Прахосмукачки и други немски чудачки по схема No 85

  • 15 767
  • 282
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 11 316
Снощи спретнахме дискотека с новата доставка от Мишината дупка. Голям кеф! Party
Благодаря на всички за милите думи, аз не можах да повярвам, че точно мен са избрали за представително лице на хора ни в централния ни вестник. С тумбака съм била сигурно голяма атракция. hahaha
Серди, страхотни новини! Важното е Малик да се успокои, пък концерти ще имаме още, само дето няма да се размотавам с една дължина отпред Mr. Green Чакам ви на кафе, особено ако намериш време петък следобед, че ще си направим форумска среща тогава с една от швейцарките. (звънни ми да се разберем)
Майра, браво за козметичката! Фризьор не спирай да търсиш. В наше село има един, който работи страхотно, обаче и парите му са страхотни. Whistling Козметичка още не съм търсила тук, но в родния си град намерих страхотна.

# 16
  • Мнения: 1 190
Бонбонки
Мезенце
Мезенце
Салатка
Винце
Мохито
Мартини
За хапване
Хапване
Биричка
Десертче
Десертче
Кафенце

Момичета, нашата Принцеса Вили навършва днес 3 годинки, почерпете се  Grinning

Последна редакция: ср, 13 авг 2008, 13:23 от Toni4ka

# 17
  • Мнения: 4 138
честито  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

не разбрах какво е станало с лиска. бан временен или доживотен. не е хубаво така, наистина ще липсва. кво е сгафила. не ми се вярва да изчезне безславно, не е в неин стил.

# 18
  • Мнения: 1 610
Тоничка,честито, афферим булка, хубави мръвки за закуска.Я сега ги остави на линкове, че ще ни подгони модератор...  Mr. Green

# 19
  • Немция
  • Мнения: 6 891
Поздрав за върлите фенове на чистия дом ! newsm79 newsm75 newsm28
Мамунке, благодарско и от мен за новата тема ! Hug

Тони4ка, честита ти рожденичка ! Да ти расте здрава и весела!

Голяма черпня си ни спретнала-ммммм! Аз лично ще наблегна на сладоледа с ягодите !

Относно фризьорската тема мога да добавя и моето разочарование от тукашните подстригвачки,макар че съм имала фалове и с български фризьорки- не на всяка ръцете са й златни. Но вероятността да останеш недоволен от фризьор в ДЕ май е по-голяма.

# 20
  • Мнения: 2 658
Тоничка, да ти е жива, zадрава и щастлива куклата. Аz бих вzела мръвките, лигите ми потекоха, странно, zащото по принцип не съм много по месото..И салатката .. и пиенцето.. леле........
Що така с тия фриzьори по немско? Наплашихте ме ..
Темата с прахосмукачките много ми допада, щото ми е много актуална сега. Ще се ходи до Реал, щом има прИмоцийка  Wink
Майра, zавиждам ти малко. С малко дете и бебе, на коzметици, глеzотийки, еха...Браво.
Аz като се сетя как ще съм сама  Rolling Eyes

# 21
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 682
Айде и аз да се разпльокам в новата тема Mr. Green
Веч, много си готина, нищо че си с голям тумбак! Явно чара ти така изпъква още повече! Завиждам ти на енергията и ентусиазма в такава напреднала бременност да се развихриш на сцената!  bouquet
Тоничка, честито! Да ти е жива и здрава, да слуша умерено и много радост да ви носи!  bouquet
Ние тотално махнахме памперса, само като спи слагам, че да не пера като луда. Вече си казва за всичко, верно изпускаме по малко момента, ама намаляха големите аварии. Да не говорим колко се кефи като отиде сам да се изпикае - мъж Mr. Green И жестове вече придоби Laughing
Аз съм доволна от фризьор в ДЕ. Такъв и в България не съм си намирала. Страхотно момче, италянец, работи в един от тузарските салони в Мюнхен, но си бачка и на частно и идва в къщи. За 30 евра ме подстрига /страхотна прическа, както аз исках/ и даже ме гримира Laughing Фен съм му и все при него си ходя. Да не говорим, че приятелките ми се зарибиха и те го харесаха. А се занимава поне час, час и нещо с мен. Работи бавно, изпипва всичко. Малко труден на откриване и на записване на час, ама е бог в ръцете Laughing

# 22
# 23
  • Мнения: 2 567
Гея, ще ти го ползвам тогава, като се прибера Wink Спретваме женско парти, подстригва ни италиано вкъщи и после по живот Party

# 24
  • Варна
  • Мнения: 153
Тоничка,да ти е жива и здрава ,много щастлива малко пакостлива и много красива принцесата  bouquetБ
Благодари за почерпката.Горко им на бременлийките Wink

Гея,плийс,мятай координати на италияно,че и аз все не мога да случа.

