Слънцето силно нека си пече, отслабнала Дюканка отива на море - 115 тема

  • 51 069
  • 983
  •   1
Отговори
# 945
  • София
  • Мнения: 17 429
Тия в Стандарт пак нещо не са разбрали. Сега ще чакаме критики от сорта – „Дюкан позволява да се пие само мляко с кола! Това води до Паркинсон и старческо слабоумие!”  hahaha hahaha hahaha

# 946
  • Варна
  • Мнения: 2 794
програмата за минимално количество калории на световноизвестния спец,

... ей това е  #Cussing out

# 947
  • Мнения: 226
оффф тея взеха да ме нервят вече #Cussing out
когато пишат статия защо не вземат да проучат малко нещата?
ама това е то българска работа

Последна редакция: ср, 23 юли 2008, 11:52 от cote

# 948
  • Мнения: 21
Уважаеми дами и господа,

Иван Звездев днес е готвил като за нас /като махнем сусамовотоолио и зехтина,/

супа с тофу
пилешко със сушени домати

# 949
  • Мнения: 305
summer_girl78 LEO Честит ви рожден ден newsm59  ura Tada
Пожелава ми здраве, усмивки и успехи.
Баба Яга честити -20 кг.
 Кола и айрян?  JoyБреййй hahaha Ще пробвам и аз...

# 950
  • Мнения: 507
Здравейте кандидат фиданки,

Аз съм нова във Вашите редици. Много ми хареса страницата, която сте направили всичко важно е събрано на едно място, супер сте   bouquet   bouquet   bouquet Страхотни резултати сте постигнали  Hug  Hug  Hug
Прочетох книгата много подробно и много внимавам с правилата. За първи път ще спазвам този режим. Малко съм се притеснила по повод захранването, но още съм далеко от тази фаза. Отслабнах 10кг с друга диета за 3 месеца, но искам да сваля още 7-8кг и за това реших да се захвана с Дуканската.
Започнах с ударен режим от 7 дни, първо мислях да направя 5 дни, но нещо се отнесох и изкарах 7. Нищо де това не е проблем предполагам. Сега съм на втората фаза и мисля да я правя 5/5 или 2/4. Дано да успея  Praynig   bouquet

Пожелавам успех на всички   bouquet

# 951
  • София
  • Мнения: 2 623
Здравейте отслабващи сладури  Hug

Вчера акустирахме от моренцето Sad
Хич не ми се прибираше, но няма как  Sad
Сега да дам отчет:
10 дни изкарах на смесен режим - така реших.
Вместо 4/3 П - ПЗ, всеки ден за обяд и вечеря
хапвах месо със салата от зеле и моркови - любимата ми Simple Smile
Там правеха най-вкусните пилешки пържоли на скара - размазах
се от ядене - сигурно съм изяла над 30 такива пържолки  Hug
Плувах страшно много, всеки ден си правех воден масаж сутрин и вечер -
няма по-хубаво нещо за сланинките.
Резултата - харесвам вече това, което виждам и -2,5 кг при положение, че бях
точно пред МЦ
След малко ще пусна обещаните снимки  Hug

# 952
  • Мнения: 87
 newsm62 smile3525Бърди,много ме кефи чувството ти за хумор!Разсмя ме от сърце JoyБлагодаря Ви за сърдечното приемане.Ще направя всичко възможно за да дойда на срещата.Успешен и както казвате отслабващ ден от мен  bouquet

# 953
  • Тракийка в Софийското равно поле....
  • Мнения: 439
ВНИМАНИЕ!!!

За всички от ОНЗИ   hahaha списък и за онези, които не са в списъка, ама пък вземат и се престрашат за 27-ми слагам тук една карта на местосрещата ни!



