Априлки, хайде на море, с Априлчета в ръце!

  • 9 891
  • 279
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 200
От една седмица Габи си маха бибата сама или с ръка или с играчка!Ето тука се опитва да си навре играчката през бибата в устата! JoyСори за гадното качество ама са о ттелефона снимките  Embarassed Peace Mr. GreenА като почне да си чеше венците с това жълтото направо се разтапя Laughing
ofeto имате нашият глас!



# 211
  • Мнения: 80

Хайде и ние отчет Simple Smile
Пораснали сме с 1 260 гр. до 7 900 и 2 см. до 64  Simple Smile
Биха ни втория Пентаксим и май всичко си е ок. Каза педито с активната гимнастика да се занимаваме по-често, да му подавам играчки и да го въртя от гръбче по корем Simple Smile Вигантол - 1 капка. Захранване -след 5ия или след 6ия месец, както аз избера Simple Smile

Друго друго - има страхотни намаления във френския сайт laredoute.fr - мисля че доста мами пазаруваха от там като бременни. Май обаче не са останали много неща вече (аз се сетих съвсем накрая), но цените са доста символични, а доставката до БГ е 6 евро. Лично аз обаче не успях да си довърша поръчката, нещо не ми приема кредитните карти, ама карай, ще пробвам пак или ще се откажа на финала.

Поздрави!

# 212
  • Варна
  • Мнения: 435
Ами ний на обяд, по-скоро към 2 часа хапнахме 20-на мин, после към 5 - има няма 10-на. Говорих с педиатърката, утре сме при нея. Каза да носим секрет от дупето с клечка и отделно в чашка изпражнения, ама как да й ги взема от памперса, като повечето пъти са течни и почти всичко е попило  newsm78 newsm78 newsm78 или е много течно. Някой взимал ли е?
Поне се изака вече три пъти за деня, тя толкова не е яла, колкото изака Cry


ЧЕСТИТО НА МЕСЕЧИНКИТЕ! Целувки от нас  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 213
nie sme ve4e na 3 meseca : Grinning Grinning Grinning newsm44size=14pt][/size]javascript:void(0);

# 214
  • Мнения: 200
Alokazia Габи за 10 мин се нахранва доволно! Защо мислиш че не  е яла достатъчно, нали е само на кърма и суче, може да си изсуква достатъчно. Според мен всичко е наред, ще видиш! Даже днес Габи яде по 5 мин и то по-рядко, не се притеснявай ще видиш че няма да има проблем с Малвинка Peace
Ох ние излизаме, че се забравих вече от туткане  ooooh!

# 215
  • Мнения: 121
Честити месечинки на празнуващите бебочета  bouquet (тъпата ми кратуна съвсем ги бе забравила  Blush)

Aquariel, живея в Габрово. По едно време за малко напече слънце, ама сега пак е притъмняло ...Rolling Eyes Офф, така си е направо кеф-разтворила съм навсякъде и дишаме свеж прохладен въздух!   То с тия жеги бяхме се скрили в къщи като мишки, да не смеем да се покажем навън...Twisted Evil  У дома сме без климатик и само в детската стая е 24, а в другите е 20 градуса Laughing Излизаме един-два пъти седмично по разходки, а иначе Стефан всяка сутрин и вечер спи в количката на терасата, а като стане много топло го скривам вътре да не вземе да го тресне слънцето... Crazy
С ноктите и той се дере много и нищо не му правя драскотините. Ще го видите какъв е надран утре Laughing Бабите зор дават за снимки, че минах днес  да ги нафотат Mr. Green и утре ще са готови.

# 216
  • Мнения: 1 095
Doroty_d, тази на Рене Зелуегер ли дето е? Аз я правих след първото раждане и за 24 дни свалих 5кг.! Ама тъкмо имах да свалям само още 5кг. и пак забременях......  ooooh!
Ами не знам дали е на РенДето,ама само месо,зеленчуци и яйца. Като се има предвид,че яйца не обичам, май нямам кой знае какъв избор  Whistling

# 217
  • Мнения: 1 095
Дороти, я сподели тази диетка с нас, че и аз имам да свалям 15-ина килограма. Ако става за 24 дни - леле  Laughing Тъкмо за морето в края на Август ще изглеждам добре. А дори и само 7-8 да сваля пак ще съм доволна, че като си видях на какво ми приличат краката на тия снимки от срещата  Embarassed Много съм дебела  Confused
Vanyivan, най-общо казано само зеленчуци, месо и яйца. Зеленчуците - сурови или задушени или печени ( печен пипер ) , месото по всякакъв начин ,само да не е панирано . Яйцата -пържени , варени  Wink и сурови,ако обичаш. Това е ,което може да се яде. За пиене - бяло вино, мин. вода, кола лайт и разтворими напитки без садържание на въглехидрати. Кафе и чай без захар или мед, само с подсладител ,който също не съдържа въглехидрати. Ако имаш въпроси, насреща съм Simple Smile

# 218
  • Мнения: 209
Тiffany, откъде взе този предмет на спокойствието ( люлката ) и каква е парата???

Поръчах си я от тук. Но ако можеш да си я намериш от някой магазин по-добре, че доставката вдига доста цената  Peace Виждала съм ги по магазините за ок. 60лв.

# 219
  • Мнения: 135
Здравейте и от нас.От скитане по цял ден навън нямам време да пиша,но днес е доста ветровито и ще пропуснем ве4ерната разходка.
За капак май ме хвана летния грип и хи4 не се 4уствам добре,ходя с маска,но все пак се притеснявам да не зараза Бобката.Моля ви, посъветвайте ме какво да направя,малкия реве,а аз не смея да го гушна smile3518
Алоказия ,стискам палци вси4ко утре да е о.к Peace
Сисе,снимките са страхотни newsm10
Бобката също се нау4и да си маха бибата,но лошото е 4е запо4на да я заменя с ръ4и4ката ,все в устата му е.4естита месе4инка на вси4ки lovekiss Flowers Sunflower  party006

# 220
  • Мнения: 70
Привет и от нас  Hug

Аз също съхранявам кърма в стерилни контейнери за урина. Излизат по-евтино. А тези на Авент за еднократна употреба ли са или могат да се стерилизират?
Аз вече дохранвам с АМ. От няколко дни доста ми намаля кърмата. Но съм благодарна че и 3 месеца успях да кърмя. Ако не се увеличи отново мисля след навършване на 4 месеца да започваме с пюрета, но ще видим, още го обмислям.

Лурдес, и Дари е от буйните. Някоя сутрин като я видя каква дълбока драскотина си е направила лошо ми става. Но не пипам и не мажа с нищо. Дано скоро да спре да се дере така това дете, че накрая сигурно белези ще и останат.
Крема за слънце ни е Бюбхен 30 фактор.

didimora, и ние последните 2 месеца горе долу по толкова качваме. Но педи каза, че това и стига. Иначе за яденето сме на същия принцип като вас - кърмене и цедене. И дохранване с АМ от време на време. До миналата седмица ядеше по 120-130 мл., а от тази седмица започна по повече 140-150мл. Може би и затова започна да не се наяжда като я кърмя.

sisee, страхотни снимки. Направо ми останаха очите в тях.

Честити месечинки на всички бебоци!

А бебоците, които не искат да ядат бързо да се оправят.

rocobaroco3, оправяй се бързо. Аз мисля, че ако си с маска няма проблем.

polinita, нашата педиатърка ни препоръча същата ваксина Инфанрикс, за да не се натоварва организма на бебето. Дари не е била в кувиоз.

# 221
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Doroty_d, тази на Рене Зелуегер ли дето е? Аз я правих след първото раждане и за 24 дни свалих 5кг.! Ама тъкмо имах да свалям само още 5кг. и пак забременях......  ooooh!
Ами не знам дали е на РенДето,ама само месо,зеленчуци и яйца. Като се има предвид,че яйца не обичам, май нямам кой знае какъв избор  Whistling

Аз правих тази - http://www.pudriera.com/index.php?mode=statii&id=189 - нея я водят безвъглехидратна!  Peace

# 222
  • Бургас
  • Мнения: 3 158
Хриси-писи, то намалението  в Ла Редут е към края си вече Rolling Eyes Аз чакам 4-5 поръчки; хем си бях обещала, че летни дрехи за Дима няма да купувам повече, но не устоях и и поръчах няколко нещица на символични цени Blush
Бибо, стерилизират се чашите на Авент Peace
Аз започнах вчера точковата диета; ще видим докъде ще я докарам и нея Whistling

# 223
  • Мнения: 410
лурдес ние слагаме снимки тука        https://www.google.com/accounts/ServiceLogin?hl=bg&continue= … &passive=true                                          Оливия също се дере но всяка сутрин почиствам лицето и с тампонче с преварена вода и мажа с кремче.сисе-снимките са супер. Peaceние хапнахме диетична вечеря и малко почивка.после към 21.30ч. сте будя Олито за баня и ще наняме.

# 224
  • Мнения: 2 531
veni-b колко мл се събира в една стерилна чашка? Май ще почвам да замразявам за "черни" дни, а и да имам с какво да бъркам пюретата наесен.
аз съм споменавала и преди, но пак да кажа - Ники връщаше мляко по всяко време, точно така както описваш. Мина му от само себе си някъде около 8-мия месец. Но детето наддаваше и се чувстваше добре. Не съм го водила на лекар за ГЕР, май ако го бях завела щяха да ни лепнат тази диагноза и да ме карат да спирам да кърма и да храня с ... Фризовом ли беше?
Контейнерчетата които съм взела са от 100 мл, незнам дали има по големи?
А относно връщанията и аз не смятам да я вода по д-ри, наддава си отлично / след няколко дни ще проверим де/!

Абе кога почнаха да се обръщат бебоците??? Чета по малки от нас се обръщали, ние само на дъга се извиваме  newsm78 А, и правите ли гимнастика? И това ми каза лекраката че ни е рано,а си спомня че съм правила на другите бебоци???

Общи условия

Активация на акаунт