Майра,ох така е най кофти  Sad А ЗА Малката,мисля че по-скоро се е поразглезкала покрай баба и дядо.
И аз с големия нямах никакви проблеми с гърнето,но малкия бяга от него като дявол от тамян.
На няколко пъти го излъгвах покрай батко му да седне и той.Започва уж да се напъва,хили ми се насреща,
аз доволна и щастлива пляскам и се радвам на прогрес.Да,ама не! Mr. GreenФалшива тревога.И до като се завъртя да взема памперс,юнака,станал прав,направил 2-3 крачки и някъде по килима свършва мъжката работа.После доволен от себе си тръгва към мама,и качествено размазва всичко.Батко му и той да не остане назад минава по същите пътеки Mr. Green Mr. Green Mr. Green
И всичко това преди закуска!А ,не мерси!Другото лято ще се борим пак.

Мате,честито ауто!Аз съм голяма фенка на сценика.Зимата пребирахме две коли с мъжа ми и аз карах Реното.Супер удобно!
Дори сега де пазаря с мъжа ми да ми купи такава,а той е за БМВ-3ка.
Да си го карате със здраве!

Това време ще ме умори вече ooooh!

# 25
  • Мнения: 7 605
4естит рожден ден на принцес Вили, да бъде слуШана и глеzана   bouquet

Добро утро банда.

За памперса, ами тия дни искаШе на гърнето и веднъж ми каzа 4е пиШка в памперса, та реШих да пробвам. В понеделник ги свалих и питах постоянно дали има пиШ. ИмаШе само една авария, по време на храненето, а между другото остеопатката в4ера ми каzа 4е имало пряка връzка между приемането и иzхвърлянето, т.е. когато приемеШ неЩо, в съЩото време ти се ..... и просто го подтискаме. Както и да е, в4ера беШе ден 2ри, имаШе една мааааалка авария само, но тя бърzо се усети, стискаШе докато я сложих на гърнето и си довърШи там zапо4натото  Grinning И след обяд zа 1ви път си каzваШе. И така, да видим как Ще продължи.

При нас проблемът Ще е махането на ноЩния памперс. Нали си zаспива сама, а това може да отнеме до 2 4аса. Сутрин като се събужда, не се обажда веднага и така може и пове4е от 4ас да мине, докато става. Та сигурно Ще 4акаме докато махнем реШетките, но със сигурност Ще има театро, Ще каже 100 пъти 4е й се пиШка, само и само zа да иzлиzа от леглото  ooooh!  Някой да има трик?  А zа сега само пиШка, zа голямата работа се стиска докато й слагам памперса zа спане  Confused Трябва търпение  Wink

В Н&М, но само онлайн, има 10% намаление на вси4ки детски стоки до 25.8. (вкл. новата колекция)  Sunglasses

# 26
  • Варна
  • Мнения: 153
Татяна,пробвай да я йзпишкваш по един път през ноща.
Поне в началото.В един момент просто ще спре да става и ще стиска.
Поне при нас действа.

# 27
  • Мнения: 7 605
Мерси, ДиАнджели, Ще го мисля после  Wink

Ето пореден пример zа българската толерантност  Twisted Evil http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=321167.new#new

# 28
  • Мнения: 1 584
Татяна, Ясмин се опитваше така да минава с номера "Аки пиш"  Mr. Green преди следобедния сън. Отива в тоалетната, прави каквото ще прави и обратно в леглото. За 1 седмица и мина  Wink

# 29
  • Мнения: 7 605
Татяна, Ясмин се опитваше така да минава с номера "Аки пиш"  Mr. Green преди следобедния сън. Отива в тоалетната, прави каквото ще прави и обратно в леглото. За 1 седмица и мина  Wink

Е, то ако го прави 1 път окей. Ами ако отива на гърнето и не върШи ниЩо и след 10 минути каzва, 4е не е готова оЩе? Или ако иска след 5 минути пак и пак и пак?  Crazy Но да видим, може и да не й хрумнат подобни Щуротии  Whistling

Общи условия

Активация на акаунт