Вече време е да пазаруваме, ОКТОМВРИЙСКИ дрешки да купуваме!

  • 13 217
  • 295
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 678
Добро утро и от мен. МАй аз съм послбедно събудилата се  Grinning, добре, че малкия реши да поспи до по - късно и той. Не че мойто е едно спане - цяла нощ ми се ревеше като се опитам да се завъртя от едната на другата страна  Sad Изпитвам ужасна болка и най-лошото е, че не мога нищо да направя, докато не се разшири таза и сама да спре.
Еличка, Сисилия добре, че е бил малкия дявол  Praynig Но и аз се чудя какви са тия талибани по пътищата  #Cussing out
Госпойце и вкъщи сме на същото мнение. Майка и татко дават едната къща под наем, но винаги сме търсили семейства, по възможност с деца. Не че и тогава имаш гаранция, че ще пазят - то всичко си е до човек, но след като двама души са решили да създадат семейство, значи са поне малко по-отговорни от другите.
Момичета аз помежду другото се замислих, да не би вашите хазяй, знаейки за положението ви, да са решили да ви притискат с покупката на апартаментите ? Един вид те сега са на зор, значи може да се навият да го купят.
За количките съм съгласна с вас, че са важни, но имайте предвид, че не по-малко важно е столчето за кола. При нас количката се получи да е ползвана около година, докато проходи малкия. Сега за придвижването от точка А до точка Б използваме колата. Но и той е доста живо дете и почти не си спира дупето и за 2 минути. Единствено е кротък докато спи. Честно казано за мен столчето за кола си струва да е по-голямата инвестиция, с всичките му джаджи за защите и удобство.
Криси поздрави за темата   bouquet
Накой забеляза ли, че господата и госпойците са равен брой  newsm78

# 16
  • Мнения: 1 020
manana аз забелязах Simple Smile
Сиси аз си го слагам въпреки всичко и си дърпах долната част да не ми е плътно по корема... сега измислих друго....
вече колана ми е винаги закопчан и като седна в колата преметвам само горната част и дефакто долната част е зад гърба ми.... така хем съм с колан, хем не ми стиска на корема.... а на мен горната част не ми стиска и не ми притиска корема и съм решила докато  мога така да карам Simple Smile все пак няма да си забия носа в предното стъкло или жабката ако не се отвори възглавницата... дано не се стига дотам....
а имам една позната която си разби носа точно така като беше на задната седалка, а мъжа и е набил яко спирачки защото някакъв го е засекъл.... от задната седлка беше изхвърчала през предната и в таблото... а са били с не повече от 40 км. в час... така че по-добре поне малко с колан... ако не ви пречи, а недай си боже някой безумец ви се изпречи на пътя...

# 17
  • Мнения: 253
Благодаря за хубавата закусчица, аз май по обяд ще си я хапвам  Laughing

Добро утро bowuu
За количките пак-тъй като "моето" Грако не включва кошницата за кола съм решила да си потърся втора употреба от Продавалника, защото нова струва 250лв. Така че, ако на вас не ви пречи да ползвате нещо вече използвано може да си купите по-скъпа количка-ако ви е харесала такава, и отделно да си вземете кошницата
Аз лично бих си купила количка втора употреба, но столчето за кола да ми е новичко, важно е всичко да му е здраво, за да е добре защитено бебчето в колата.

То и аз една катастрофа преживях още в началото на бременността си някъде около 2-рия месец, по точно същия начин, на кръстовището съм огледала съм се и не съм видяла никой от никъде и за мен е зелено и в един прекрасен миг отдясно ми се появява една кола само дето аз се ударих в нея. Тогава много спокойно приех всичко, но скоро когато бяхме на магистралата с милото и един автобус реши изведнъж да изпреварва се наложи да спрем много рязко, а аз в този момент си бърках из чантата и така се стреснах, че после 4 часа и повече едва дишах и едва се придвижвах.
А за колана аз също не слагам, защото ми пречи на коремчето, но пък мога да опитам като Elichka_mama. А Airbag-а е нож с две остриета, то и коланите също, може да те удари бая силничко.

# 18
  • Мнения: 156
Здравейте, момичета Hug
Ама колко сте ранобудни и активни днес Grinning
Крисси, страхотна темичка Heart Eyes благодаря за кафето, и аз сега не мога и да го помириша, но  това изглежда много добре, ммммммммм...
А Сикониум плодчета не бих отказала Mr. Green
Сиси и Ели, добре че е бил малкия дявол, важното е че сте здрави Hug Да ни пази Господ от подобни изживявания newsm17
Леле досега  newsm79 wash hang и направо капнах Outta Joint сега смятам да опъна едно божествено и обло Mr. Green тяло за малко Crazy                   

# 19
  • Мнения: 558
manana,
и ние с баткото сме така, количката ни е смотана, ама столчето за кола ни е едно от най- скъпите на пазара и не съжалявам за секунда, че него избрахме Laughing...
Госпойце Димитрова, много добре сте го решили това, мен и вчера ми мина тая комбинация наум, но незнаех как ще се приеме тук идеята за използваната кошница за кола... САМО ГЛЕДАЙ ДА НЕ Е ПРЕТЪРПЯЛА ПТП!
Поне в САЩ до 20 паунда (9кг) и задължително до 1 годинка (който иска може и повече), бебетата се возят обратно на движението (за по- добра безопасност)... В общи линии 9те килограма се израстват сравнително бързо, та затова ако ще се купува отделно кошница за тази категория (защото поне тук има и столчета от 3 кила нагоре, които могат да се монтират с лице и назад и напред, но не ги намирам така удобни за малко бебе, както кошницата), съм с 2 ръце за използвана такава.
Ако не съм много ясна, четете без скобите.
Целувки на всички и прекрасен ден!!!
Мисля, че бия всякакви рекорди по ранно ставане- от 4-5 часа сутринта куквам... така бях и с баткото... незнам кога ще спя като бял човек.

# 20
  • Мнения: 3 453
  Ох...до сега готвихме с мъж ми и още готвим де, но седнах да почина малко, че ме заболя кръста ooooh! Задушаваме зеленчуци като луди...добре че кумовете ни подариха Браун мултикуик та поне не ги рязахме на ръка Laughing

     Радвам се че ви е харесала темичката Hug

tediko и на мен ми се беше отвратило кафето, но само във втори месец.Сега пак си го обожавам Wink

Ели и Сиси -много неприятно!Дано нямате повече такива притеснения.Добре че леко сте се разминали и вие сте добре Hug

[
Сиси аз си го слагам въпреки всичко и си дърпах долната част да не ми е плътно по корема... сега измислих друго....
вече колана ми е винаги закопчан и като седна в колата преметвам само горната част и дефакто долната част е зад гърба ми.... така хем съм с колан, хем не ми стиска на корема.... а на мен горната част не ми стиска и не ми притиска корема и съм решила докато  мога така да карам Simple Smile все пак няма да си забия носа в предното стъкло или жабката ако не се отвори възглавницата... дано не се стига дотам....

И аз така се возя още от втори месец Wink Peace Пак си е нещо, не е съвсем без колан.


manana
и при мен го имаше това, но в началото на 5 месец.Нищо не помогна, нито разходки, нито нош па...много е неприятно, дано скоро ти мине Hug

Пуки , постой повече на вилата и днес го дават големи жеги Peace

 

[sfkbfk] много хубаво инфо си пуснала.Мерси  bouquet За ставането...ако ще ме чакаш до 6-6.30 можем да си разменим скайповете и да си правим онлайн срещи Joy

# 21
  • Мнения: 558
Kpuccu,
предвид часовата разлика, ще трябва да те чакам докъм 11 вечерта мое време, а в това време на нощта съм много неприятна за общуване, щото още от 8 ми се спи като на кокошка  Mr. Green...
Чудничка тема си ни спретнала BTW!  Wink

# 22
  • Варна
  • Мнения: 5 193

Госпойце Димитрова, много добре сте го решили това, мен и вчера ми мина тая комбинация наум, но незнаех как ще се приеме тук идеята за използваната кошница за кола... САМО ГЛЕДАЙ ДА НЕ Е ПРЕТЪРПЯЛА ПТП!
)... В общи линии 9те килограма се израстват сравнително бързо, та затова ако ще се купува отделно кошница за тази категория ..................................), съм с 2 ръце за използвана такава.
Софко, точно това ме водеше и мен, когато ми дойде тази идея -да пробвам от Продавалника.
Прави ми впечатление,че почти всички кошници са малко ползвани,точно защото бебета бързо стигат максималните килограми и идва ред на следващия размер кошница.Има време, ще гледам, при всички случаи ще търся кошница от Варна,за да я огледам на място
Аз щях да пиша в старата тема, но забравих-идеята ти да поканиш да пишат мами от другата ти отчетна за количките ми хареса-стига и другите момичета да одобрят.
Сега ми направи впечатление,че в твоята отчетна е и една моя приятелка-Мина, тя ми е най-близкия консултант,откакто съм бременна Grinning

Аз пък все още се возя с колан, то доскоро ме питаха няма ли да мина на диета,че приличах повече на напълняла,отколкото на бременна,но ме е страх без колан. Ако ми е много топло и не искам да ме препасва се возя на задните седалки

# 23
  • Мнения: 558
Явно, понеже е неделя и предимно аз спамя из темата...
Госпойце, (ох, от тоя ник винаги ме напушва смях, ама с удоволствие се обръщам към вас така) Мина е супер пич, слушай я няма да сбъркаш Wink...

# 24
  • Мнения: 1 020
Много съм отвеяна... забравих да ви почерпя, макар и виртуално, за рождения ми ден, който беше на 9-ти юли.

Последна редакция: нд, 13 юли 2008, 15:33 от Elichka_mama

# 25
  • София
  • Мнения: 183
Супер ни е темичката  Simple Smile И аз забелязах, че имаме равен брой момиченца и момченца  Simple Smile

Ели, Сисилия, много се радвам, че сте се отървали невредими от ПТП. Колкото и да внимаваме все ще се намери някой идиот, който се мисли за богоравен. Дано не ви се случва никога повече. Аз преди години претърпях ПТП, от което пострада само колата, тогава сякаш не се впечатлих особено, но без да усетя в мен се загнезди страх. Само мъжът ми като кара не съм напрегната, а преди не ми пукаше изобщо и обожавах високите скорости.

Аз се изказвах по въпроса с количките и матраците, обаче сега е ваш ред да препоръчате кошчета (седалки) за кола. Аз съм малко объркана поради няколко причини - кошчето сякаш няма толкова части, че да се чупи като количките по дупките по улиците; не виждам особена разлика във функционалността/екстрите на  кошчетата освен външния им вид; в момента нямаме кола и няма да ни трябва често; ползват се не повече от година..... тотална каша ми е в главата и незнам кои критерии трябва да ме водят в избора.
Ей сега Софкобофко е време да се намеси, че много подробно обяснява  Simple Smile

Я метнете по някоя палачинка или баница, че ми се дояде  Wink Майка ми ще дойде в петък за 3 дни, ще я накарам да ми сготви всичко, което мъжът ми не може  Crazy

Еличка, честит рожден ден на патерица   bouquet Ти наистина ли си забрави РД или покрай подаръците забрави да почерпиш  Laughing Айде, много здраве, да си на-обичаната жена и майка. Подаръка също ще си го получиш със закъснение-от щъркела през октомври  Simple Smile

# 26
  • Мнения: 1 020
Ми аз не ви почерпих на РД, защото бяхме във Варна и не исках да виждам компютър по време на почивката Simple Smile
и днес като пръв ден във форума ви черпя Simple Smile   bouquet

# 27
  • Варна
  • Мнения: 5 193
, ..........................обаче сега е ваш ред да препоръчате кошчета (седалки) за кола. Аз съм малко объркана поради няколко причини - кошчето сякаш няма толкова части, че да се чупи като количките по дупките по улиците;
..........................не виждам особена разлика във функционалността/екстрите на  кошчетата освен външния им вид; в момента нямаме кола и няма да ни трябва често; ползват се не повече от година.....
Ох,сигурно ставам досадна,че на всяко гърне-мерудия, все имам мнение, ама без опит, че и сега да споделя...

Тъкмо разглеждам страницата на магазин Рошко и се чудя и аз какво толкова има в тия кошчета/кошници, че да струват толкова пари,че и с такава разлика-кошницата на Bebe Confort от 0-13кг струва 338лв...... Rolling Eyes
Какво си купувам за тези пари-люлеещо се столче-че те всички се люлеят, въртяща се дръжка, перяща се тапицерия, застопоряване върху количката, захващане с коланите в автомобил.......

Софко, колко е часа при вас-лягате или ставате сега?
Прави кафето и идвай да разказваш Laughing

Еличка, честит празник със закъснение-много здраве и щастие ти пожелавам   bouquet

# 28
  • Мнения: 253
Elichka_mama, честит рожден ден на патерици. Много, много щастие в семейството ти пожелавам и както спомена mylili най-хубавия подарък ще си го получиш през октомври  newsm51.

Аз след малко отивам да си легна, че изчистих цялата къща  newsm79 newsm28 wash hang 1dishes  и даже сложих да се готвят пълнени чушки с ориз и кайма   food002  и вече нямам никакви сили и естествено така ме боли кръста, че едвам ходя и не мога да си намеря място, ама като съм самичка и няма кой да чисти вместо мен  smile3518

# 29
  • Мнения: 1 020
Мерси за пожеланията....
Невидимата и аз бях така вчера.... като помисля и колко перални пуснах..... все едно се преобличаме по 5 пъти на ден  Laughing
аз за количките и кошчетата за кола съм толкова объркана, чееееее..... не мога да ги преценя да ви кажа... в последния момент ще го мисля, като знам накрая ще направя импулсивна покупка и това е... ще се надявам на късмет  Crazy

Общи условия

Активация на акаунт