Щастливи АВГУСТинки раждат свойте сладки беболинки

  • 14 426
  • 285
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 207
Честит Емил на мама ssieber  smile3525
Жив и здрав да е и много да я радва    smile3525

# 271
Честито бебче на Ssieber

Да е здрав и щастлив и расте с много обич!

# 272
  • Мнения: 199
Честито на всички нови мами с и бебоци!
мене вече ме зъвртя шайбата и затова сигурно няма да следя много -  така че  -  на всички останали късмет, успех и щастие!

# 273
  • Мнения: 202
ЧЕСТИТО НА ВСИЧКИТЕ НИ НОВИ МАМЧЕТА!!! ДА СА ЖИВИ И ЗДРАВИ ТЕ И РОЖБИТЕ ИМ! (НАРОЧНО НЕ ГИ ИЗБРОЯВАМ ПО ИМЕНА, ЗАЩОТО ВИЖДАМ, ЧЕ СА ДОСТА И РИСКУВАМ ДА ПРОПУСНА НЯКОЯ Wink)
Вчера нямах време да се включа, бяха ми останали за почистване прозорците на кухнята, та ги измих, изпрах и пердетата, следобед ходихме на кино и после на ресторант на езерото "Ариана"(май и Асето беше споменала за този гръцки ресторант, и на мен много ми хареса, а обстановката те откъсва далеч от София, което е супер); и аз бях почти целия ден на крак, та по едно време се попритесних, че точно в киното взе доста да ме боли корема, ама поседях 2 часа и ми мина Grinning); днес също смятам да си върша рутинното домашно чистене (прах и прахосмукачка), ама май след малко трябва да почвам, ако искам навреме да приключа, че съм доста бавна и хич не ми спори, и ми е жега на всичкото отгоре Confused

# 274
  • Мнения: 1
Добриютро и ЧЕСТИТ НОВ МЪЖ ЕМИЛ В РЕДИЦИТЕ!!!

Ssieber, желая ти много здрав бебок, послушен и бързо да се завръщаш при нас! Hug

Kame, стискаме палци и скоро да се похвалиш и ти, че всичко с вас е минало успешно  Heart Eyes

Миши, честит рожден ден на баща ти, много здраве, щастие и да помага с внуците   bouquet

# 275
  • Мнения: 79
smile3525 ЧЕСТИТА РАДОСТ НА МАМА SSIEBER ! smile3525

Момичета, аз още нямам подготвителни контракции, но пък за сметка на това моето бебече от 2 дни така се развилняло и така се върти и натиска надолу, че направо ми призлява.Може би такива са усещанията когато си прави път надолу  newsm78

# 276
  • В чуден свят с четири Слънца
  • Мнения: 487
Честити бебчета на всичките ни родили мами!!! Не изброявам поименно, за да не пропусна някой. Да са ви живи и здрави бебоците, много щастливи и безгрижно детство им желая!!!
А на мамите, бързо възстановяване и много да си гушкате съкровищата.


Честит Рожден Ден на татито на Миши!!! Да е жив и здрав и да дарява близките с много обич.

Аз все още съм си 2 в 1, ами даже и контракциите ми спряха, а уж казваха, че спра ли магнезия и съм готова. Спрях всички хапове, ама никакви признаци за скорошно обебване. Ще взема да пробвам чаят от малинови листа, че за кекса тотално са ме отрязали, големи пазарлъци бяха, ама безрезултатни, страх го е таткото. Пробвах слонски салати от домати, ама и те не помогнаха, а преди от доматите си получавах контракции. Вчера пробвах с много чистене, миене, пране, простиране, е как може нито една контракция за деня, направо съм в потрес Shocked После вечрта дадохме детето на бабите и с мъжото решихме да покараме малко офроуд извън софия, обикновено от колата получавам контракции, голямо друсане беше, ходих джапах и в една ледена река, изкатерих едно връхче, ама пак нищо, поне си направихме кефа.
Утре съм на преглед в Токуда, дано доктора ми каже някаква прогноза, знам, че е невъзможно да знае, ама поне да ме излъже с приблизитлна дата, че вече взех да изперквам, сънувам едни небивалици, къде ги ражда мозъка ми се чудя  Grinning

# 277
  • Мнения: 1 266
мама галка, на бебето не му ли е още малко рано? Има почти три седмици до термин...

# 278
  • София
  • Мнения: 1 338
shiiila, виждам те Mr. Green как си? Hug

# 279
  • Мнения: 7
здравеите милички, много ви благодаря за подкрепата и пожеланията. нас вчера ни изписаха и още се адаптираме baby_neutral
ЧЕСТИТО НА ВСИЧКИ МАМИ , ДА СА ИМ ЖИВИ И ЗДРАВИ БЕБЕТАТА И МНОГО ДА ГИ СЛУШКАТ.
А НА ОСТАНАЛИТЕ ПО-БЬРЗО ДА СИ ГУШНАТ БЕБЧЕТАТА
НИЕ СМЕ ДОБРЕ ХАПВАМЕ СПИНКАМЕ И ВСИЧКО ПО РЕДА СИ
АЗ ЗАСЕГА ВИ ОСТАВЯМ И ОТИВАМ ДА ХАПНА ЧЕ НЕ СЬМ ЯЛА КАТО ХОРАТА ЦЯЛА СЕДМИЦА И КАТО ИМАМ ВРЕМЕ ШЕ РАЗКАЗВАМ И ЧЕТА ЛЕК ДЕН ЗАСЕГА И МНОГО ЦЕЛУВКИ

# 280
  • София
  • Мнения: 1 338
shiiila, браво Hug радвам се, че с бебка сте добре и всичко е наред  bouquet

# 281
  • В чуден свят с четири Слънца
  • Мнения: 487
мама галка, на бебето не му ли е още малко рано? Има почти три седмици до термин...

Ох, не знам, ама аз синчето го родих точно 3 седмици преди термин и имаше всички признаци за преносване, беше със суха набръчкана и напукана до кръв кожа, напълно зрял, та чак презрял, 3200гр., та затова си мисля, че и на беба и е време. Не за друго, ами аз , както и предния път, и сега точно не можах да си определя последната дата на цикъла преди да забременея, понеже си имах едно кървене от около 2-3 седмици, незнам от какво беше и аз си забих една дата 17 Ноември за последен цикъл, така някъде по средата на едномесечното кървене. А и правихме бебка точно на 27 Ноември, та по мои сметки би трябвало да съм вече в 39 седмица. И аз съм един математик  Mr. Green А тя и без това вече се е смъкнала толкова надолу, аз по принцип съм си със смъкната матка, незнам как се казва по нуаучному, ама сега едва крача, така ми убива на тазовите кости и затова давам зор.

# 282
  • Мнения: 1 266
Ясно Simple Smile Ами в такъв случай  newsm78 Ти утре при Димитров ли си на преглед в Токуда?

# 283
  • Мнения: 1
Ехе, shiiila, добре завърнала се в редиците!   bouquet
Бързо да се адаптирате с бебче и скоро пак да се включиш, целувки  Heart Eyes

Аз да ви кажа от както съм си вкъщи съм станала голям кулинар, само готвя и се радвам колко добре ми се получават нещата  Joy Този велик извод е от това, че нищо не се изхвърля...  Laughing

Мама_Галка , как така 3 седмици преди термин, не ме плаши, че аз значи другата седмица да съм нащрек  Mr. Green

Хайде, оставям ви и отивам до печката   chef

# 284
  • Мнения: 1
Shiiila, снимки, снимки !!! smile3508

Ето я моята племенница Марго с шоколадовото дупе  newsm30

Общи условия

Активация на акаунт