ЧДГ ЕЖКО БЕЖКО - в Драгалевци - не водете децата там!

  • 14 914
  • 142
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 4 877
Честно си признавам, естествено във вашите очи това не е така, но съвсем случайно стана. Не съм търсила връзки - връзките дойдоха при мен. Пари не съм давала - просто ми направиха услуга. Пари съм дала за ДЪРЖАВНАТА ГРАДИНА - за ремонт- боядисване, за щори, за осветление, за част от дограмата ....... дала съм ги безрезервно, където може би ще бъдат и някои от вашите деца.


Това е корупция!!! Ти май не си наясно какво е корупция? А?
И то корупционен акт, обявен по най-наглия начин в публичното пространство.
Сега да не се появиш и по някоя ТВ и там да се похвалиш колко си велика? "Те" сами идват при теб, за да ти направят "услуга"! ХА!!!



Забравих да махна втората част от заглавието на темата и затова влизам да редактирам.

# 121
  • Мнения: 229
Според мен темата вече излезе от добрия тон и премина в заяждане на личностна основа. Всички разбрахме мнението на Reny@Raia за Ежко Бежко плюс още доста ненужна информация за външния й вид, известността й, прекрасното й финансово състояние и как незаконно и най-невъзмутимо е вкарала детето си в държавна градина. В последните страници вече се обсъжда не градината Ежко Бежко (както е заглавието на темата), а личността на авторката (от което тя само изгуби, защото поставя под съмнение истинността на думите й в първия пост).
За самата градина предполагам вече всеки може сам да си извади заключение. За мен то е: трябва ми и друго мнение осен това на Reny@Raia.
Аз предлагам модераторите да закрият темата, за да се приключи тази история преди да е станала съвсем грозна.

# 122
  • Мнения: 576
Не не е корупция! А дарителски акт - имам дарителски писма. Ти какво сега - ще обвиниш и директорката на държавната градина, че иска да направи заведението по-хубаво и търси помощ от родителите, че е корумпирана ли????

# 123
  • Sofia
  • Мнения: 4 731
Не не е корупция! А дарителски акт - имам дарителски писма. Ти какво сега - ще обвиниш и директорката на държавната градина, че иска да направи заведението по-хубаво и търси помощ от родителите, че е корумпирана ли????
Корупция е "услугата", която ти правят общинари или каквито са там твоите връзки. Що се правиш на ударена сега?

# 124
  • Мнения: 229
Уважаема Рени, едно е да търсиш помощ от родителите на деца, които са вече в градината, друго е да търсиш помощ от родителите на дете, което в момента не е записано в градината, за да го запишеш!

Пак призовавам модераторите да затворят темата, че авторката вече умишлено се заяжда и дразни хората наоколо и скоро този спор ще стане неконтролируем! Дайте да сложим точка.

# 125
  • Мнения: 4 877
Ей това, мила Рени и т.н., е КОРУПЦИЯ!!!

Не съм търсила връзки - връзките дойдоха при мен. Пари не съм давала - просто ми направиха услуга.

# 126
  • Мнения: 967
Стана ясно, че на мнението на авторката за тази ЧДГ не бива да се вярва като се има в предвид останалите й изказвания и отчасти незаконни действия.

Според мен тази жена е изпълнена със злоба и не изключвам мнението й за Ежко Бежко да е подтикнато от отмъстителни лични подбуди!

Освен нейното негативно мнение, не прочетохме друго реално такова и както става при статистическите методи прекалено добрите и прекалено негативните мнения следва да бъдат игнорирани при отчитане на резултата!

Наскоро затвориха един сайт за призоваване на неплащане на данъци в нет пространството!
Не знам какво да кажа за изказване и приемане на "използването на връзки" за лично облагодетелстване. Това е незаконно и забранено! На нейно място бих се страхувала от правно преследване за нея самата, "връзката й" и приемащата дарение държавна детска градина.

