Слънцето силно нека си пече, отслабнала Дюканка отива на море - 115 тема

  • 50 985
  • 983
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 663
МОМИЧЕТА .........КРАЙ С ЦИЦИТЕ НА ЦОЦИ ....
махали ми ги "служебно ".............
имало оплаквания от "доста потребителки- цинично им се виждало. " .........
 newsm78 newsm78 newsm78 newsm78...как пък нито една ВЪЗМУТЕНА ЦЕЛОМЪДРЕНА ПОТРЕБИТЕЛКА ...нямаше смелостта да ми напише на ЛС ...как ме смята за ЦИНИЧНА .....

 друг факт ...е че аз пиша САМО в този под форум в БГ МАМА ....  newsm78...  ( без коментар)

ЗА ПОЯСНЕНИЕ ...не МИ Е ПИПАЛА АВАТАТА ...НАШАТА МОДЕРАТОРКА ...макар се прави на ЗЛА ВЕЩИЦА .... ( тя си е душица ) ... и ако някой си е заслужил ТИГАН ...си го получва дирекно ...а не да му сменя аватара ...с тъпи розички и грозни мутри

ОБРЪЩАМ СЕ КЪМ ВЪЗМУТЕНИТЕ ЦЕЛОМЪДРЕНИ ПОТРЕБИТЕЛКИ ......НАДЯВАМ СЕ НОВИЯ МИ АВАТАР ДА ВИ СЕ ВИЖДА ПРИЛИЧЕН ...и вече да не стресирам и "ПОТРИСАМ ЧИСТИЧКИТЕ ВИ СЪЗНАНИЯ "...........

на всички готини момичета СЕ ИЗВИНЯВАМ ПУБЛИЧНО ЗА ТОНА МИ В ТОЗИ ПОСТ ........ вие които пишете редовно знаете че аз съм усмихнат човек ..и винаги съм била радетел за усмивки мир и разбирателство .......... просто това че никой не ми написа лично "колко е възмутен" ме накара да опиша ПУБЛИЧНО МИСЛИТЕ СИ  сдве думи бясна съм ..........затова

мили ДАМИ ИЗВИНЕТЕ МЕЕЕЕЕЕ ..........МОЛЯ ВИИИИ ... ПАК СЕ  ИЗВИНЯВАМ ....
редакция ...толкова е глупав този "аватар че даже немогада го кача"

# 46
  • Мнения: 451
До "ros4o" - За да излезеш от цитата, трябва да пишеш след тага [/quote] Simple Smile

До "Горда" - Присмивай ми се Sad

До "Цоци" - ЕЙ, нямат очи бре. Мани, мани.. Сигурно Детето на някоя Кака е видяло аватара ТИ и е питало Майка си: "Мамо, какво е това!" и Мама не е знаела какво да каже, защото акъла й стига до там, че да "облъчва" Детето си, че Щъркела го е донесъл и нищо друго няма освен това..

# 47
  • Мнения: 293
Цоци, не се ядосвай, няма смисъл . На мен не ми изглеждаха неприлични цоците на Цоци или може би аз не обръщам внимание на такива неща, е може пък все още да има хора дето се впечатляват, както и да е , не аз ще съдя потребителите тук.

Пс. Не ти ли е малко дългичък езика на аватара? Wink

# 48
  • Мнения: 1 551
 Хелоу, нямам търпение да свърши протеиновия четвъртък и да се нашмуля със зеленчук, наистина сега е по-трудно, а преди съм карала по 5 дни П Rolling Eyes, ма стискам.
  Росчо, къде се покри Дени-Кали, губи ми се отдавна?
Не съм дочела старата тема, затова бегам там...

# 49
  • София
  • Мнения: 9 113
.
Сигурно Детето на някоя Кака е видяло аватара ТИ и е питало Майка си: "Мамо, какво е това!" и Мама не е знаела какво да каже, защото акъла й стига до там, че да "облъчва" Детето си, че Щъркела го е донесъл и нищо друго няма освен това..
А-а-а не така за майките....  Naughty
И те са хора. Пък и тук сме много такива. Да не те подберем  Wink.
Цоци, да не ти дреме. Свиркай си  Whistling .

