С Дюкан ще стана отново елегантна дама - 114 тема

  • 39 811
  • 1 004
  •   1
Отговори
# 915
  • София
  • Мнения: 991
Привет ви  Hug
Понеже Халеевката Heart Eyes ме визира - тук съм, чета ви  Wink
Абсолютно подкрепям поста на КатяДжин, аз също не съм се ограничавала, откъм млечни-около 1кг. дневно ми се събираха.Един-единствен път ги намалих наполовина, защото имах задържане около 1м. - да раздвижа нещата.
СлабчеМного се радвам, за коренната ти промяна, хубавице  Hug
Нелче И ти си ни Убавица   bouquet
Таттит  Heart Eyes и останалата дружинка - те си знаят кои са  Hug  Hug  Hug
Цоци Да черпавиш Слабенцето с пържолки, че ти намери аватарчето, дори по0-убаво отпреди, и да си го вардиш зоркоо  Hug
Бърди  И на мен ми харесва твоята положителна нагласа, спрямо режима и като цяло - с това, считай, че много неща ще пребориш  Hug /и аз надзърнах в блога ти  Embarassed - хареса ми!/
Лек ден/протеинов четвъртъъъък/, девойки и младеж!

# 916
  • Мнения: 48
Днес-месечинка с Дюкан

# 917
  • софия
  • Мнения: 3 396
Добър деееен! yesyes
Гледам ,пак спор се заформя.Тунинг,нали тези кила не си ги качил за 2 дена.Не виждам защо ще се махнат за толкова.(2 дена е образно казано)А по въпроса за яденето...всеки организъм е различен,пробвай,интерпретирай,ще видиш от кое задържаш и от кое сваляш.Ето Катето,си кльопа ролца на корем,но не и се отразява.Аз си ям сирене,всеки ден ,на всяко ядене.Извара не съм вкусвала,а 27 кила ги размазах за половин година.Да поясня,за да не ме подгонят с тиганЯ Mr. Green.Режимът изрично казва -сирене в трета.Просто видях,че не ме спира да свалям и си го хапвам.Всичко е мнооооого индивидуално. Peace
Вярка,голяма мъка е в Снимка.бг,вчера цял ден чаках да ми качи една снимка.Мъкааааааа,мъка. TiredАко решите да качвате ,хич не се хващайте на хорото там. Crazy
Киара,щом си режимна,няма място за притеснение.Или си яла нещо по-соленко,или си в ПМЦ.Това е,няма място за тръшкане,приемайте нещата по-спокойно,за всичко си има обяснение.
Добре дошли на новите попълнения. smile3525Пожелавам ви търпение и упоритост,всичко друго ще се нареди.
Халейкееееееее,има бееее,споко.Аз и 20 кила да стана,бузи ще си имам.И отпредЕ и отзадЕ.За 27 ще си имаш занимавка. Mr. Green
VK, Hugчестито ти преместване.Те ти една мексиканска вълничка,по тоз случай. newsm20
Диди,честит рожден ден ,мила.Бъди щастлива!!! newsm38
Росченкаааааа,Рокииии,честити ви месечинки!Адмирации за търпението!!! newsm51
Нелкоооооо,Убавицата ми тя!Тез гащи,кат ги поползва Росчо,съм си ги заплюла аз.Ще си ги ползвам за ръкавки. Mr. Green
Бачинкооооо, Heart Eyesади по-често да се явяваш,А!Липсваш ми,онова оцъкленкото,тоже!
Дорето,Гууди,Блеки,Бубето,Фоли и още една камара народ,ми се губи.Ай идвайте,да не ставам лоша. Twisted Evil
При мен има плюсче,ма то ГГЗ-то не прощава.Вчера насмотах доста от говеждата пастърма.Соленка,ама и вкусничкааааа.Не се притеснявам,до утре ще го няма.Лек и усмихнат ден!!! Hug

Внимание, докато пишехте, в темата бяха публикувани 6 нови отговора. Ма нЕма проблеми ,бе! hahaha

# 918
  • Мнения: 202
steidi, честита месечинка с пожелание за много свалени килца занапред smile3525

# 919
  • Мнения: 157
Слабе ужасно е права си - преди си беше по-добре. Сега ми пишеше че остават 549 снимки преди мен и след като презаредих страницата станаха 578  newsm78  smile3511 Направооо.
Момичета дайте някой друг сайт. Аз само в снимка качвах ама няма да я бъде.

# 920
  • Варна
  • Мнения: 1 037
Добър деееен! yesyes
.............Аз си ям сирене,всеки ден ,на всяко ядене.Извара не съм вкусвала,а 27 кила ги размазах за половин година.Да поясня,за да не ме подгонят с тиганЯ Mr. Green.Режимът изрично казва -сирене в трета......
всъщност точно в книгата пише сирене,извара и мляко-нискомаслени  във втора фаза,а в трета сирене претърпяло термична обработка-аз за мен си го превеждам нещо от рода на кашкавала.
 Моя позната също ядеше сирене на Маджаров Лайт, и то по много и отслабна 26 кг.
steidiчестита месечинка

# 921
  • Мнения: 202
Е, сега вече се обърках- вчера се замислях дали да си купя крема Excuisa FitLine 0,2%, дали е наистина режимно, а вие вече си говорите за сирене.

# 922
  • Мнения: 226
мерси много за всички хубави думи  Hug  Hug  Hug
ама аз съм висока 169 и тея 66кг(в момента) са ми доста
най добре се чуствам и изглеждам на 57-58 кг
пък и ако ме видите сега по бански ще хукнете да бягате
от всичките полуфабрикато дето хапвах до сега какъв целулит съм заформила...
срам ме е да се погледна  Embarassed
пък и тея паласки и цици се надявам да пнамалеят
абе ... луда работа ама до сега толкова пъти съм се опитвала да отслабна ...
ми то тоя дюкан е цяло чудо с кеф да слабееш
... такива ми ти работи
май се заплеснах а?

# 923
  • софия
  • Мнения: 3 396
Момичета,не се хващайте за сиренето.Просто го дадох за пример.При мен действа така,всичко си е до организъм.Не искам да ви обърквам.Изварата е най-подходящата,Дюки го е казал,а човека се занимава с това от 30 години. Peace
П.П.Екскуиза може.

# 924
  • Бургас
  • Мнения: 361
Е, сега вече се обърках- вчера се замислях дали да си купя крема Excuisa FitLine 0,2%, дали е наистина режимно, а вие вече си говорите за сирене.


Само няма да се шашкаш.... Wink  Всеки има право на личен избор какво и по-колко да си хапва...Моето скромно мнение е да оставиш сиренето за 3-та фаза.Ако много ти липсва си купи ескуиза фитлайн

# 925
  • Мнения: 745
Това, че всеки организъм реагира различно на даден продукт е самата истина Hug
Преди време моя близка си напрви едон изследване на кръвта при което ти казват кой хранителен продукт не се усвоява пълноценни и ти вреди на организма  и като разбра за какво става въпрос и ги премахна отслабна за нула време Rolling Eyes(много интересон беше ,че динята и беше от забранените продукти и трябваше да яде месо, а тя е заклета вегетариянка Rolling Eyes)така че е най-добре за поредн път го казвам да си направите собствен експеримент, кой продуктк как ви влияе и от време на време да изненадате организма с нещо по различно за да премине по бързо застоя Grinning

# 926
  • Мнения: 3 202

Голямо тичане и слабеене пожелавам Simple Smile)
Скоро си купих една книга за омега мазнините. Ще е полезно да я изчетем.

# 927
  • Мнения: 157
И аз да се прозинеса относно млечните. Някъде бях чела из темите Дюкански, че по-бавно се сваляло с много млечни и аз да ви кажа не ги ям много. Млякото което е консумирам е 2% и гледам само сутрин с триците да го ям. Извара от време на време но не всеки ден. Обаче искам да ви питам в дните ПЗ тараторец може ли са се яде, че аз много обичам и направооооо   chef Rolling Eyes

# 928
  • софия
  • Мнения: 3 396
И аз да се прозинеса относно млечните. Някъде бях чела из темите Дюкански, че по-бавно се сваляло с много млечни и аз да ви кажа не ги ям много. Млякото което е консумирам е 2% и гледам само сутрин с триците да го ям. Извара от време на време но не всеки ден. Обаче искам да ви питам в дните ПЗ тараторец може ли са се яде, че аз много обичам и направооооо   chef Rolling Eyes
Може,но без мазнинката. Peace
Бачинкоооооо,знам аз ,че дебнеш в засада. Joy

# 929
  • Мнения: 4 324
Аз през първият месец с Дюкан, консумирах достатъчно мляко - сутрин по една чаша прясно мляко 0.1, на обяд една кофичка от 300 гр. Верея 0.1, и вечер си хапвах когато ми се прияде пак мляко. За този месец успях да сваля 8 кг. и мога да кажа, че от към млечни продукти изобщо не съм се лишила, а по-скоро приемах повече отколкото преди това. Лично на мен ми действат добре млечните и не задържам с тях.

Купих си и аз сирене Маджаров Лайт, но все още не съм го отваряла - дано не греша но като че ли на опаковката пишеше че е произведено от обезмаслено 1.5 % мляко

Общи условия

Активация на акаунт