"Симеоновска" диета, за секси дупета! - 17

  • 18 082
  • 313
  •   1
Отговори
# 15
  • софия
  • Мнения: 290
Djindjari до сега нямаше, напрао не издържах вече , само патувания сбирки и работа..... сеа вече няма... седам си на гъза и ше си пиша дипломната ,че нещо я за*бах.....А 10-те килца за месец едва ли... ама айде за 2... , дано  Praynig
 БорянаІ68  какви са тия рецепти? Искам и аааааз  Rolling Eyes  Laughing
Иначе , да наистина се нормализира метаболизма , поне моя , няма никав йойо ефект с режима , супер е .....   Sunglasses Sunglasses Sunglasses

# 16
  • Мнения: 572
Добро утро, сладурки!

Ох, няма други луди като мен, които да са будни в неделя сутрин още от 7.30 часа ...
ама такова ... ставах да чистя и ще се къпя... дори успях да закусвам Simple Smile

Аз днес ... такова ... именничка съм....
много искам да ви почерпя с нещичко, но не мога да слагам снимчици... така че просто се чувствайте почерпани от мен Simple Smile
днес е позволено да си хапвате сладичко за мое здраве ...

Иначе за мен ... ми аз ходя на работа .. вмомента вземам освен моята и  на колежката ми смяната... и като се прибера съм гроги... чета ви, но нямам сили да пиша ...
От около две седмици не съм спала повече от6-7 часа и съм адски скапана вече ... но му се види края ... ще издържа още малко Simple Smile и после ще почивам многоооооо
А днес мисля мнооого да празнувам и много да съгрешавам... и то не само в режима Wink

Както и рпеди споменаа опитвам се да бъда режимна ... горе долу ми се получават нещата
Вчера бях -100 гр
Днес съм -700 гр
Явно скоро ми предстои  период на задържане Simple Smile и вече съм 56.4 кг ... а така не съм била в нито един период режима си и се чувствам в кожата си ...
Имам време и да чета книги вмомента съм се насочила към позитивна психология ... и какво да ви кажа .. дали от книгите, дали от нещо друго се чувствам адски добре и мисля, че и затова ми се получава и да свалям кг и да имам желание да се боря Simple Smile

ами сладки, май това е от мен... ще пиша по-честичко вече
Джинджи, ще стане мама от теб Simple Smile
а за бебчето мислите ли име вече ???
Хаяси, и на теб лек ремонт .. дано стане както сте си го замислили !

Поздрави на всички Симеоновки!!!

# 17
  • Мнения: 699
Честит имен ден Иле, жива и здрава и щастлива и обичана да си.

Браво за минусите и постигнатите резултати. Звучиш по-добре от последните пъти. Много се радвам за теб. Приятно изкарване на празника.
 
Ние отиваме към Южния на разходка с бебочка.

На останалите прекрасен ден пожелавам.

# 18
  • Мнения: 3 118
Честит имен ден, Иле!
Да си ни жива и здрава и много щастлива! Нека тепърва те връхитат положителните мисли и да променят живота ти!
Позволи, да почерпя от твое име

# 19
  • Мнения: 1 218
Честит Имен Ден, сладко Иле !!!

Върви по пътя на живота, обсипан с рози и цветя,
и нека всяка твоя мисъл бъде сбъдната мечта!
Весел празник!
Наздраве!



Последна редакция: нд, 20 юли 2008, 18:46 от Djindjari

# 20
  • Мнения: 572
Благодаря на всички ви... много сте мили Simple Smile

hayasi, не ми го казжаш само ти, че звуча по-добре ... а и то си е истина .. дано все така да е Simple Smile
аз днес съгрешавах много с любимите ми бонбони Линдт Simple Smile

утре ще има само плюсове, ама нищо ....

# 21
  • Мнения: 699
Добро утрооооооооооооооо! Ставайте прекрасни!

Сипвам кафетоооооооооооооо!



Хубав ден и успешна седмица.  Hug Hug Hug Hug  love001  love001  love001


Хм  newsm78 newsm78 newsm78 newsm78 няма ми кафетооооо, де се е затрило. След малко ще сипя друго.

Последна редакция: пн, 21 юли 2008, 08:45 от hayasy

# 22
  • Мнения: 290
Добро утро, сладурки!
Кафееее ммммм Благодаря, Хаясче!   bouquet
Честит ти имен ден (на малка патеричка), Иле!  newsm51 Късмет и многоооо, ама многоо истинска ЛЮБОВ!  Hug Честити ти резултати! Радвам се, че си вече Ок. Аз вчера бях малко аут от режима и цял ден се чудех защо ли ме влече почерпката, а то си имало повод  Whistling
Джинджи, това покачване на кг.  е съвсем в нормата! Здрав и набит юнак ще е твоя сладур!
Днес всички да сме режимни!  Hug Hug Hug  love001  love001  love001

Последна редакция: пн, 21 юли 2008, 09:30 от БорянаІ68

# 23
  • Мнения: 153
Добро утро и от мен   smile3525

Иле, честит имен ден на патерица. Да си жива и здрава и винаги позитивно настроена  newsm51

