ЗАСЛУЖАВА ЛИ СИ ЦЕНАТА ЗА УРЕДИ GORENJE?

  • 19 921
  • 63
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 428
Всички уреди са ми на Горение и съм повече от доволна.Използваме ги 7 години и са перфекти и като качество и като дизайн.

# 16
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 840
от 2 години имаме пералня и от 1 година печка GORENJE. проблеми не сме имали. със сигурност и хладилникът, и миялната, и абсорбаторът ще са същата марка.

# 17
  • Мнения: 34
Аз също ползвам тази марка от 8 години, само миялната ми е на друга марка, много съм доволна, нямам проблеми, ползвам ги постоянно. Поддържа ги сервиз "България", които са много стриктни и нямам проблеми и с поддръжката им.

# 18
  • Мнения: 1 277
От 5 години имам фризер и пералня Gorenje- все още си работят безотказно.

# 19
  • Мнения: 330
И аз чувам от мои познати, че са доста добри за средния ценови клас.

# 20
  • Мнения: 79
подобре GDRENJE отколкото уреди чиито марки чуваме отскоро и са на цена 300-400 лева

# 21
  • Мнения: 741
И вкъщи всички уреди са от тази марка,доволна съм и си заслужават цената

# 22
  • Мнения: 3 830
Имаме готварска печка на Горение и сме много много доволни.
Заслужават си парите до последната стотинка Peace

# 23
  • Мнения: 3 830
подобре GDRENJE отколкото уреди чиито марки чуваме отскоро и са на цена 300-400 лева

 Peace

# 24
  • Мнения: 3 641
Имам вградена фурна и плот на тази марка. Изключитлено съм доволна, никакви проблеми вече 2 години

# 25
  • все тук
  • Мнения: 1 716
Към момента имам хладилник и печка с керамични котлони - никакви забележки.
Смятам и пералнята, като сменям, да е от тази марка.
Според мен, си заслужават парите.

# 26
  • Countryside
  • Мнения: 11 629
Нямам представа как вървят цените на Горение, мисля че се водят среден клас, горе-долу колкото Електролукс и Аристон. Майка ми има плот и фурна Горение и е много доволна. От други уреди нямам впечатление, но тук във форума доста хоря ги хвалят. Лични впечатления също нямам, заложих на друга марка.

# 27
  • Лондон
  • Мнения: 403
Да заслужава си.

# 28
  • Мнения: 137
Много полезна тема, тъкмо се чудим какъв хладилник да изберем Горение или ,Уърпул.
 Май ще да е Горение  Thinking

# 29
  • Под Сините камъни
  • Мнения: 4 384
Имам хладилник,пералня и печка ползвам ги от доста време без никакви забележки. Peace

Общи условия

Активация на акаунт