# 954
  • Мнения: 332
*Честит*Рожден*Ден*  LEO  и  summer_girl78  Много здраве ,късмет и любов  hbday baloni

Благодаря Ви момичета отново за пожеланията и подкрепата...без вас съм нищо  newsm51  love001

Само да споделя колко съм възмутена от простотията за която току що прочетох
"поставяне на силиконов балон в стомаха"за отслабване!
Абе,аз може да живея в "третия свят",ама тия хора не са ли чували за Дюкан! А и луди пари плащат отгоре на всичкото![smilie=smile3532.gif] smile3532

За съжаление не е простотия, а практикувана медицинска интервенция. Поставя се силиконов пръстен (не балон), с който се стеснява отвора на хранопровода и човек се чувства сит от 1 лъжица. Прилага се при определния условия - много високо ниво на затлъстяване, определена граница на възраста и други. В България за определени случаи се поема от здравната каса и се извършва в само във една болница. Има информация по въпроса, освен това за доста хора, това е начин. Според мен всеки може сам за себе си да избере как да отслабне, с режим, диета, интервенция. Важното е да има положителен резултат за редукцията на теглото.

Съществуват и силиконовия пръстен и  балона.В България за съжаление интервенцията НЕ се поема от здравната каса-по никакви случаи
Операцията е на "символичната" цена от 4500Э  #Shocked  Money
И се прави вече в почти всяка клиника за пластична хирургия.
Но ...ако желаещия  се прежали да даде толкова пари,трябва да си приготви и още около 2500Э за отстраняването на излишната кожа,защото килограмите се свалят много бързо и при повечето пациенти  кожата увисва.
На мен ми беше предложена тази операция,за да се излекувам от тежкия обезит...нОООО,нямам толкова пари,а и вече открих режима ,който ме направи наистина щастлива  Heart Eyes
Съжалявам само за едно...,че не го открих по рано,а висях по болници и си правиха експерименти с мен    Sick  smile3515

# 955
  • България
  • Мнения: 92
Честит празник на Лео и Лятното момиче nbirthday
Привет Дюкеси smile3525
Днес ми е 37 ден в 3-та! Няма нищо страшно момичета, след като си спазваме режима.Стоя си на същите кг, но не се и вманячвам с  кантара, хапвайте си от всичко разрешено и по малко, режимът си действа безотказно. Щом при мен се получава, значи можем всички!
Нека сме позитивни и усмихнати, тогава и ефекта е още по-голям! newsm10
Усмихвайте се! Това е моят поздрав за Вас:
http://jenite.blogspot.com/2008/07/blog-post_5115.html

Чатърките Hug Hug Hug  love001

# 956
  • София
  • Мнения: 102
Честити Рожден Ден на лятно момиче и Лео

 newsm59

Филюдка - а бамята режимна ли е ? аз си мисля, че се коментираше, че само зеленият фасул е позволен
Нямам книгата в момента, но ще проверя в къщи

Честито на всички с минуси и кураж на всички които задържат / аз съм от задържащите /
Относно добавки, хапчета, дъвки и другите неща за отслабване  -аз съм против

Татитт  -    bouquet благодаря за картата, моля те и за допълнителни писмени обяснения, ако може / когато имаш време /

Няма нужда - видях къде е  Joy  Joy  Joy


Последна редакция: ср, 23 юли 2008, 12:54 от tanyamanya

# 957
  • София
  • Мнения: 2 623
Ето снимчици от мен  Hug
Снимки от преди засега няма да слагам
щото не мога да се гледам  Sad

http://www.snimka.bg/album.php?album_id=266721

# 958
  • Варна
  • Мнения: 2 794
МаМаКуин Светкавицата , разгледах.  Peace Пожелавам ти бързо да разкараш шаловете и надувните артикули, зад които се криеш!!! Имаш прекрасно излъчване и като достигнеш 60-те килограма от целта си, ставаш мацка номер 1! Обаче няма какво да му мислиш, давай и старите снимки, да си проличи и какво си постигнала досега - според цифрите е супер!

# 959
  • Пловдив
  • Мнения: 14 141
Честит Рожден ден!
Лео, много щастие, късмет и любов!


Съмър, много късмет, любов и щастие!

Общи условия

Активация на акаунт