бременност и алкохол

  • 76 431
  • 114
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 834
Здрасти, аз също съм бременна в пети месец и също като при теб от време на време ми се пийва биричка Wink Наскоро открих, че има Каменица леко (със син етикет) - безалкохолна бира супер нали? Има почти същият вкус като бирата, но е   без алкохол. Сега вече когато ходим на заведение си пийвам от тази биричка с кеф Grinning

# 16
  • Мнения: 144
Цитат на: Reza
Глория....ей сега Лиорена ще ни обяви за идиоти:))))))))

но и аз съм на това мнение.....нищо прекалено не  е хубаво!
това включва и прекаленото пазене и прекаленото пиене на бира и тнт:)

но когато нещата са в нормални и разумни граници.....няма проблем!:)

А така аз сем на същото мнение и те подкрепям с две ръце Simple Smile  Simple Smile  Simple Smile  Simple Smile  Simple Smile  Simple Smile  Simple Smile  Simple Smile  Simple Smile  Simple Smile

# 17
  • Sofia
  • Мнения: 4 221
Аз и двата пъти докато бременеех съм си позволявала по чаша червено или бяло вино от дъжд на вятър. Бирата не ми понасяше, не ми се пиеше по-скоро, иначе и бира бих си поръчвала. Радваше ме самият ритаул като че ли повече от самото пиене. Защото рядко изпивах цяла чаша, при все, че винаги я разреждах с нещо безалкохолно.
Концентрат никога не съм пила.
Няколко глътки не биха навредили никому, нито на майката, нито на бебето. Никоя крайност не ме радва мен лично.

# 18
  • София
  • Мнения: 1 105
Цитат на: Reza
Лиорена, мила, трябва да си се убедила вече, че тук освен теб, всички други сме тъпаци, простаци и безотговорни...така че...ти се чудя как може да се учудваш на такива неща.....

Просто нищо неможе да ни спре явно да се търкаляме пияни след чаша бира по градинките:))))))

УПАДЪК ми се вика на това!!!
ПРОСТОТИЯ.....бих си теглила ножа, само да можех да се осъзная.... #Sniper  beer2


mnooogo gotino! Grinning  kefish me!

# 19
  • Мнения: 596
М/у другото преди 2 дни разбрах, че са пуснали по магазините безалкохолна бира и я пробвах, не е безкрайно лоша.

# 20
  • MUC
  • Мнения: 571
Цитат на: hey_ya
Цитат на: Reza
Лиорена, мила, трябва да си се убедила вече, че тук освен теб, всички други сме тъпаци, простаци и безотговорни...така че...ти се чудя как може да се учудваш на такива неща.....

Просто нищо неможе да ни спре явно да се търкаляме пияни след чаша бира по градинките:))))))

УПАДЪК ми се вика на това!!!
ПРОСТОТИЯ.....бих си теглила ножа, само да можех да се осъзная.... #Sniper  beer2


mnooogo gotino! Grinning  kefish me!

  202uu   202uu   202uu  

I na men mi se sabirat 2-3 4aschi vino do sega (8 mesez). Konzentrat - ne sum bliznala, a i ne sum imala gelanie!

Kato otvorichte temata za zabraneno ili ne, da vi pitam jadete li salami(speck), lukanki, 4erveno meso, parmezan i drugi  mle4ni produkti ot nesvareno mljako  Confused:

# 21
  • Мнения: 144
Щом казвате ,че тази безалкохолна бира не е лоша. Ще взема и аз да я пробвам. Wink  Grinning  Grinning  Grinning  Grinning  Grinning

# 22
  • Мнения: 596
"Kato otvorichte temata za zabraneno ili ne, da vi pitam jadete li salami(speck), lukanki, 4erveno meso, parmezan i drugi  mle4ni produkti ot nesvareno mljako  Confused:[/quote]"


Аз не знаех, че са забранени Sign Exclamation

# 23
  • Sofia
  • Мнения: 4 221
Цитат на: Bobbylein

Kato otvorichte temata za zabraneno ili ne, da vi pitam jadete li salami(speck), lukanki, 4erveno meso, parmezan i drugi  mle4ni produkti ot nesvareno mljako  Confused:


Не, не бива.

# 24
  • Мнения: 370
Grinning И аз се включвам в отбора на упадъчните и търкалящи се по земята... Даже и песни пея, ама така ги пея, че мъжа ми обяснява, че бебето ще проходи бързо- бързо, да ми избяга от крясъците... Такава съм гарга...

По малко биричка си пийвам понякога Simple Smile . И как иначе? Сега, представете си картинката- неделя сутрин, ние сме на село, аз правя кафе и идват мъжа ми с вуйчо му и няколко пъстърви, които са приклещили в реката плюс една торба майски гъби... Вадят картошките, пържат, кормят, аз правя една огрооомна салата... И на цялото това блаженство как да седна с чаша "Горна баня"??? То си е грехота, съсипия на цялата тази вкусотия... Малееее, потекоха ми лигите...

# 25
  • Мнения: 144
Цитат на: Silviya
Kato otvorichte temata za zabraneno ili ne, da vi pitam jadete li salami(speck), lukanki, 4erveno meso, parmezan i drugi  mle4ni produkti ot nesvareno mljako  Confused:



Аз не знаех, че са забранени Sign Exclamation[/quote]
А аз ям каквото ми се яде ,нямам забранени неща,  за пръв път чувам такова нещо Sign Exclamation  Sign Exclamation  Sign Exclamation

# 26
  • Мнения: 596
Значи не може да се яде луканка и салам, никакъв ли?!
Аз съм яла! Какво може да ти стане? Shocked

# 27
  • MUC
  • Мнения: 571
Zaradi opasnost ot Toxoplazmoza i tam si njakakvi bakterii v mljakoto.
Az susto si hapnach njakolko par4eta lukanka...

# 28
  • Мнения: 596
Ужас, четох за тая болест вчера, аз съм изяла доста луканка и салам, само не разбрах за всякакъв тип салам ли става въпрос.

# 29
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
за саламите и другите неща...наистина не бива.
особено пастърми и такива сурови ...
миналия път хапнах мъничко пастърма 1-2 пъти, но сега не....нещо не ми се и яде въобще месо.

Все пак, избягвай..........
има сума ти обработени колбаси и млечни продукти, с които да заместиш....Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт