Щастливи АВГУСТинки раждат свойте сладки беболинки

  • 14 436
  • 285
  •   1
Отговори
# 240
  • София
  • Мнения: 1 338
Еха колко много бебета си имаме Heart Eyes
Честито на всички мами  bouquet
Желая им дечицата им да са живи и здрави, усмихнати и щастливи, за радост на семействата си!!!

Теди, Валени е написала, но явно не си забелязала Wink
Селена, ако не се лъжа някоя мама беше казала, ме ако босилека е сух се слага 1 щипка от три пръста във 200 мл вряща вода. Пие се при започнали контракции за по-бързо разкритие и раждане. Но като видях май го пият и от по-рано.

# 241
  • Мнения: 276
Освен че оглушах от бременността явно вече и не виждам. SadЗнам че четох някъде по страниците ама не помня.Мале мале

# 242
  • Мнения: 31
Теди слушаи рецептата слагаш два стърка в 200мл вода да кипнат и като ти почнат контракциите ги изпиваш за по лесно получаване на разкритие се правело.Изпитана рецепта ако нямаш свеж може и сух една щипка пак в 200мл.Може да сложиш и малко повече аз така ще направя....Успех

# 243
  • Мнения: 276
Още утре ще си купя и ще пробам.Дано да не ми навреди като го пия а нямам болки.

# 244
  • Мнения: 31
Ми нестига че ми е голямо бебето и незнам колко босилек трябва да изпия че да го изкарам ми съм все гладна newsm22.
Осещам че бавно но сигурно ме завладява нещо предродилно чувствам се прекрасно сама като чели на спокоиствие дори мъжа ми като го няма ми е кеф Rolling EyesТози стремеж към осамотение ме учудва но явно е пак някакъв вид гнездене боже това човешкото тяло е уникално.А за почистването мисля другата седмица да се взема в ръце и да се разчистя че с тва лежане бебе няма да излезе но много ми тежи.....  261uu
Теди то си е билка няма как да ти навреди но незнам до колко ще ти помогне  но си го пии като чаиче какво пък незнаеш от къде ще ти доидат витамините Mr. Green

# 245
  • Мнения: 1
Честити бебешори на Baduizm, ianche, mery_j, venislavi, snejana01, Poppi и missto ! Пожелавам на мамите, които още не са се прибрали в къщи, много скоро у тях да замирише на бебе  Hug

Бебка на Мартини мама да не се ослушва, че тоалетчетата й ще излязат от мода  Wink

Колежките по термин Котката Марта и Брит, вие знаете ли кога точно забременяхте? Мен мира не ми дава факта, че ми насрочиха секциото не според състоянието ми, а според кога доктора ще се върне от отпуска. Аз забременях на 2-3 декември (първи ден на последен цикъл 17 ноември) и тук ми водят термина точно 9 календарни месеца след това, т.е. 2-3 септември, а според калкулатора на БГ мама е 23 август (само 4 дни преди насроченото секцио). По ред медицински причини не съм за естествено раждане и тази ситуация ме терзае  Crossing Arms До раждането нямам насрочен преглед, всичко живо е в отпуска  #Cussing out Освен и аз като една мама, дето съветваше Ея, да взема да си измисля причина и да се отнеса до клиниката  newsm78

# 246
  • Мнения: 1 325
Момичета Ваш ред е Hug Пожелавам ви най-здравите и прекрасните слънчица Hug
Меган, виждам че ще раждаш във Франция.Ами отностно термина и аз толкова се чудих и маех!Всички доктори в бг и по всички калкулатори терминът ми беше за 18янури, а франсетата ми даваха термин 27януари, -9пълни месеца newsm78 Моето секцио го направиха на 14януари това значи 4дни преди бг и 13преди фр термин.Ако имаш нужда от някаква информация отностно секциото пиши  на лични.

# 247
  • Мнения: 1
Привет, вярно се пощурихте с тоя босилек  Confused
Спокойно Боби, може пък размера който са ти казали на беб да не е точен, само се панираш, ще видиш всичко ще е нормално!!!

Аз да ви кажа в  20:00ч спретнах най-накрая курабийките и станаха чудни, Brit заповядай и рецептата - много е лесна  Grinning http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=66250

Миши вярно се губи, каза че днес ще ходи за резултати до Вита, дано всичко е ОК  Praynig

ДА НЕ ЗАБРАВЯ ДА ЧЕСТИТЯ ПОЯВАТА НА НОВИТЕ БЕБОЦИ - ДА СА ЖИВИ И ЗДРАВИ МИЛИТЕ И МНОГО ЩАСТИЕ И ЛЮБОВ ДА НОСЯТ!!!

# 248
  • Мнения: 31
Меган77 моя първи ден от последния ми цикъл също беше на 17.11 и термина и по видеозон излиза 23.08 даже в началото ми бяха казали 24.08 както ми  и записан тук.Със сигурност знам че забременях на 04.12.Теб какво те притеснява дори да тръгне Гаргалчо след като имаш причини за секцио ще ти го направят никои няма да те остави.Не си притесняваи.Мен като ме оставиха да раждам нормално а бебока ми досега е 3500 ако си остане до термин колко ли ще стане та сигурно и мен в последния момент ще ме режат ако не тръгне по рано.И мен никои не ме вика ако тръгне тръгне ако не на място ще се прецени колко е порасъл и как ще се раждаме.Но невярвам някои да те остави какво като твоя док го няма няма ли други в тия болници там.

# 249
  • SZ
  • Мнения: 10
Меган,как хубаво си го казала:да замирише на бебе!!!
Вярно е ,че миризмата е една особена и много сладка,скоро всички живот и здраве ще я усетим!
Ех,спомени!

# 250
  • София
  • Мнения: 1 139
Честити рожбички на Baduizm,Snejana01,Poppi и Missto!!!

 welcomeна новите мамита!Расте нашия отбор Simple Smile

# 251
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 8 638
Мен като ме оставиха да раждам нормално а бебока ми досега е 3500 ако си остане до термин колко ли ще стане та сигурно и мен в последния момент ще ме режат ако не тръгне по рано.

Боби, не се хващай за теглото на бебето изчислено по видеозона, защото в крайна сметка може да се окаже нещо съвсем различно. Понякога самата фигура на майката лъже и подвежда докторите в преценката им. На мене до последно ми казваха че бебето е 3200 - 3300 и че трудно че родя защото вътрешния ми таз бил едва 17 см, а аз родих бебе 3800 без никакви проблеми и доктора който ме изражда каза че на око никой не може да ти каже колко ти е вътрешния таз. Имай предвид че нямах дори шевове, а какво остава за секцио. Така че мисли само че бебето е добре а пък то раждането ще си покаже. Знам  , по скоро чувала съм, че е много гадно да те измъчат с естествено раждане и накрая да те срежат, но все пак природата се знае работата, пък и щом при теб лекарите така са преценили, значи така е най-добре и за тебе и за бебето.

# 252
  • Мнения: 31
Ани благодаря ти за успокоението всъщност вярвам че ще се справя като се закучи нали ще бъда в ръцете на добър специалист.
Вижте тук как си поревах и сега ми е кеф
http://www.moetobebe.net/novforumm/index.php?topic=2771.0

# 253
BOBITO аз също имам подобни притеснения за голямо бебе, но тук дори и не го гледат и мерят. Само акушерката ми каза че корема ми е доста голям и аз взех малко да се шашкам. Но божа работа. Въпреки всичко ако искаш да опиташ нещо за предизвикване ще ти кажа тук какво се препоръчва. Мисля че Ея беше споменала за чай от малинови листа. тук съветват да го почнеш след 37ма седмица по три пъти на ден. Също препоръчват да ядеш пресен ананас както и люти гозби  Simple Smile Не знам кое до колко върши работа, но аз започнах всичко да опитвам.

Но май най сигурният начин е добрият стар секс и едно миене на прозорци... Знам ли... newsm78

# 254
  • Мнения: 18
Честито на всички майки Simple Smile с бебоци да са Ви живи и здрави !
Относно ражданео и аз веемного искам да родя но да Ви кажа и прозорци чистих и цялата къща изчистих и секс правих и нищо май само малиновия чай не съм пила Simple Smile Да взема да пробвам ли какво Simple Smile вече и аз незнам Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт