Звездни компромати - 29 част

  • 45 447
  • 578
  •   1
Отговори
# 555
  • Мнения: 14 937
http://-spam082-/news.php?id=3209  извинявам се ,ако е пускано Peace

# 556
  • Мнения: 68
Имаше един момент в ББ.Когато обличаше някакви найлони,и от прореза за ръката й се видя едната й гърда.Опитвам се да намеря снимката,ама никакъв успех. Crossing Arms
... Върти ми се, че бяха някакви заострени, не особено стегнати и прелестни гърдички  newsm78
Пипируди, пипируди, ша ва спася!
Намерих си списание от тогава с въпросната снимка- ама е мъничка и аз не съм страхотен фотограф.

Ето още 2, на които се вижда забавната физиономия на втората снимка, + разни нейни други снимки
http://storage3.album.bg/e90/pic_1586_0e191_6841153.jpg
http://storage3.album.bg/dab/pic_1588_120c7_6841154.jpg

# 557
# 558
  • Мнения: 661
Иии, и аз опущих Златка  Close Някой може ли да ми я прати на лични? Като цяло й харесвам циците на девойката ... да не повярва човек, че са правени от Сердев.
Може ли и на мене някой да ми метне на лични снимките на Златка че ми стана много интересно...  bouquet

# 559
  • Berlin
  • Мнения: 13 724
тази поредица "пепеляшки" е интересна.  Grinning

# 560
  • Мнения: 5 614
Иии, и аз опущих Златка  Close Някой може ли да ми я прати на лични? Като цяло й харесвам циците на девойката ... да не повярва човек, че са правени от Сердев.
Може ли и на мене някой да ми метне на лични снимките на Златка че ми стана много интересно...  bouquet

Поне на тази снимка, която беше пуснала Славче Авче, гърдитена Златка изглеждат добре и не бих казала, че са с кой знае каква птоза. Даже ми хареса. Не Златка, де..Не ми е симпатична тя като излъчване  Rolling Eyes

# 561
  • Мнения: 9 855
Да, добре изглежда  Grinning И даже говори по-добре. Поне аз не чух мИсо и пИпИруди да споменава  Laughing

Обаче гърдичките и ми се сториха много мижави като за тунинговани. Азис отбеляза, че явно преди нищо е нямала щом сега 320 кубика изглеждат по този начин (демек малки  Laughing )
Всички ли трябва да изглеждат като шампионки в турнир по млеконадай бе, братче? Мижави били.

# 562
  • Мнения: 3 261
Темата още ли е звездни компромати или се прекръсти на "Циците на Златка и Аксиния-кой е по-по-най?"Та и Пипирудата даже дойде в кюпа

# 563
  • Мнения: 2 414
От изброените само Коко ми е противен.
Галин Фафлата не ми харесва, но като цяло какво му е - нормално момче.
Нищо лошо не мога да кажа за Краси Кочев на Малина, даже ме кефи (само да ми падне....  Laughing).
Този на Силвия също е много симпатичен (доколкото успях да го видя на малките снимки).
На Вероника мъжа е готин.
На Мария Митко е сладък и двамата са страхотна двойка.

И по една снимка не може да се дават оценки за хората.
 Peace

И на мен само Кок ми е противен.Мъжът на Мария е доста симпатичен. Whistling

# 564
# 565
  • Мнения: 483
Не ви ли омръзна вече тази Ейми  Crazy

# 566
  • Мнения: 4 202
Не ви ли омръзна вече тази Ейми  Crazy

А коя е тя всъщност?

# 567
# 568
# 569
  • Мнения: 4 202

А да, сетих  Peace

Общи условия

Активация на акаунт