Слънцето силно нека си пече, отслабнала Дюканка отива на море - 115 тема

  • 50 976
  • 983
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 225
Хей, ми и аз днес това си готвих, но освен черно пиперче, червено пиперче и доматче друго не сложих. Стана прелестно.

И в този ред на мисли, цял ден кулинарствам,
опекох си пържолки,
пил. кюфтенца от саморъчно измайсторена кайма /обезкостени бутчета и филе ситно накълцани/,
 все още печа цаца на фурна по рецепта на Вещи,
печени чушки и доматен сос.
Сега съм хвърлила око на едно ПИЛЕ. И да замоля ЦОЦИ
Моля те, кажи рецептата на "Печеното пиле на сол", че голямо ровене рових, но нищо не открих.
Все говориш, че това ти е любимото пиле. Или искаш да ме свържеш с "Генерала" в кухнята? /нали беше военен, дано не съм го понижила в чин   Confused  /
Главнокомандуващия във вашия "Домашен щаб" е ясно кой е .............

# 31
Момичета,видях ви снимките-изглеждате чудесно!!!
БРАВО НА ВАС!!! newsm10 newsm10 newsm10

Видях,че някои са ходили на море.БЛАЗЯ ВИ!!
Аз си ходих за около 2 седмици на гости при мама и сестра ми.Сигурно това ще ми е почивката.
Не изброявам имена,защото не зная как,но като се върне щерката ще я помоля да ми покаже и ще си променя и линийката.

# 32
  • Мнения: 252
леле а аз ви търся в старата тема  Joy Joy Joyа вие тука

# 33
  • Мнения: 516
katyadjin,
за теб и за всички  Hug   Hug   Hug   Hug    Hug

Цоци , върни ги бе ......много ни кефяха - особено с татуто Joy Joy Joy

# 34
  • София
  • Мнения: 17 283
Да се отчета. Свършихме гадната работа, сдухахме се - тоест някои хора се сдухаха и покрай това повлияха на мен баси.
Та първата ми реакция беше - е сега ще мина да си купя вино и шоколад. Пък втората беше - айде стига глупости, малко скофтване на настроението и се предаваш, ти дюканка ли си, или лукова глава - довечера няма да смееш да си покажеш муцуната във форума  Mr. Green

Та занесох се в Била, напазарувах много вкусна пуешка шунка от тия на грамаж дето ги продават на щанда, че вакуумираните са ми хипер мокри и солени и направо ми се повдига от тях, а тази е сухичка и съвсем леко соленичка. Взех си и извара на Дядо Либен, ама фитнес, нискомаслена, даже не бях виждала преди, че има такава. И като си я забърках тая извара с 1-2 лъжици кисело мляко, чесън и чубрица и като си увих филенцата на фунийки и ги напълних с нея, сипах си една кола лайт, наредих си всичко красиво на масата и яяяяя - то можело да си направиш и успокоително хапване и пийване и без шоколад и алкохол, бре-бре.   chef

Така - Горда, голямо браво от мен, аз също засега съм се устремила към тая цел, ама си имам гонене, няма как. Но разбирам много добре щастието ти от двуцифрието  Hug

# 35
  • София
  • Мнения: 9 111
Леле оттървала съм 4 теми  #Crazy . То мойто на нищо не прилича  Crazy .
Бях на тиймбилдинг- с рафтинг, скок от 7 метрова скала в река и спускане от 42 метрова отвесна скала по водопад с въжета (каньонинг). Беше невероятно  Peace.
Лошото е, че откак съм се върнала имаме разногласия с кантара. Първо ме показа почти с 2 кила отгоре за 2 дни  Shocked и освен това уж е нов и дигитален, а нещо ме показва все различно. Не мога да разбера какво става. Тази сутрин като че ли ме показа по-еднакви стойтости. Дано и утре е така. Така като не мога да си следя теглото и губя мотивация. А не мога да го държа някъде неподвижно, без да го местя, защото малкият му разказва играта. По тази причина го мушвам под стола като се претегля и на другия ден го вадя, като гледам да се тегля на едно и също място. Големи обяснения. Просто е неприятно на едното стъпване да съм 94,4, а на другото 95,8  #Crazy. И така.
На тиймбилдинга имах неблагоразумието да се оплача, че нямам достатъчно работа и направо ме затрупаха...  ooooh! . Не знам къде се намирам, но се чувствам добре.

# 36
  • Мнения: 1 170
Благодарности на ЗлаВещица за хубавата тема  bouquet

Амидала, аз лично си го правя само със сол, червен пипер пресен копър и пресен магданоз и ми става супер Peace

Горда, честити така очаквани под-100 килограма Hug
Бермудез, страхотна си, браво Peace

# 37
  • Мнения: 243
            Цоп и аз в новата тема, не съм ви изчела, че сега се върнах, ама много писане днес бе!
             Засега филюдки, и като ви прочета ще се върна да кажа!

# 38
  • Мнения: 78
само да се запиша
ох не мога да ви изчета още много много сте писали  Grinning

# 39
  • Мнения: 249
Честита ни нова тема Simple Smile
 Бермудез подмладила си се , изглеждаш на 18 - браво Simple Smile
Горда честито и на теб за двуцифренката на кантара- знам че е голяма радост, защото аз като видях кантара да започва със седем направо полудях от кеф  bouquet
Цоци аз харесах онези цици , които се мятаха насам - натам Simple Smile
Вещи благодаря ти , че си ми оправила цифричките в таблицата   newsm03

# 40
  • Мнения: 293
Здравейте в новата чудесна , морска темичка  Wink

Катеджийн Hug, все не мога да те случа, когато си тук, но не ми пречи да ти пратя   Kiss

Бърди, не зная как , но си спечелила изцяло  симпатиите ми и много се радвам , че си успяла да удържиш на изкушението, ще те следя и ще се радвам заедно с теб на успехите ти. Вероятно ти се възхищавам на силата и волята да започнеш в труден за теб период този режим, защото на повечкото жени са слаби ангелчета и в такива  моменти търсим утеха в храната, че и в алкохола. Сигурна съм , че ще успееш и след време ще цъкаме с език на снимките ти "преди  и сега" newsm10.

Зазу
, разбирам защо се чувстваш добре , въпреки многото работа, със сигурност лиспата на такава води до отегчение и чудене как да се уплатни работния ден, скука и накрая човек се чуди от какво се е уморил. Аз също съм ного заета и ми е доста по-добре , отколкото като не съм била ангажирана и затрупана с работа. Намирам смисъл в това , което трябва да върша и после удолетворение от резултатите.

Филюдка
, много филюдки и на теб Wink

# 41
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
Тук съм Амси! Heart Eyes
Виждам, че си много активна на последък тов аме радва много!!! Hug

# 42
  • Мнения: 123
Горда , специални поздравления за постигнатото двуцифрено число и пожелания никога да не видиш повече трицифрено число на кантара! Навремето толкова силно мечтаех да стана под 100, дори ако ще и 99,5 да съм, че планувах да направя толкова много неща...да започна да спортувам например  Mr. Green и какви ли още не щуротии  Mr. Green
Още веднъж БРАВО!!!
На всички останали лека и спокойна лятна вечер!  Hug

# 43
  • Мнения: 137
Лелееееееее Twisted Evil
Писах половин час и всичко изчезна  #Cussing out
Накратко - благодаря на всички за поздравленията / бях ви изредила поименно със  Hug........ама нейсе   Sick/

След толкова голямо задържане - месец и половина , а може и повече....Кантара беше 102-103 кила. После изведнъж стотака, а сега...99. Та - към всички - не се отчайвайте. Не се изкушавайте. Макар и със закъснение -резултати ще има. Понякога ми е смешно някой като каже, че задържа 3-4 дена...Тунингмания  Wink
Четох някъде спор за млякото. Никога не съм ограничавала млечните. Но и не съм надхвърляла позволеното. Просто така ми иде отвътре. Около 500-600 гр на ден.
Бермудез - готина мацка. Личи си разликата.  bouquet
Цоцииии - къде са ти цицитееее smile3530 . Липсват ми. Бях свикнала с тях...
За срещата на 27 юли - много ми се иска да дойда пак, нооо щерката е на изпит тогава и не знам как ще стане точно... newsm78 . Дано успея поне за малко да дойда да ви видя всичките. Може да доведа и нея. Да видите една млада дюканка. За сега не ме бройте...
Айде лека и отслабваща....
Много ми се събра тия дни. Отивам да    bath1 и да положа морни телеса   smile3524 

# 44
  • Мнения: 293
Джиниии Hug и аз се учудвам на себе си, но съм малко по -свободна от преди и имам време да влизам тук ,че даже и да чета. Преди ми се събираха по няколко теми, дето изобщо не можех да им хвана края, влизах под часовник за няколко минути да се обадя, че щяхте да ме забравите Wink

Изглеждаш добре, чувстваш се добре, така те усещам  Wink, нали сме "дюкански близначки"  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт