Леко раждане с усмивка СЕПТЕМВРИйката си иска!!!

  • 15 225
  • 284
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 125
Ириноу, вкара ме в нощната смяна зорлем. Ша та фана да та...
Мое ли ми върнеш само усмивка, мъ? Ми нали нема спа, кат незнам кво става  Joy
Муцо ми ше те хапат комаре, кво да прайш. Ти кво юриш по тоа балкан - таксета нема ли за тебе?
Нели Начева тирешши ли как ше го кръщаваш твойто бебе, душа? Ако не е тайна Wink

Мене нещо ме боли много странно корема долу ниска. Ма не са контракции - само си боли newsm78

# 241
  • Варна
  • Мнения: 9
Мариям, мъж ми прати тия новини  Laughing И в английската версия пише, че те вече си имали 3 дъщери и решили да се пробват за мъжко  Mr. Green Ама макар и четирите да са момчета, пак резултата е 4 къмто 6 девойки  Laughing
А твоята сестра милата голям тормоз тия дни - неможе милата да се успокои. Ама дай боже това да е и повече да няма такива случки  Praynig

# 242
  • Мнения: 79
Уф дано дано, сега поне са свършили ремонта, та дано се поуспокои и да ги изкара тези два месеца!
Тоз баща май ще да му секне мерака за нови проби, мислим и на сън няма да му идва идеята за още експерименти... hahaha

# 243
  • Мнения: 7
Сид, Честит Рожден Ден! Пожелавам ти всичкото щастие на света   bouquet .

# 244
  • Мнения: 79
 BAE, как си?
Пребори ли дупката?
Много си мълчалива, дано да си добре   bouquet!

# 245
  • Мнения: 2 658
Ама една предстартова треска е тука, та zнае ли се  Joy
Контракции, течения, ужас.. Айде по спокойно вие, дето ви е рано само, Стеле, Иринка.. Но, ако има нещо да става, само да са zдрави бебоците, няма страшно . Днес говорих с една приятелка тук, zа нея zнаех, че роди доста преди термин, но не zнаех колко. Днес раzбрах, че е било в 35 седмица. Пък всичко си беше ок., дребната даже в ковьоz не е стояла.. Мъничка, но съвсем наред. Сега е на 2 год. вече и е кукла.
Мариам, сестра ти милата само притеснения. Добре, че все е фалшиви тревоги.
Шмати, мен така ме боля оня ден, като zа цикъл. Слиzат надоле сигур дребните  Wink ...

# 246
  • Мнения: 7
Мариям, благодаря ти за добрите думи. Драпам да се самоизвадя. Иначе съм горе-долу добре. Старите болежки са си все още с мен, ама то и не остана още много. Иначе чета всичко и преживявам с вас радостите и тревогите, но още не се чувствам много във форма да пиша. Май преживяното ( имам предвид страха за последствията за бебето ) подплатено с доволна порция бременелски хормони доста ме изкара от релси. Айде ще ви пожелая лека нощ.

# 247
  • Мнения: 79
Лекичка Бае и спокойна и утре да си издрапала и да се зарадваш пак Peace!
Момичета лека нощ и утре чудесен ден Heart Eyes .

# 248
  • Мнения: 262
Здраейте, мамчета Simple Smile Да се включа и аз в нощната смяна! Преди малко се прибрахме с мъжа ми, че бяхме на почерпка - имаме годишнина днес и ходихме в един много симпатичен ресторант. Та там аз пийнах и една чаша бяло винце и веднага ми се завъртя главицата! Не съм пила от сватбата - то и тогава само винце де, та сега ми е доволно замаяно Simple Smile
Мариам, сестра ти сигурно страшно се е изплашила с тази кръв, но добре че се е изяснила причината и сега вече всичко ще е наред с нея и бебчето, сигурна съм!
Муци, преди малко щях да се напишкам и ти си виновна Simple Smile Толкова много се смях с твоите премеждия, че го прочетох и на мъжа ми и изобщо при нас настана голям хилеж!
Лека на всички и до утре!

# 249
  • Мнения: 49
Момичета, тука съм! Имах гости тия дни и не можех да пиша. Компютърът ми беше включен ,иначе, та хвърлях по 1 очо да не изоставам с новините.
Добре съм аз, да не ме мислите. Преживях и 3тата процедура по преливане на желязо. Утре 4тата. В момента ближа рани от абокат, който даде реакция.... но просто вече не ми се говори за този абсурдистан! ooooh! Искам само тези процедури да имат желания ефект и вече да си отида на един нормален преглед, да си видя бебо добре ли е, колко е пораснал, да ми вземат вагинален секрет. Да се лекува нещо, ако има гъби туй-онуй и вече да си чакам рожбичката спокойно... Heart Eyes
Иначе, за радост моя, поне за сега, имам чувството, че Малчо изобщо няма намерение да излиза в близките 2 месеца Laughing Нека, нека кротува поне до 01.09 , та да може да доплува до мама, както съм го планирала.
Вчера ми пристигна количката! Радост голяма! Не е цветът, който поръчах (объркали са поръчката), но пък и този вече много ми харесва! Simple Smile Ще пусна снимки тия дни, да се похваля Simple Smile
Деси и Шейла да не се скатават много, много...искаме снимки от тумбаците! Simple Smile ... преди да изчезнат Simple Smile
Диде, големи емоции и при тебе! Simple Smile Тази нощ сънувах, че ми пада тапата.... изглеждаше точно така, както ти го беше описала  Joy
На новата ни мама ДАЯНА САМО ЗДРАВЕ, ЩАСТИЕ и много късмет за нашето второ бебче Даниел!
Асе, мила, всички те мислим, чакаме те и тръпнем заедно с теб! Сигурна съм, че всички се надяваме ТИ да си следващата.   bouquet
Мариам, много се радвам за малката ти сестричка!
Сид, ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН!!! Малко късно, но...от сърце!  Heart Eyes newsm51

# 250
  • Мнения: 4 206
Забравих да напиша, че снимките на Асето и Дидка са страхотни.

Мириам, много съчувствам на сестра ти. Сигурно много се е изплашила, а  и хемороидите болят много.
От време на време имам проблеми с тях. Миналата бременност беше кошмар. При мен беше заради многото качени кила.
Много често се мажа с Хемовазин - това е мехлем с вазелин и прополис. Много добре ми действа. Дори и в София се намира малко трудно . Произвежда го Хигитест.
Хем е направено от естествени продукти, хем ми помага.