Джиндж, няма да се стряскаш от килограмите, все пак трябва да порасне голям юнак.  smile3521

Майка ми казва, че едно време като била бременна с мен само 2 кг. била качила, пък аз съм си била дундаво бебе  newsm30

Аз да ви се оплача, най-накрая в събота сутринта кантара мръдна  надолу и бях много щастлива и решена този уикенд да съм режимна.
Доста се постарах и прегрешенията ми бяха съвсем минимални.
В събота динята ми беше в повече, но не много, а в неделя си хапнах 3 хапки пица (а те мойте хапки са малки).
В събота понеже много огладнях следобед, вместо 1 блок хапнах 2 на закуска.
Но нали доки казваше, че като сме гладни може. Така, че според мен това не е било проблем.
Вчера не се мерих сутринта на гладно, а някъде час, след като си бях изпила кафето и изяла млякото.
Тогава резултата беше доста приемлив - 200-300гр. в повече от предишната сутрин, но това е нармално щом вече съм яла и пила.
И вчера цял ден си мисля, че днес трябва да имам минус, а то 1кг. в повече от събота  smile3515 smile3511 smile3516

Не знам дали не се дължи на факта, че трябваше тази седмица да съм в МЦ, но следващия щеше да се улучи с морето и поради тази причина забавих този с една седмица.
Силно се надявам това да е проблема и накрая на другата седмица да имам минуси.

Лек и режимен ден на всички   love001

# 24
  • Мнения: 649
Добро утро и от мен,

честит имен ден Иле, да си много щастлива, обичана и уважвана жена  Hug

Хаянсче мерси за кафенцето  Simple Smile До къде стигнахте с ремонтите из къщи? Няма ли да има почивка за вас?

Борянче заслужаваш си нережимния ден след постигнатите резултати. Но от днес влизаш пак в редицата, за да няма  fight

Джинджи добре си ни дошла.   Hug 5-6 килограма нищо не са до този момент. Ти си все пак 6-7 месец някъде , нали така?
Кажи мислите ли име за бебока?

Питче, Вики  Hug

Лек ден момичета и много , много минуси

# 25
  • Мнения: 290
Ели, нали си знаеш - 1 кг. си е водица... Ще я изпишкаш  smile3503
А, Деси, днес съм си стриктно по режимчето. Вчера не съм яла сладко, но децата си дойдоха от Търново и правиха спагетки, а аз мра за паста и си гребнах няколко вилици от чинийката на Джами. Не ми стана лошо, но ми беше толкова подут корема, че не можах да хапна нищо повече, дори и мляко.

# 26
  • София
  • Мнения: 128
Аз съм си за ОГРОМЕН БОЙ...Признавам си,че го заслужавам,защото бяхме на село за 3 дни и такова ядене падна... а там няма нито Бонус нито обезмаслени неща и аз си викам ай де сега три дни голяма работа и си ядох и сладко и картофки и не знам какво още обаче сега ме е страх да се премеря и ще изчакам една седмица да видя след като си продължа по нормалния път какво съм качила и така... иначе в петъка си премерих мерките от всякъде бях с по 3-4 см минус...това добре ли е за 1 месец ??? newsm78 newsm78

# 27
  • Мнения: 3 118
Antoniya, според мен са ти супер минусчетата за месец.  Peace
То е ясно, че на човек му се случват извънредни ситуации и няма как винаги да е на 100% режимен. Пък и още преди време когато прохождах, разбираш ли значи, в този режим зададох въпроса - и кво правим кат смъкнем килата? Нещо да се ограничаваме ли? Някой каза, че е питал Оги същото и той му е казал: Ядеш си нормално и знаеш, че винаги когато си попрекалил имаш диета, която винаги върши работа и си я спазваш за известно време докато си достигнеш идеалното тегло.
Тъй, че споко  Mr. Green

# 28
  • Мнения: 304
Здравейте момичета  Hug

Значи аз да каже какво прави... Embarassed Не прави симеоновска диета, а прави ВМ НВД. Честно казано се чувствам много добре, много по-добре отколкото на режима на Оги. Тогава ходех постоянно гладна като вълк, а сега с повечето мазнини явно си се засища по-добре организма. Пак има леко смятане, но е с една програмка да си изчисля калориите и от там нататък пей сърце. Засега се чувствам супер, кантара е надолу, мерки още не съм мерила, но и това ще стане Flutter Иначе си ви чета момичета, но да знаете, че позабегнах от този режим. Просто на моята фитнес персона това се отразява по-добре Flutter

Общо взето е това от мен. Прекрасен и режимен ден на всички   bouquet

# 29
  • Мнения: 3 118
Аморче, отде го измисли тоя режим?
И от колко време си на него?
Я да земеш да споделиш с две-три думи, че аз сметам малко движение да внасям вече, че много взех да криввам със сладки неща  Embarassed
Не че съм качила, ма ходих на фитнес два пъти, а и кат си взема степер не смятам да събира много прах...

Последна редакция: пн, 21 юли 2008, 13:54 от pitt_76

Общи условия

Активация на акаунт