace Не знам, те не са ли пак отговорност на общината  Thinking или си прехвърлят топката с Министерство на транспорта /той Министъра вчера спомена за някакъв проект включващ ЖП и Автогарата в града ни, но дали ще го доживеем  newsm78 имайки впредвид колко други проекти се движат с уМопомрачаваща скорост  ooooh!/ ...
И както е тръгнала shumii, освен да си спретнем едно албумче с подобни УниКални снимки, което постоянно да допълваме и с което постоянно да тормозим институциите  Mr. Green, да се поприсетят малко за нас простосмъртните  Rolling Eyes

# 84
  • Мнения: 644
Съгласна съм и даже може и медиите да намесим!
Поздравления за shumiii! А относно писмото може да го препратиш на Господари на ефира с отговора и снимките!


Иве, наистина правилно те съветват! А на мен най много ми хареса съвета на Радост преди време!

А какво стана с пикника с децата дето го говорихме по рано? Ако има навити още тази събота и неделя може да се осъществи!

# 85
  • Мнения: 27
Ама ще си спретнем инициативка ние...
 Колкото до "Господари на ефира" - това е намерението ми, но още изчаквам, защото нямам реакция от К.Луков - обществен ред, както и други, към които се обърнах.
 Верно обаче си имаме чудна управа...

# 86
  • Мнения: 995
Момичета много съжалявам че нахлувам в темата ви, но чух че в Бургас имало човек който намества изкълчени ръце и крака - викали му ако не се лъжа "Сърбина". Трябва ми много спешно адреса му и ако някой може да ми го даде ще съм много благодарна. Благодаря Ви предварително.
Сърбина живее в бл. 23 в к-с Славейков. Входът мисля, че е 5ти. На козирката на входа има надпис СЪРБИНА.
Сърбинътпочина, доколкото знам. Този трябва да е някой наследник, но не и истинският Peace

# 87
  • Мнения: 592
Кога е починал - скоро ли?

# 88
  • Мнения: 226
Автогарите в Бургас се стопанисват от Бургасбус, но се съмнявам, че могат да заделят инвестиции за сериозни ремонти. Общината пак трябва да се намеси.
А снощи по СКАТ засякох репортаж за заринатата с боклуци Морска градина. Явно действията на..... - съжалявам, не запомних кой - имат отзвук.

# 89
  • Мнения: 27
Това съм го пропуснала, но не се дължи на моите действия

Общи условия

Активация на акаунт