Слънцето силно нека си пече, отслабнала Дюканка отива на море - 115 тема

  • 51 020
  • 983
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 243
         ВЕЩИ - благодаря за новата тема, аз редовно си ходя на моренце, че чак и в БЪЛГАРИЯ ще отида, да си накисна дебелото д-пе в нашенско. Демек съм много актуална!
         ЦОЦИ - така се разсеях и аз покрай изчезването на товите цици, че съм написала твоето име - апък текста за ВЕЩИ. Не се ядосвъй тъй мъ, кват и картинка да сложиш, аз пак ще виждам старата с циците!
          ДИДИ - ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН МИЛА - здраве, любов, отслабване  newsm51  party023
          СТЕФ ЗЗ - добре дошла!
          НЕЛИ, КОТЕ, ВЯРКА, БЕРМУДЕС, ГОРДА - браво момичета, радвам се за вашите успехи, ГОРДИЧКА, аз като стана 99 кг. сигурно ще откача от радост. Смело напред момичета!!!
           АМСИМОН -  Hug Hug Hug
            МАМА ЛИЛИ - добре дошла.
           ТУНИНГ - не просто луда, аз съм МНОГО ЛУДА! Joy
           РОСИТА - защо не си разбрала за триците не знам, но имам едно МАЛКО съмнение, че не си чела - ТРИЦИТЕ се започват от първият ден на диетата и се ядат до КРАЯ НА ЖИВОТА!
            АМСИМОН - на зелето най-добре вървят като подправки: чер пипер, сол, домати, червен пипер за цвят и след като го изключиш се реже пресен магданоз. Ако обичаш даф.лист, може, аз лично не го употребявам при зелето. БОН АПЕТИТ!
            Да в личен план - моето кантарче усърдно днес ми показва 109.6, ако и утре е така ще си сменя линийката.
             ФИЛЮДКИ И ГУШКИ на всички дюканеси и дюканчо, стари и нови, отслабнали и отслабващи. Обичам виииииииииииии! Вие сте моята сила и подкрепа в неравната борба. Даже и на сън не съм сънувала, че ще намеря някъде диета ли, режим ли, както искате му кажете, където ще си хапвам, ще отслабвам и ще ставам от ден на ден все по УБАВА!

            
                    

# 61
  • Мнения: 225
Тунинг, Кате Джин, Бермудез - благодаря ви за урока който ми проведохте. То ще стане ясно, що за ученичка съм  newsm56

Зазу - радвам се да те видя - посещавай ни по-често

Цоци - не се ядосвай. Ние си те обичаме и без аватор    bouquet

Пираня - да бе ....... какво ли стана с Дени-Кали? Сто ЛС съм и написала, на никое не ми е отговорила   no

# 62
  • Мнения: 243
          Мда, такова, значи пак се убъркъхъ - рецептата за зелето беше не за АМСИМОН, а за АМИДАЛА!       СОРИИИИИИИИИИИИИИИИИ!  smile3511  love001

# 63
  • Мнения: 244
Ха Добър Вечер от мен  Grinning Hug
Та как ще спя ако не се запиша и аз тука  Mr. Green
ЦОЦИ съжалявам за аватарчето,на мен си ми харесваха,даже моя Великан тука си ги зяпаше до като пиша  Wink Laughing
Аз си готвя сега пилешки бутчета така малко за вечеря  Laughing Mr. Green
Лека вечер ви желая и сладки сънища  Hug  bouquet

# 64
  • Мнения: 712
МОМИЧЕТА .........КРАЙ С ЦИЦИТЕ НА ЦОЦИ ....
махали ми ги "служебно ".............
имало оплаквания от "доста потребителки- цинично им се виждало. " .........
 

Ти сериозно ли Shocked ? Кое им е цинично??? То и на половина не се виждат. Да не говорим за далеч по- нецензурните аватари из мамма-та ooooh! . Направо не мога да повярвам Rolling Eyes . Цоци, нали знаеш, че тоя факт не заслужава яда ти Peace Heart Eyes
  202uu
Цоци , подкрепям всичко гореспоменато от Поли-Уоли.Горе главата , не тъгувай smile3518 , с аватар или без си оставаш същият позитивно настроен човек , хайде усмихни се дяволито gydi

Благодаря на ВСИЧКИ за милите думи , накарахте ме да се изчервя като домат Embarassed

# 65
  • Мнения: 305
Добър вечер!
Честита нова тема! Да ни е успешно - слабееща
горда честито двуцифрено. Повече никога да не видиш трицифрено число.
Цоци не старадай! Простотията не ходи по гората. Беше страхотно. А като се замисля, че таки "моралистки" ходят с такива деколтета. Ама нали знаеш..." Аз не съм от тия" #2gunfire. Божеее, Божеее ooooh! ooooh! ooooh! Всичко друго бих приела, но това....
На още някой щях да чиститя, но нещо стана с предното ми писание и ми изчезна, а после дойдоха сем. Свекита на гости. Г-н Свеки каза : " Ама какво става с теб, лицето ти е кльощаво"  Whistling "Едва ли не" - помислих си аз...карай, майтап да става...То от 4 кг, ако става кльощаво лице от 8 сигурно и кокалите на таза ще ми стърчат Joy hahaha

# 66
  • Мнения: 243
        Lenny pld -  къде изчезна миличка, липсваш ми, слез от клона! ФИЛЮДКА!

# 67
  • Мнения: 663
Момичета страшно сте готини ....
наистина БЯХА ПОТИГРЯЛА ОТ БЯС .... но след като ометох половин пиле ..и прочетох постовете ви

реших да обърна гръб на тази история ....

дали да не си кача тази картинка за   аватар  newsm78 тука ЦИЦИ НЕМА ... няма и други първични и вторични полови органи ...ДУПЕ ИМА ВСЕКИ ...

МОЛЯ ...пускам за референдум ...проекто аватара си ... приемем гласуванията в категориите -  ЗА / ПРОТИВ и ВЪЗМУТЕНИ ...на ЛС

Последна редакция: чт, 17 юли 2008, 23:38 от Цоци

# 68
  • Мнения: 14
Цоцииииииииииииииии намерих  ги      

# 69
  • Бургас
  • Мнения: 236
На мен ми харесва,а.... Slon4o ги намери!

Лека и спокойна нощ на всички и всеки да изживее или сънува това,което най-силно желае!/някой беше префасонирал моите "организъмчета" на "оргазъмчета".Защо не?Пожелавам ви ги! Two Hearts

# 70
  • софия
  • Мнения: 3 424
 smile3515 spam2
Цоци,душкоооо,нЯщо сЪ издразних,а мен трудно ме изкарват извън кожата. Mr. GreenМа ми мина,ще прежаля и съпружеското тЕло,голЯма работа,че ме вижда вече и в друга светлина.......... Whistling
Те ти едно предложение и от мен.Това е опаковано от всЕкаде.Ни цици,ни г....з,даже пола не му се познава.ВъзмУтетните ще са спокойни. Mr. Green Ма пък могат да кажат,че ги гледа на криво.................ВЪХ!!!

Лека вечер,сладурки и минусов ден!!! smile3521
Оргазъмчетата,бЕха моя работа. Whistling

П.П.Каквото и да сложиш,все циците ще са ми пред очите. Simple Smile

Последна редакция: пт, 18 юли 2008, 00:06 от СлаБе

# 71
  • Мнения: 663
Slon4o...благодаря ............ newsm45 ама нали разбра НЕМОЖЕ ЦИЦИ .... НЕМОРАЛНИ СА ...  smile3515
затова обърнах гръб ...виж ми предишния пост

Слабе .... душо ...ти си ми морална подкрепа ... ще сложа аватар аз ...ама я да видя кво ще кажат за предложението ми ( виж последния ми пост) ...

# 72
  • Мнения: 318
Здравейте отново  Hug

Днес пак митках улиците цял ден. Така и  не успях да изчета старата тема newsm78

ЦОЦИ  Hug, много се дразня от лицемерие и всякакви подлярски постъпки. Мразя мишки и мишкуващи. Майната им я виж какви готини предложения за аватар имаш. Аз лично съм за дупЕнцето Mr. Green някак по ми се връзва с теб след циците.


Вещи страхотни тема и снимки, отново. Благодаря ти, разсмя ме с глас  Joy

Да ви се похваля, доста отдавна не бях излизала сред народо на мегдано Mr. Green след днешната поява резултата е 2-ма приятели гледащи ме с  Shocked такива очи и 2-ма подминали ме, поради неразпознаване Sunglasses Много съм щастлива Crazy Мисля, че още едно килце предаде богу дух, амин, но ще съобщя със сигурност утре сутрин за кончината му Simple Smile

Dari68 с теб май по един и същ път вървим и гоним еднаква цел Simple Smile, а колко сантиметра си ти?

Някой питаше за пилето със сол, не съм Цоци, но да отговоря - Значи измивате пилето, почиствате, разрязвате през средата на гръдния кош и го разчеквате хубаво върху тавичка, чието дъно е плътно покрито със сол ( аз ползвам морска сол, отива около 1/3 пакет) печете около 40 минути на 180-200 градуса. След изпичането го махате веднага, за да не поеме солта.

# 73
  • Мнения: 4 678
Момичета,аз само минавам....браво за волята....наздраве(храна) Hug Hug Hug Hug

# 74
  • Мнения: 516
МОМИЧЕТА .........КРАЙ С ЦИЦИТЕ НА ЦОЦИ ....
махали ми ги "служебно ".............
имало оплаквания от "доста потребителки- цинично им се виждало. " .........
 

Ти сериозно ли Shocked ? Кое им е цинично??? То и на половина не се виждат. Да не говорим за далеч по- нецензурните аватари из мамма-та ooooh! . Направо не мога да повярвам Rolling Eyes . Цоци, нали знаеш, че тоя факт не заслужава яда ти Peace Heart Eyes

Защо всичко в таз държава става скрито-покрито   newsm78
Защо подмолно се действа ? Мислех ,че тук сме се събрали хора , които се подкрепят в нелеката
"битка" с килограмите  Thinking
Какво ви пречиха цоцките на Цоци ?Посегнахте на най-веселия човек  #Cussing out

А някой ми затрил баджака , а не знам какво ще направя ... #2gunfire #2gunfire #2gunfire

Общи условия

Активация на акаунт