Пуснаха ни водата - макар и без налягане - явно проблема не е отстранен. А и е почти полунощ.
Дано утре да има вода. Аз от нерви направих 2 покупки в ebay. Много са сладки.
Ще ви ги покажа. Иначе като количество мисля, че не съм купила много дрехи.
Имаме 6 бодита с къс ръкав и 4 с дълъг. Но по спомени от синовете ми не съм сменяла повече от 2 бодита на ден. И то само ако пусне памперса. Иначе сменях само вечер - когато ги къпахме.  Затова 3-4 бодита и 1-2 камизолки ми изглежда предостатъчно. Пък ако не стигнат - винаги може да се купят.  Още не съм купила ританки.

Ето двете ми нови покупки:
и

Плаша се като чета, че имате подготвителни контракции. Аз не съм готова за болницата. Още не съм си изпрала сака, нито съм купила последните неща.  А термина ми наближава застрашително. През деня ми е толкова топло, че не ми се обикаля.

# 251
  • Мнения: 21
Добра вечер Simple Smile
аз днес имах натоварена програма и едва сега и то подиагонал изчетох новините  Embarassedю
Асенце, много си мила  Hug бих казала, че странни емоции ме заливат, ту съм адски спокойна, тук изпадам в див ужас, но определено съм ревлива и гушлива /дано нещо да стана ясно от състоянието ми/
иначе да си призная, малко съм се отчаяла и утре сигурно ще насрочваме дата за секцио  Tired тъпо да се чувствам така, защото все пак това трябва да е най-добрият вариант за детето ми и се чувствам много гузна, че ме е страх, вместо да се радвам, че ще прегъна бебенцето си
Даяна, да ти е здраво и много щастливо детенцето  stork-boy smile3504 Tada
Сид,  newsm59  Gift  party023
радвам се че всички сте добри, като изключим, че явно всички ни е хванало чувствителното  Hug

# 252
  • Мнения: 3 926
Куку - ей ме на Hug Към 8.30 трябва да съм в МД на записи и т.н... Така че да не се притесните, ако зачезна до ранния следобед Hug

Сега варя чай от малинови листа за съквартирантката в МД, че преносва вече осми ден момичето. Белки й се тонизира матката и реши, че е време да помогне на бебчето да излезе Grinning
За нощниците - ами предвид какви стават след едно нормално раждане... Аз си имам три бабешки и много си ги обичам Grinning Е, вчера бях с една синичка на райета с бродерия - чууудна Mr. Green С нея най-удобно кърмех Simple Smile
Муц, не знам червена ли, бембена ли си приготвила, но от мен да знаеш - имахме една маца с цикламена сатенена нощничка с тънки презрамчици... Ами голяма смешка е да видиш някой да се мандахерца със сатен из родилното Laughing По "приказния" балатум в МД... само за сатен е работата... ми то да си купиш и пантофки с пухче и да туриш червена лампа пред стаята, че току виж те зашили пак девствена Wink Laughing
Мари, ще ти пиша като се прибера от МД Hug

# 253
  • Мнения: 822
Добро утро и от мен!   Grinning

Аз към 8.30-9.00 ч. ще ходя на консултация и до работа да си видя колегите и може и някои изследвания да си направя, тъй и тъй ще съм там. Нещо взеха да ми отичат крака, ръце... Абе това като натиснеш с пръстче по кожата и да остава бяло петно за секунди, не беше добре, нали? Хм.. ще питам доктора днес...
Айде после ще се отчета.

# 254
  • при моите любими
  • Мнения: 2 552
Добро утро момичета. Много ви благодаря за поздравите и за пожеланията и както се казва "тъпкано" да ви се връща newsm51 .
Вчера изкарахме страхотно. Организирах приятели за един прекрасен пикник на Витоша. Имаше скара, бира и салатка, на една безлюдна поляна чааакккк горе в планината. Беше толкова прохладно, че дори на сянка ми ставаше доста хладно. Получих супер подаръци и съм мноооого доволна.

Сега да се отчета за изминалата нощ. В 2.30 се събудих от болки, ниско долу, отидох по голяма нужда и ми отмина. Малко по-късно обаче пак ме стегна ниско долу, но в просъницата реших, че е нещо от скарата през деня. Обаче в 5.30 се събуждам пак със силни болки и пак в тоалетната и почнах да се замислям вече, че за една нощ два пъти по голяма нужда не съм ходила. Разсъних се и да ви кажа от тогава на всеки 15-20 мин ме стяга долу ниско и в кръста. Понякога са по болезнени , понякога по слаби. Взех си душ, но пак същата работа - че някъде бях чела, че ако са фалшиви контракции след душ спират. Ама не. Обаче болката , не е непоносима и сега се чудя кво да правя. А хич не ми се ходи в болницата за фалшива тревога. Ще си полежа още и ще засичам пък ще видим.

Аааа преди да взема душ пак ходих по голяма нужда  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт