Априлчета 2009 !!!

  • 14 710
  • 306
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 1 541
Можеш, стига да не те боли с него- поне да е лесно поносима болката по- скоро. Всичко е въпрос на личният ти праг на болка.
Аз с Яна спрях да ползвам епилатор за някои по- интимни части само, но иначе всичко останало си го правех. Сега, тъй като вече съм свикнала съвсем с усещането, мисля навсякъде да си се обезкосмявам с епилатора, че след бръснене няколко месеца после е голямо мъчение.

# 286
  • Мнения: 160
Добрре дошли на всички нови майчета!Много лека и спокойна бременност ви желая!
Милади,радвам се,че тук се събираме все повече момичета от ИБ.Не мога да ти опиша колко се зарадвах,като видях поста ти тук Hug Hug Hug
Явно е истина ,че втората бременост проличава по-рано-аз вече съм с коремче,което миналия път беше същото,но в 6 месец.А как ми се гади.....Но хубавото е ,че утре съм на преглед и се надявам най-после да чуя сърчицето на моята точица и да се зарадвам истински,защото сега ми е доста притеснено!
Прегръщам силно всички момичета от априлския отбор  Hug  bouquet Hug

# 287
  • Мнения: 343
Но хубавото е ,че утре съм на преглед и се надявам най-после да чуя сърчицето на моята точица и да се зарадвам истински,защото сега ми е доста притеснено!

Успех и щастливи моменти с твоята точица. Не се притеснявай, сигурна съм, че всичко ще е наред.  bouquet

# 288
  • Мнения: 361
добро утро мамита   bouquet
Милейди, добре дошла и леки оставащи месеци
КСД- стискам ти палци за прегледа утре.

аз от днес съм на работа, но ще видя колко ще ги издържа. Вече официално се готвим за сватба  Rolling Eyes
лека и успешна седмица  Hug

# 289
  • Мнения: 160
Дано си права ,мила!Това ще е най хубавия ни подарък за 7 годишнина от сватбата ни.Жалко,че прегледа не можеше да е днес,но нищо и с един ден закъснение пак ще му се радваме много!Особено баткото-той постоянно говори за точицата си и колко много иска тя да има сърчице! 
Нек почерпя по повода-нека всеки си избере каквото иска:ura: beer Wine Glass cheers  food010  food002 1dating cook cook
Момичета,виждам ,че вече сме на 15 страница.Кой ще пусне нова темичка?Аз чисто технически няма да се справя!Нека го направи някой ,който е по-просветен в това от мен!Предварително благодаря!

# 290
  • Мнения: 481
Добрутро дами!
Аз не писах предната седмица, че бях в болнични, но сега съм на линия.
Видях, че още момичета от Искам бебе са тук - добре дошли на Милейди , Прасковка, Желаеща (дано не изпусна някой) много се радвам да ви видя  Hug Hug Hug
Добре дошли на всички нови мамчета - и на вас се радвам   bouquet  bouquet  bouquet
А за новата темичка - не трябва ли Мария да я пусне - доколкото знам който пуска по принцип в началото, той е нещо като модератор на темата и само той може да я пусне пак  newsm78
А идеи за нова темичка имаме ли вече?

# 291
  • Мнения: 110
Здравейте момичета, добре дошла на *MILADY*  в нашия отбор. Hug
Относно епилатора -  за сега още действам с него, така съм свикнала, че не го усещам. Първата ми бременост неможех - болеше ме.
За пускането на тема - мисля че всяка една от нас може да пусне /която знае как/.
Лек ден ви желая, излизаме с малката преди да е станало непоносимо топло  bouquet

# 292
  • Варна
  • Мнения: 2 455
Здравейте момичета!

Добре дошли на новите попълнения и леко бременеене!  Hug

Аз преживях два дни изпълнени с голямо притеснение. От петък имам зацапване, а в събота имаше и леко кървене. Отидох веднага на лекар и ме поуспокоиха, с мойта точица всичко е наред, не можахме да чуем сърчице, защото съм в 6г.с., но на 01,09 пак съм на преглед. Много се надявам да не загубя своята точица.  fingerscrossed и при вас да няма проблеми.

Леко бременеене момичета!

# 293
  • Мнения: 118
Здравейте момичета! Да се присъединя и аз към отбора на априлските мами! За мене термин на 14.04.2008г.живот и здраве дано всичко е наред.

# 294
  • Мнения: 118
упс объркала съм годината 2009 то е от вълнение Embarassed

# 295
  • Пловдив
  • Мнения: 337
Не се притеснявай, всички сме така...добре дошла  Hug

# 296
  • Мнения: 118
Благодаря за топлия прием! Така се радвам и аз на моята малка точица,видях си я имам си и снимка   newsm44

# 297
  • Мнения: 481
момичета, не видяхте ли че има нова априлска тема, пишете в нея вече  Hug

# 298
  • Мнения: 1 541
Заповядайте в новата тема, предоставена ни от tai  Heart Eyes

# 299
  • Мнения: 141
Здравейте,

И аз живот и здраве ще съм от априлки 2009. Много съм щастлива и много се радвам, на 09.09 съм на преглед да чуем сърчицето на бебчо. Надявам се всичко ще е ок. Нямам търпение.
На всички желая лека бременност и сладки бебчета накрая.

Общи условия

Активация на акаунт