Щастливи АВГУСТинки раждат свойте сладки беболинки

  • 14 427
  • 285
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 26
На 02.08 нашата мама Ssieber е родила малкия голям мъж Емил, с перфектните мерки 3560гр, 49 см. Да са ни живи, здрави и безкрайно щастливи мама и бебе, от късмет и сполука да не се отърват


# 256
  • Мнения: 143
 Най-после е родила!
 SSIEBER, ДА ТИ Е ЖИВ И ЗДРАВ МАЛКИЯ ЕМИЛ!

# 257
  • Мнения: 31
Честито на мама Ssieber да им е жив и здрав малкия Емил брааааааво мамче справила си се героиски точно на термин поздравления бъди много щастлива от тук нататък   smile3525
ПП еи тия наще феи не спят и нощем щъркеловите новини валят. Heart Eyes
Станах да хапна и отивам пак да си полегна луда работа бременна.Ми това е после ще намина пак да ви видя дали някои се е обебил.....

# 258
  • Мнения: 12

   Ehaaaaa,знаех си аз че вчерашното зачезване на Ssieber не е случайно!!! smile3521

  Да е жив и здрав малкия Емил,много да радва мама и татко! smile3525

# 259
  • Мнения: 990
                                             Колко много бебета, да са живи и здрави и мноооого щастливи!

                                                               

Аз с моите боли мога да си изкарам не само до датата за секцио, ами и последна да си остана... Mr. Green
Даже вчера се смях, че както стана от лъвче - девичка, може и до везни да откарам   Joy

Аз босилек не искам, поне до термина!  Crazy

# 260
  • Мнения: 1 410
ДА почерпя - Моя баща има рожден ден днес.

Честити ни вчерашни бебета - МНого бебета - а то все пак сме в началото на август - МИЛИ МАМИ-СЕПТЕМВРИЙКИ ,ЗАПОВАДАЙТЕ ПРИ НАС!( че ние взехме да окапваме като круши)

# 261
  • Мнения: 15
ЧЕСТИТО НА ВСИЧКИ НОВИ МАМИ! ДА СА ИМ ЖИВИ И ЗДРАВИ ДЕЧУРЛИГАТА И ДА РАСТАТ В МИР И ХАРМОНИЯ!

Все забравям да кажа  welcome на новите попълнения! Нашето семейство расте с всеки изминал ден ! Какво по-хубаво от това!  Heart Eyes 

Аз пак да си кажа.... ама нали толкова много свикнах с всички ви, че даже понякога по-лесно ми е с вас да споделя, отколкото с мъжа ми Hug. Та..... ядох кекс. Ама толкова отдавна не бях яла, че чак му забравих вкуса даже! Около един час след кекса ме почнаха едни болки, едни контракции.... по едно време наистина си помислих че може и да раждам вече. Обаче реших да пия магнерот и но шпа. И болките се разредиха. Обаче не спират. Е поне, викам си, може да докарам един сант разкритие  Laughingоколо 7-8 часа трая всичко. После съм заспала. И сега казах на мъжа ми НИКАКЪВ КЕКС !  Да се ослушва евентуално след 27.08!!! По-рано НЕ!

# 262
  • Мнения: 1 266
ЧЕСТИТО НА ВСИЧКИ НОВИЧКИ БЕБЕТА И НОВИ РОДИТЕЛИ - да им потръгне съвместния живот по вода!   bouquet

Меги, на мен първия ден на последния цикъл ми беше 16.11. и терминът ми всъщност е 22.08., защото тая година е високосна. Аз това не го бях отчела и си бях сметнала 23.08. и понеже така повече ми харесва, така си седи. Иначе съм забременяла на 29. или 30.11. (вероятно). Спомням си, че в началото на декември бях болна и едва ли съм се впускала много на секс  Mr. Green За сметка на това що твърд алкохол бях изпила по едни купони, преди да разбера, че съм бременна  Mr. Green Дето иначе пия веднъж на полугодие, беше ми се събрало предпразнично. Ама Марулка още не е била имплантирана, та може и да не е разбрала даже  Mr. Green

Много ми е  newsm78 защо така странно изчисляват термина във Франция. Реално това изначава, че при тях се водиш преносила чак след 42 г.с. (което понякога не е толкова зле, че в БГ като се юрнат да те индуцират, щото уж преносваш  ooooh!), но просто си има някакви стандарти и изглежда франсетата пак се цепят от колектива  Mr. Green

# 263
  • Мнения: 990
Коте, и на мен ми е чудно доста отдавна, аз си чета една френска книга за бременността и точно така излиза,
че до края на 42 седмица трябва да родиш, а от 38-мата влизаш в деветия - не както тук си смятаме от 36-тата!  Thinking

# 264
  • Мнения: 1 266
Ми, Стели, то реално е така, защото първите 2 г.с. по нашето "летоброене" всъщност се падат преди зачеването. Обаче това е прието за стандарт, защото всички си знаят датата на последния цикъл, ама почти никоя жена не знае суперточно кога са направили бебето. Ама франсетата ако не са наопаки, няма да са те  Mr. Green

Ехе, да се похваля, има изгледи тая седмица да се върна да спя у нас на легло, вместо при наш'те на диван  Heart Eyes Сега трябва да изтормозя любимия с довършителните, че той май мисли да мине метър Simple Smile

# 265
  • Мнения: 15
Като стана въпрос за Франция... С Цвети терминът ми беше 03.12.04.  През бременността изчетох всичко на Лоранс Перну, а тя нали е французойка.... newsm78 Май така беше??? Та в една от книгите и (Аз чакам дете) имаше табличка за изчисление на термина, и по нея табличка термина ми излезе 10.12. Съвпадение или не, родих на 10.12.04 - на рожденния ми ден Господ ми направи най-красивия подарък! Heart Eyes

# 266
  • Мнения: 1
Честитo ни бебе made in Switzerland  Hug

Благодаря ви момичета за коментарите за термина. Освен да се надявам да ме е прихванало от френския въздух и да си дочакам до датата на секциото. Нали ви надух главите, че от 4 месец съм с разкритие, а от 6 с контракции и вече се вманиачих за всеки ден разлика  Crossing Arms То ще се чуе кой прав, кой крив  Mr. Green

Последна редакция: нд, 03 авг 2008, 12:06 от megan77

# 267
  • Мнения: 2
Честит бебок на Ssieber!!!
Да расте здрав и силен мъж и много да радва мама и тате!!![/color
]
smile3525
Аз все още съм си 2 в 1.Снощи даже успях и с кекс да се уредя-това не ми се беше случвало от 9 месеца newsm44
Бебка не тръгна да излиза,но удоволствието си заслужаваше... Embarassed
Само по едно време се събудих от доста силни контракции и си помислих,че сме успяли,но беше фалшива тревога.
Извинете за подробностите,ама да не се притеснявате за мен-все още съм на линия.
Хайде засега от мен е това и   love001
Ще намина по-късно да проверя дали нямаме ново бебе smile3503

# 268
  • Мнения: 2 376
Честити бебешори на Baduizm, ianche, mery_j, venislavi, snejana01, Poppi и missto ! Пожелавам на мамите, които още не са се прибрали в къщи, много скоро у тях да замирише на бебе  Hug

Бебка на Мартини мама да не се ослушва, че тоалетчетата й ще излязат от мода  Wink

Колежките по термин Котката Марта и Брит, вие знаете ли кога точно забременяхте? Мен мира не ми дава факта, че ми насрочиха секциото не според състоянието ми, а според кога доктора ще се върне от отпуска. Аз забременях на 2-3 декември (първи ден на последен цикъл 17 ноември) и тук ми водят термина точно 9 календарни месеца след това, т.е. 2-3 септември, а според калкулатора на БГ мама е 23 август (само 4 дни преди насроченото секцио). По ред медицински причини не съм за естествено раждане и тази ситуация ме терзае  Crossing Arms До раждането нямам насрочен преглед, всичко живо е в отпуска  #Cussing out Освен и аз като една мама, дето съветваше Ея, да взема да си измисля причина и да се отнеса до клиниката  newsm78

megan77, 27 ноември е точната дата. Знам го със сигурност, защото таткото точно се беше прибрал вкъщи и решихме да видим "Какво ще стане ...", по календар съм 19ти август, цикъл 13ти (ноември).
Ама нали все мерят бебчо по-малко и им излиза по-късна дата.

Момичета дойде гъзарската количка и аз я потроших   261uu Иначе вярно е (беше) номер 1. На всичкото отгоре не са сложили в комплекта помпата за гуми и УВ покривалото  #Cussing out .

Вчера взех на бебчо страхотна жилетчица с пате от магазина на пазара в дружба. Взехме и точно такъв попивалник/ протектор за матрак какъвто исках- много тънък, хавлиен и гумиран с размери точно като за нашето легло Simple Smile), става и за количката. Много съм доволна  Crazy Между другото имаха и такива с ластик за голями легла и сгъваеми кошари.

ЧЕСТИТИ НА НОВИТЕ МАМЧЕТА! МНОГО РАДОСТНИ МИГОВЕ И ГУШКАЙТЕ КОЛКОТО МОЖЕ ПО=ЧЕСТО ВАШИТЕ ПРЕКРАСНИ ДЕЦА!

# 269
  • София
  • Мнения: 1 338
Честито синче на ssieber  bouquet
Нека расте здраво, щастливо и усмихнато дете за радост на мама и тати!!!



Честит рожден ден и на таткото на Миши nbirthday
Нека да е жив и здрав и да се радва на внуците си още дълги години!!!

Последна редакция: нд, 03 авг 2008, 11:30 от IntRiGa_GirL

Общи условия

Активация на акаунт