# 127
  • Мнения: 576
Вие направо ме разсмяхте! Аз съм единствения човек в София, на когото са му помогнали да влезе детето му в ДЗ! Какво очаквате, да отпиша детето си, защото някои от вас са ми много сърдити!!! Не съм злобна и не се заяждам - защитавам се. На война като на война.Да, вярно, че не пиша много по форумите - но много чета. Прочела съм достатачно, че ДЗ се спонсорират от родителите - защото общитите не отпускат достатъчно средства, а това е така защото и последните нямат. Какво лошо има в това, който може да помогне??? За каква корупция ми говорите??? Ако много ви е яд - поемете си въздух и се успокойте.
И.. ДА  темата беше друга- като не вярвате - заведете си децата в ЕЖКО - БЕЖКО! Ваша си работа! Дано останете доволни! Аз лично не останах доволна. Това е.

# 128
  • Мнения: 3 268
Рени,много сериозно се вземаш."Когато човек говори много,няма начин да не каже някоя глупост."Тази мисъл не е моя,но е много подходяща за твоя случай.

# 129
  • Sofia
  • Мнения: 4 731
Да, Рени, яд ме е! Защото преди 2 години нямахме финансови възможности за частна ясла, кандидатствах за държавна, когато детето ми беше на ЧЕТИРИ месеца и уж беше рано, а не ни приеха. И ми се скъси живота наполовина, докато намерим възможност да ходя на работа, а детето на градина! И защото не посмях да предложа на директорките пари, въпреки че вероятно (а и според теб) това е правилният и ефективен начин! Кой знае колко подобни нагли същества са ме предредили, кой знае и колко хора в момента страдат, защото не могат да си напазаруват за поне 300 лв, не могат и да работят, защото няма кой да им гледа децата!!!

Много ми е интересно какво ще правиш, когато не останеш доволна от държавната ясла, което е почти 90% сигурно, едва ли 2 учителки ще обръщат повече внимание на 30 деца, отколкото на 10. Халал да ти е това място в ДДГ, дано детето ти порасне по-стойностен човек от теб самата, макар че не знам от кого ще взема пример!

# 130
  • Мнения: 576
Ами Стефани, налага ми се да пиша. Обвиняват ме ...... Не, че съм безгрешна, като повечето от вас, но се налага да се защитавам.

# 131
  • Мнения: 576
Ей, маймунке... хайде сега, това е било преди 2 години. Сега сигурно ще ме обвините и за глобалното затопляне.Какво съм виновна, че си нямала финансова възможност - ами да си имала! И аз наравно с другтите, кандидатствах в нета, но нямах възможност точно в първия ден сутринта. Това, автоматично ме отхвърли от класирането, просто имах неотложна работа. Работата ми не е вкъщи пред компютъра. Не е проблем, че детето ми е в ясла, проблем е, че яслите са малко. Със или без детето ми - проблемите дори догодина си остават.
А по отношението ти - това кой какъв човек е - признавам ти, ти си много достоен човек! Блестиш над всички!
По въпроса - какво ще правя, ако не съм доволна от ДЗ - обещавам лично да те информирам.

# 132
  • Букурещ
  • Мнения: 7 840
Преди темата да бъде заключена днес, или утре или не знам кога, защото темата се изчерпа просто:



Уважаема Рени,

Виж какво си написала вчера:
Лиорена, сигурно си права... Спирам да пиша. Не очаквах чак - толкова голям интерес по темата.
Точка.

А след това влизам и гледам куп нови твои писания, след като черно на бяло си написала, че слагаш точка.


Относно въпроса, че си прочела моите постинги, едва ли, потребител съм от 2004г, и едва ли си успяла да прочетеш повече от 7 000 коментари, които съм правила. Относно Детската градина, която посещава дъщеря ми - добре е, че си прочела, ама не си до-прочела, защото явно си чела по диагонал и нищо не си разбрала. Върни се на профила ми, влез, и чети отначало, ама чети внимателно.

И повярвай ми, има нещо налудничево в твоите писания, признак на неуравновесеност по-скоро - не го приемай като обида в никакъв случай, а като констатация

# 133
  • Мнения: 3 268
Рени,мисля,че е време да замълчиш.Темата направи обратен завой.Виждаш ли до къде водят необмислените думи понякога.

# 134
  • Мнения: 576
Стефани моля те бъди по-конкретна

Общи условия

Активация на акаунт