# 50
  • Пловдив
  • Мнения: 14 075
Цоци, аз не съм модератор. Модератор съм, но в Продавалника, не тук. Тук само ви тормозя  Mr. Green

# 51
  • Мнения: 1 170
МОМИЧЕТА .........КРАЙ С ЦИЦИТЕ НА ЦОЦИ ....
махали ми ги "служебно ".............
имало оплаквания от "доста потребителки- цинично им се виждало. " .........
 

Ти сериозно ли Shocked ? Кое им е цинично??? То и на половина не се виждат. Да не говорим за далеч по- нецензурните аватари из мамма-та ooooh! . Направо не мога да повярвам Rolling Eyes . Цоци, нали знаеш, че тоя факт не заслужава яда ти Peace Heart Eyes

# 52
  • Мнения: 663
Вещи ...всъщност никога несъм се задълбочавала кой е модератор ... просто знам че ти водиш форума ...
никога несъм нарушаваша "съзнателно " правилата .... понеже тук влизам за да получа подкрепа разтоварване да почерпя от опита на по опитните ... сега ми стана криво ... 
ще ми мине ...несъм такъв човек но сега
 ......даже нямам желание сега да търся аварати и да се мъча да ги качвам ......
човек МОЖЕ ДА Е ЛИЧНОСТ И БЕЗ КАРТИНКА .......

# 53
  • Мнения: 451
До "zazu1" - Е какво? Ако Детето ТИ самичко попита за тези неща, няма ли да му кажеш? Хайде - 21 век сме. По-добре ли е на улицата да "учи"?

Последна редакция: чт, 17 юли 2008, 22:09 от tuningmania

# 54
  • София
  • Мнения: 17 311
Амси, стопли ми душичката, маци  Hug

# 55
  • Лом
  • Мнения: 235
Цоци не си разваляй настроението заради един аватар.Готин беше, забавлявахме се , смяхме се, харесвахме го ,но голяма работа.Усмихни се и карай напред.Друг е въпросът ,че може би този ,на когото не му е допаднал ,можеше дори и на майтап да ти подхвърли  нещо ,но ...въпрос на личен избор.Върни усмивката си.Това не е най-важното. newsm51

# 56
  • Kazanlak
  • Мнения: 24
МОМИЧЕТА .........КРАЙ С ЦИЦИТЕ НА ЦОЦИ ....
махали ми ги "служебно ".............
имало оплаквания от "доста потребителки- цинично им се виждало. " .........
 А аз ги търсих до сред нощите

# 57
  • София
  • Мнения: 102
Eй много лицемерие на тази земя ....  а пък на българска още повече ....... #Cussing out

Редно беше ако на някой му пречи аватара на Цоци ..... да каже

Цоци това ми прилича на поредната провокация ... към форума ..... а не е ли редно преди да ти го махнат да ти пишат на лични модераторите поне

хайде да изберем аватар на Цоци ..... но такъв който да й отива  - пълен с чувство за хумор

Съгласни ??????


П.С.

Цоци виж този като начало  Joy  Joy  хайде усмихни се
http://web.hit.bg/anikolova/Avatars/no%20admins.gif

лека нощ на всички !!!!

Последна редакция: чт, 17 юли 2008, 22:32 от tanyamanya

# 58
  • Бургас
  • Мнения: 236
Цоци,не се коси,миличка!Всички знаем какъв готин човек си и колко хумор и позитивен заряд има в теб.И аватара беше готин,ама....
Пак ще намериш нещо оригинално,като ти мине.

Горда -Честито  ти двуцифрено число,поздравявам те за това,че си стриктна и ти пожелавам да да постигнеш целта си.Наистина на снимките не ти личат кг.Изглеждаш зашеметяващо!  newsm51

Бермудез - И ти си  newsm74

Бърди - Добре дошла и както виждам вече си нахъсена и отказване няма!Успехи! thumbsup

# 59
  • Някъде там...
  • Мнения: 795
запис за сега, че нямам време да чета нищо..

Общи условия

Активация на акаунт