Априлчета 2009 !!!

  • 14 709
  • 306
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 384
Поздрав най-сърдечен за всички тук!Д-р,каза че,вървим с 1г.с.напред и това е ок Winkне ми се гади но,ще "прокисна" от таратор и диня само това ям,почти 2м.на нищо др.не усещам вкуса   Mr. Green

целувки на всички  bouquet

# 271
  • Мнения: 343
Да попитам, коремът ми е надут сякаш съм в 3 месец. При вас така ли е?

# 272
  • Мнения: 86
Да попитам, коремът ми е надут сякаш съм в 3 месец. При вас така ли е?
И при мен беше така, но сега поспадна и ми е по-комфортно вече, но няма да е за дълго  Mr. Green

# 273
  • Мнения: 4 362
Привет  Grinning
Ние бяхме няколко дни във Велинград и идвам да надникна набързо как сте,че ме чака цял куфар пране  ooooh!

При мен нищо ново освен ,че по 24 часа в денонощието ми се гади  Sick Спасение само с плодове намирам,салати и сокове,нищо друго не помага.

За коремчето  ooooh!,уф ами и аз си го имам вече  Rolling Eyes,много леко,но пък се вижда

Къде е Мария? Thinking

До скоро,после ще ви дочета  Hug

# 274
  • Мнения: 364
Привет, момичета!
Katti и Rdimitrova радвам се за вас!   bouquet Пожелавам ви ( а и на всички останали) лека бременност и здрави бебчета април месец.  bouquet
Тия жеги ме мъчат ужасно. В къщи е добре, но ми омръзва само вътре. Sad Като изляза ми става лошо, започва усилено гадене  Sick.
От два дена се чудя дали да не кажа на шефовете тази седмица, че съм бременна. Rolling Eyes Всички ми казват,че е рано, ама... Не знам, може наистина да е рано, но аз много ги уважавам и не ми се струва лоялно да се правя на ударена още месец. Вие кога ще съобщите на работа за бременността си?
Иначе в петък бях на преглед. Доктора потвърди бременноста ми. Видяхме точката. Каза, че си отговаря на 3 г.с. и да отида след три-четири седмици да видим сърчицето и как се развива.
Лек ден от мен! Отивам да направя закуска на децата,че се размърдаха. И после сигурно ще излезем на разходка докато е още прохладно.

# 275
  • Мнения: 4 362
Rali,aз също си мисля че е рано да казваш,до колкото разбрах си в 3-та г.с  Rolling Eyes,а и на теб от рано е започнало да ти се гади  Rolling Eyes
Аз лично няма на кого да казвам  Mr. Green,работя от вкъщи,а и фирмата в която съм назначена е на свекърва ми,та отпада тази отговорност при мен.
Аз отивам да си правя чай и да излезем с малката докато не е станало още по горещо.

# 276
  • Мнения: 343
Аз също мисля, че е рано да се съобщава на работодателя. Предполагам, че ще го направя на 1 по-късен етап, поне докато не ми проличи.

# 277
  • Пловдив
  • Мнения: 337
По повод на работата аз  казах на половината си колежки  Blush Момичета поста на Рали ме подсети да ви питам нещо , което ми прави впечатление- както се вижда от лентичката ми съм в 5седмица и няколко дни(дори единия показва че утре съм в 6-та) , но съм сигурна че ако отида на лекар и на мен ще ми каже че съм в трета седмица ( поради , което още и не съм ходила), та мисълта ми е защо се получава така - ясно е че тези лентички изчисляват евентуална бременност според началото на последната менструация , но пък всички те показват едно и също - приблизително 2 седмици разлика между предположението и действителността .....не ,може ли да се направят така че да изчисляват малко по-реално  newsm78

# 278
  • Overijse, Belgie
  • Мнения: 1 131
Аз мисля да кажа на шефа тази седмица като се върне от отпуска. Тук майчинството започва 2 седмици преди термин и е 3 месеца. Аз мисля да стоя вкъщи 6 месеца. Така че е нормално да се каже още в самото начало, като няма никакъв проблем от страна на работодателя, тъй като не губи кадър за дълго време. По-скоро има някои привилегии.

Иначе и аз по цят ден съм като парцал Sad Ужасно ми се гади целодневно! За съжаление започна да ми се гади и от зеленчуци Sad Май само портокалите и прасковите оправят за малко положението.

# 279
  • Мнения: 268
 Здравейте, момичета  bouquet
Имам следния въпрос:
 Според вас има ли проблем да ходя на козметичка за почистване на лице и кола маска под мишниците. свикнала съм да ходя всеки месец, понеже имам много мазна кожа и все още склонна към акне. Страх ми е болката и малкия ток, който пускат след почистването да не навредят на бебо...
По повод питането за коремчето, аз съм отслабнала 2-3 кг. Всичко, което ям повръщам и ми се гади от всичко, макар че се старая поне по три пъти на ден да ям.
От 01.09 съм на нова работа и ще видим кога ще кажа за бременността. Все още само близките знаят. Дори на приятелите не съм казала, въпреки че много ми се иска, но решихме да изчакаме да видим сърцето. В четвъртък съм на доктор. Дано тогава всичко е наред. Нашия батко днес се обади да каже, че с баба са намерили бебешкото столче за хранене и проходилката и че той ще ги даде за новото бебе
До скоро!
Поздрави на всички

# 280
  • Мнения: 3 211
Да попитам, коремът ми е надут сякаш съм в 3 месец. При вас така ли е?
и моят е така, първият път не беше така, ама явно сега повече ще дебелея
Здравейте, момичета  bouquet
Имам следния въпрос:
 Според вас има ли проблем да ходя на козметичка за почистване на лице и кола маска под мишниците. свикнала съм да ходя всеки месец, понеже имам много мазна кожа и все още склонна към акне. Страх ми е болката и малкия ток, който пускат след почистването да не навредят на бебо...
питай козметичката ти, при предната ми бременност моята каза да не ходя, докато съм бременна за почистване, а пък за кола-няма проблем, даже други ходят на триъгълника до последно.
Аз също мисля, че е рано да се съобщава на работодателя. Предполагам, че ще го направя на 1 по-късен етап, поне докато не ми проличи.
аз вече казах на колегите ми, шефът ми е в отпуск, като се върне ще му кажа и на него, че не е за телефон.
предният път казах късно и го отчитам като грешка. притеснявах се да не спрат да ми дават допълнителните премии, които се дават извън заплатата, според резултатите. сега съм на друга работа, като се налага почти всеки ден да ходя на Пристанище Варна Запад, което се намира в Девня, а там въздухът е ужасен, в никакъв случай не е за бременни. Откакто им казах не съм ходила. Този път смятам да се пазя и да не прави глупави жертви в името на работата, които послед никой не оценява Crossing Arms

# 281
  • Мнения: 268
 Very nice, много ти благодаря за отговора, понеже се притеснявам да не навредя на бебчо и затова реших да ви питам Simple Smile
Днес се чувствам малко по-добре. Вчера ми беше доста лошо, повръщах всичко, което хапна и ми беше много изморено и отпуснато целия ден. През предната ми бременност не повръщах толкова много. Пак ми беше доста честичко лошо, но както казват всяка бременност е различна. Днес Кико ми звънна по телефона и вика - МАМО, много те обичам! Кога ще ме вземеш!Стана ми толкова мило.
До скоро и лека вечер Heart Eyes

# 282
  • Мнения: 1 541
Добър вечер! Тъй като с цялата си глупост пуснах лично съобщение по грешка в отчетната тема (и не ми дава да го изтрия), сега ще ми се наложи да се представя по- рано от предвижданото като поредната бъдеща априлка и да спра да ви чета тайничко само  Laughing
Терминът ми е 23 Април, втора (формално трета) бременност. Преди година имах нещастиеjо да се разболея от варицела в първия триместър и загубихме бебето......сега съм много притеснена и суеверна за тази си бременност.
Пожелавам на всички нас леки и безоблачни девет месеца!

А ето и злополучното ЛС все пак:
Здравей, понеже видях, че се тревожиш дали да ходиш на козметичка или не при положение, че си бременна, реших да ти пиша  Wink
Няма проблем да отидеш на почистване, но в никакъв случай не прави това  с тока, даросонвал (или както там беше) и прочие. Те са противопоказни за бременни жени. Само механично е ОК да те почисти, като ако поставя маска е добре тя да не е със салицилова киселина. А колата е противопоказна само, ако изпитваш силна болка- в такъв случай по- добре мини на бръсначка. Гадно е, но има по- важно нещо сега. Не използвай депилатоари- те са вредни в този момент за теб.

Лека вечер  Hug

Последна редакция: пн, 25 авг 2008, 01:09 от *MILADY*

# 283
  • Мнения: 64
Здравейте момичета  bouquet!
Аз съм добре, но и мен този път ме хвана щастието да ми се гади.Иначе коремче не се и вижда, ама то с това гадене не смея да ям много.Наблягам на кисело мляко, че от него ми е най-добре.
За работодателите-не бих им казала преди да вземе да ми личи.За щастие сега го нямам този проблем, защото си имам собствен бизнес, та сама съм си шеф.Но за предната бременност обаче сгреших, като казах още в началото.Не го заслужаваха, а ми бяха много близки Naughty.
Иначе сме добре.Баткото става все по-див, но за сметка на това много умен(пу-пу).Май, ще се освободя и от свекървата, че ще се налага да си седи дълго на село.Моите родители пък имат възможност да гледат малкия.Та дано,дано, за да се почувствам и аз истински щастлива и свеки малко ме освободи от присъствието си.

# 284
  • Мнения: 268
  Благодаря ти за отговора *MILADY*  bouquet
Още един тъп въпрос да задам - а мога ли да използвам епилатор, за обезкосмяване на краката Thinking
Моите въпроси нямат край, но...като не зная предпочитам да попитам и да съм спокойна, отколкото да направя нещо лошо и после да съжалявам Simple Smile
Когато бях бременна с Кико, имах една позната сестра и постоянно я питах за всичко, но отдавна не сме се чували и ми е срам да я безпокоя.
Отново лека вечер  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт