Отговори
# 15
  • Мнения: 19
За коланите: аз ви бях споделила как слагам колан, докато карам и мисля, че това е един компромисен вариант. Преди да седна на седалката закопчавам колана, после сядам и премятам само горната част от колана. Така долната (къса) част остава зад гърба ми и не притиска корема, а другата част, която минава през гърдите си е там на място и все пак предпазва по някакъв начин. И все пак - Бай, бабо, да не те срещне мечка. Нали така? Дано да няма такива оплаквания от бремелинките. Hug

# 16
  • Мнения: 1 539
Инвисибъл,   bouquet страхотна темичка!
Сасано, аз мисля бебчо да си е при нас в началото.... поне до 1-2 годинки. Ще ми е много по-спокойно да ми е пред погледа през нощта. Говорех си с приятелки и те споделиха, че доки им е препоръчал бебето да спинка на приглушена светлина... С таткото малко трудно ще свикнем, но пък ще виждаме бебчо с отварянето на очите  Heart Eyes  Peace
Абел, аз винаги слага колан, въпреки че не шофирам  Peace

# 17
  • Мнения: 342
За коланите - Зари беше дала един хитър съвет: ако ви стяга на тумбака, закопчайте колана на седалката преди да седнете, и като седнете си преметнете само горната част. Така хем няма да стяга на шкембата, хем ще сте спокойни.

А за бебо - ние така или иначе нямаме детска стая, защото и през ум не ни беше минало, че може да се появи съкровището, затова ще си е при нас в спалнята.. А до 2 год. ще трябва да се преместим в нов апартамент със стая за бебо.

Опс, сега видях, че Зари вече е писала по-горе. Peace

# 18
  • Мнения: 65
Айде и аз в новата страхотна темичка Invisible   bouquet
Бебо смятам да е при нас в спалнята пък после ще видим.
Колан не слагам вече ,направо ме задушава и не мога да го трая.

Последна редакция: пн, 14 юли 2008, 17:00 от ˙·٠Poli٠·˙

# 19
  • Мнения: 1 152
И аз смятам да е при нас мъниче първоначално. Но понеже стаята му ще е готова съвсем скоро и ще стои празна и неизползваема толкова дълго... Tired Иначе от гледна точка на спокойствие и лесен достъп така е най-удобно, но си има и недостатъци това. Но само живот и здраве да е, ще го мислим.

# 20
  • Мнения: 120
Аз също смятам при нас да е първоначално, даже казват , че е по-добре бебето да спи с майката в началото.

# 21
  • Мнения: 16
И аз да се отчета в новата тема. Аз пробвах днес съвета с колана (да седна на долната и да прехвърля горната). Много е удобно, иначе ми дразни корема.
Относно стаята в началото бебо ще е при нас. Затова ще се преместим в по-голямата спалня, но живот и здраве другото лято ще му направим негова стая. Мисля, че детето трябва да си е отделно като направи 1-2 години. Разбира се ако има място. Мъжът и жената трябва да имат някакво лично пространство все пак. Но има време дотогава.

# 22
  • Мнения: 265
Супер тема!
И аз смятам да е при нас бебо ,даже вече обмисляме с мъжа ми,къде да е креватчето newsm78

# 23
  • Мнения: 4 589
Ето ме и мен в темата.

За нашите бебета, мисля, че ще е задължително да са при нас в началото, само си представете как ще се става през час, да са живи и здрави.
А после до няколко месеца, смятам да ги преместя в детската. Не мисля, че е добре детето да е при родителите след 1 год възраст, ако има място разбира се.

# 24
  • София
  • Мнения: 357
Здравейте,мамчета!!!
Ама сте много активни, от 2 часа чета ли чета... Simple Smile
Виждам има и доста нови попълнения, добре дошли и на тях и само хубави новини!
Живот и здраве бебчето ще е при нас, защото си нямаме така или иначе друга стая, а евентално ще трябва да мисслим за по-голямо жилище по-натам, ама ще видим.
Иначе и ние правим ремонт на спалнята в момента и в тази връзка извън темата моля, ако някой от София има координати на добър майстор за шпакловане да ми пише на лични, че сме в голямо чудене на кой да звъним, който от познатите ни е правил скоро ремонт не е доволен от майстора или пък са заети... Иначе аз съм само наблюдател, не взимам друго участие в ремонта.

# 25
  • Мнения: 688
Аз предлагам ако някой е доволен от майстор било за щпакловки било за плочки да го спомене, ако това няма да отегчи мамите, който не са на вълна ремонт.

# 26
  • Мнения: 616
от два дни ме болят гърдите, не като в началото ама си ме наболяват и вчера ми направи впечатление, че на изхода на зърната се беше събрал някакъв секрет, принципно знам че може да потича по-малко коластра ама си мислех че по натам вие забелязали ли сте нещо такова newsm78

# 27
  • Мнения: 865
запис
знам си термина-12.01,но ще ми насрочат дата около Коледа Crossing Arms

# 28
  • Пловдив
  • Мнения: 3 711
Invisible и аз имам такъв секрет от известно време -док каза че е нормално .При всяка жена пролактина ,виновен за този секрет нараства с различни темпове
Киша колко време преди термина се ражда.И аз ще бъда секцио- засега термина ми е на 28.12 и се чудех по кое време ще ме отрежат?  newsm78

# 29
Здравейте декемврийски мами ! Сега се прибирам от работа и сядам да видя какво съм изпуснала , а и съм малко притеснена , защото нещо ми бавят БХС- то . Трябваше  днес да излязат резултатите , а от СЕЛЕНА ми се извиниха , че не са дошли . Иначе по темичката - разбира се , че в началото  бебо ще е при нас , макар че  батковците искат да е при  тях .Поздрави на Анели и Каспър от Пловдив !!!! Как сте мами  в жегите ???? 

Общи условия

Активация на акаунт