Слънцето силно нека си пече, отслабнала Дюканка отива на море - 115 тема

  • 51 067
  • 983
  •   1
Отговори
# 930
  • Мнения: 1 417

Перлич wavey  Hug аз да запитам, к'во взехте на дятиту??



Нищо,Росче,дадохме му парички ,нали ще заминава на море.Той така пожела. Hug Hug hahaha Joy Joy Joy

# 931
  • София
  • Мнения: 17 429
Tatitt , на мен ми хареса киселото мляко  Peace

# 932
  • Мнения: 145
Само да споделя колко съм възмутена от простотията за която току що прочетох
"поставяне на силиконов балон в стомаха"за отслабване!
Абе,аз може да живея в "третия свят",ама тия хора не са ли чували за Дюкан! А и луди пари плащат отгоре на всичкото![smilie=smile3532.gif] smile3532

# 933
  • Тракийка в Софийското равно поле....
  • Мнения: 439
Татитчооо Heart Eyes ще ни побере ли това заведение  newsm78 Joy

Ще, ще....... нали сме финни, слабинки .........

Бърди -  Peace ще гопробваме значи!

# 934
  • София
  • Мнения: 3 328
Бърди, май е ново туй мляко. Вкусно ли е? Я Карима го е показвала! Що не съм го видялаа  newsm78

Карима, нямам такъв опит (за предишния ти въпрос). Но лично не смятам, че от спирането на контрацептивите може да задържаш. Ама знае ли човек?!  newsm78

Не съм го показвала, но няколко пъти го коментирах, с тайната надежда да събудя желанието ви да го пробвате  Laughing
Благодаря ви за отзивите на въпроса ми, момичета! Ще дръпна с течностите, че ако трябва да намаля храненето, значи да го спра съвсем  Sad А знам, че не това е целта на занятието дюканско.

# 935
  • Мнения: 74
Само да споделя колко съм възмутена от простотията за която току що прочетох
"поставяне на силиконов балон в стомаха"за отслабване!
Абе,аз може да живея в "третия свят",ама тия хора не са ли чували за Дюкан! А и луди пари плащат отгоре на всичкото![smilie=smile3532.gif] smile3532

За съжаление не е простотия, а практикувана медицинска интервенция. Поставя се силиконов пръстен (не балон), с който се стеснява отвора на хранопровода и човек се чувства сит от 1 лъжица. Прилага се при определния условия - много високо ниво на затлъстяване, определена граница на възраста и други. В България за определени случаи се поема от здравната каса и се извършва в само във една болница. Има информация по въпроса, освен това за доста хора, това е начин. Според мен всеки може сам за себе си да избере как да отслабне, с режим, диета, интервенция. Важното е да има положителен резултат за редукцията на теглото.

# 936
  • Мнения: 109
Много ви благодаря за поздравите!
Ще трябва да ви почерпя, няма как, все пак закръглих 3 десетилетия  Laughing Засега се чуствам добре, не съм се сбръчкала внезапно  Joy
(дано да стане със снимчицата, че нещо не успях онзи ден  Praynig)

# 937
  • Мнения: 388
Здравейте Simple Smile

Чудеса чувам за тази диета и мисля да я пробвам най-накрая... Притеснява ме, че някой ми беше споменал че диетата има вредно действие за бъбреците и черния дроб и че трябва да се взимат някакви допълнителни витамини/добавки за да се предотварти това... Извинявам се ако повтарям нечий въпрос, тъй като не успях да изчета всичките 115 теми, но знаете ли нещо за тези витамини?

# 938
  • Мнения: 243
          Уф, айде пак да опитам, че ако и този път не излезе, ще остана за след обяд, закъснявам.
          Здравейте дюканеси и дюканец - лек и отслабващ ден!
          Първо да честитя рождените дни на Лео и лятното момиче и да им пожелая много здраве и успешно отслабване newsm51 newsm59  party023 Tada. Бъдете щастливи, бъдете усмихнати момичета.
           Не ща - добре дошла!
           Бабо Яжке . БРАВО - 20 кг., да си жива и здрава, да стопиш и другите кг.
           Момичета, понеже много от вас споделят,  че имат проблем с 00 аз ви предлагам да си сготвите бамя с доматки, при мен това действа безотказно, изчиства идеално стомахаа. Разбира се това може да се прилага само в ПЗ дните.
            ФИЛЮДКИ и ГУШКИ на всички!. Наближава 27.07 - ах търпението ми е на изчерпване!

# 939
  • София
  • Мнения: 17 429
summer_girl, какви хубави колички  Hug

краставичка , не започвай режима преди да си прочела книгата, просто е безсмислено. Не е чак толкова скъпа.

# 940
  • София
  • Мнения: 5 833
Сега прочетох това в Стандарт  hahaha

Лятото е време за коктейли, но и за диети. Суперзвездата на фолка Ивана, която е запалена по хранителния режим на доктор Дюкан, съчетава двете неща. Тя изпълнява програмата за минимално количество калории на световноизвестния спец, като се налива с единствения позволен от него коктейл - кисело мляко с кока-кола лайт. Казват, че първоначално човек намира комбинацията най-меко казано за отвратителна, но после свиквал и даже започвало да му харесва.

# 941
  • Мнения: 109
Сега вече по темата:
Несса - и аз да се присъединя към останалите - в никакъв случай 10/10! 10 дена се правят само в ударната фаза, много рядко и под набюдение на лекар. Оттам нататък максималния борй дни на протеини е 5, и като цяло трябва П дните да са равни или по-малко от ПЗ дните (макар че тук много момичета карат 4П/3ПЗ). Зависи колко кг имаш за сваляне, ако не са много, даже и 5П дни са ти много. Но ти си преценяваш, разбира се, ние само си даваме мнението.
Краставичка - и аз като Бърди да ти кажа - ако искаш да започнеш режима, прочети книгата внимателно, след това пак ела тук и прочети първата страница от темата - там всичко е синтезирано (но това не изключва четенето на книгата) и след това - сама си прецени искаш или не. Да, много се пише и говори по темата в медиите, но повечето пъти много неподготвено или крайно пристрастно в полза на някоя друга диета/лекарство/чай и т.н. За щастие, започнаха да се появяват и по-смислени публикации, има интервю и със самия Дюкан, който казва, че не само е "излекувал" хиляди хора, но и много негови колеги във Франция препоръчват режима и досега влошаване на здравословното състояние не е наблюдавано при никой от тях (все пак да не забравяме - той казва, че хора вегетарианци и такива, които имат бъбречна недостатъчност (дано да не бъркам точното название) не могат да спазват режима). Явно на французите не им пречи  Joy
Иначе на българска почва - за мен най-голямото доказателство е, че от десетките жени, които пишат в този форум, няма никой с влошено здраве заради режима, даже напротив - редица подобрения. Много от тях си правят редовно изследвания, ходят на прегледи и всичко е наред.
Така че ти си прецени, но запомни едно - режима трябва да се спазва много точно, без интерпретации на основните положения, иначе става лошо - само за пример давам пиенето на вода.
Малко дълго стана, но се надявам, че помогнах  Peace

# 942
  • Мнения: 318
хЪлоУУУ банда
 за ЛЕО и Лятното момиче
Виждам и днешния ден започва чудесно! Много минуси, много поводи за радост.
Мен кантарев от 2-3 дни ми показва едни бленувани 95 кг сутрин,  дори днес при все, че здраво се омазах снощи с галата, а влязох и  МЦ днес. Силно се надявам след 5 дни да покаже 94.
Вещи ще ме добавиш ли , когато имаш възможност, в табличката при кърмачките. Начало 03.06 104 кг, моментни килограми 96. Благодаря.
Желая ви Perfect day                         

# 943
  • Варна
  • Мнения: 2 794
Уаааааааааааааааа  Sick  Sick  Sick кисело мляко с колаnewsm78 Не бих опитала.  hahaha

Мили празнуващи момичета, бъдете здрави и усмихнати, с високо самочувствие и гордо вдигната глава,

  bigdance2 nbirthday ВЕСЕЛ ПРАЗНИК!!!

# 944
  • Пловдив
  • Мнения: 14 141
Маграт, добавих те вече, но не при кърмачките, сега ще те преместя  Peace

Общи условия

Активация на акаунт