ОКТОМВРИЙЧЕТО любимо е на мама най-неповторимо!

  • 14 698
  • 294
  •   1
Отговори
# 195
  • Бургас
  • Мнения: 723
Мими хубаво е,че прегледа е минал добре и че си получила нужната информация.
Дано и другият път доктора да е такъв.

Еличка ние със сестра ми сме с фамилия от името на дядо ни и наистине се различаваме от фамилията на родителите си.
Но реално и аз ако някога реша да се омъжа няма да си сменя фамилията.
Дори и на тире не съм навита.Че аз 30г се казвам по един начин що да си сменям името?

Адинка и на нас още не са ни слушали тоновете.
Другата седмица съм на преглед и ще видим.

Трикс пу-пу дано и довечара си поспиш така добре.

Цвете идеята за родословното дърво е супер.Аз ще се замисля сериозно в/у нея.

И на мен ми омръзна въпроса: Скоро ще е нали?
Аз каква вина имам,че съм по-обемна и изглеждам по-бременна?
Омръзна ми и да ме питат защо още не знаем пола на бебето сякаш това интересува някой или пък е най-важното.
И любимия ми :Ма ти още ли ходиш на работа?
Ми като се чуствам добре що да не ходя.Аман от "доброжелатели"

# 196
  • Мнения: 42
Ей, много обърках положението с изказването си, че -ов, -ова са соц. ! Изказах се по-гневно, защото знам за много истории с близки хора, на които им е било силово налагано това окончание и по този начин е опорочавана тази традиция! Нямам нищо против нея, но когато името не е подходящо за такова защо да не бъде в оригиналния си вариант? Аз лично харесвам моето през име, но татко ни има непасващо име за -ов. За това оглеждам този друг вариант, но не робувам! Peace
Аз още не съм решила дали да си наемам екип за раждането, защото за сега ще раждам нормално и по-скоро може би да се уговоря с някоя акушерка...Още не съм разучила вариантите.

# 197
  • Бургас
  • Мнения: 723
И аз ще раждам при дежурния.
При раждането всичко е божа работа и само се моля всичко да мине без усложнения.

# 198
  • София
  • Мнения: 368
Галче, как сте с бебо? Нищо не казваш ти, бягаш ни по тъч линията! В Пигис Хаус има всичко за бебето за което се сетиш, няма да изброявам, че много дълго ще стане! Не е от най - евтините магазини, но пък всичко е на едно място! Можеш даотидеш в Пакостник, Малечко, БебеМаркет, Мечо Пух!

# 199
  • Мнения: 132
Аз да ви кажа напоследък много съм се шубелисала нз защо все си мисля че ще родя по рано  Sad Личната лекарка днес ми каза че като съм се изгубила миналата седмица си помислила че съм родила защото корема ми бил много ниско Rolling EyesАма аз и Дени го носех по ниско, а пък и нали вече всичко почва да ме ръчка от ляво от дясно и то само такива мисли ми минават.

# 200
  • Мнения: 44
Здравейте мацки!

shivani, благодаря за информацията, аз лично останах много изненадана колко неправилни са бабините деветини относно  храненето на кърмачката .

Рали,  добре дошла!

Галакса , не знам кога пак ще пием кафе ,но сигурно няма да е тази седмица -дават го много горещо !Не се притеснявай  ние бързо се организираме . Laughing

По въпроса за имената - не виждам нищо лошо в това децата да са с различна фамилия от майката -свиква се .Аз лично съм с 4 имена ,но ползвам  повече  бащината си фамилия.А за второто  с или без наставката -ов или -ев- въпрос на лично желание - нямам против -нека всеки кръсти детето си така както иска1

Още веднъж ще попитам ,надявам се мамите с опит от първо секцио  да си признаят сега :
Кога след секциото правихте секс ?
Благодаря на Манана за отговора !

# 201
  • Мнения: 678
Мацки, понеже гледам, че наближава влеме за нова тема, бих искала да ви пердложа да спреме вече с гласуването за име на темата. Нека караме заглавията поред, или пък, което е най-подходящо за момента. Има много сладки заглавия, които са универсални и могат да станат и за по нататък, а някой тематични за момента в един момент ще се окажат ненужни  Peace
Относно фамилиите аз приех тази на съпруга ми, само че почти две години след това още се представям с бащината си фамилия  Grinning Даже единствено  НОИ ме принуди да си сменя личната карта, че иначе няма болнични  Joy И в работата, ако се подпиша под някой мейл с Балева, бас ловя, че никой няма да се сети коя съм  Joy

# 202
  • Варна
  • Мнения: 1 576
Не, смятам да родя при дежурния лекар и всички разходи да се поемат от ЗК


Интересува ме за тази опция в анкетата гласувала ли е някоя вече раждала мама, или всички тези гласове са от  първескинки. #Crazy

# 203
  • Мнения: 132
Не, смятам да родя при дежурния лекар и всички разходи да се поемат от ЗК


Интересува ме за тази опция в анкетата гласувала ли е някоя вече раждала мама, или всички тези гласове са от  първескинки. #Crazy
Аз гласувах  Peace

# 204
  • Мнения: 32
Момичета и аз шпионирах. Както каза Трикси настръхнаха ми косите. Коя ли ще е втората от нас?

Севче, не я знам в кой месец е, ама надявам се не е в седмия. Mr. Green откраднах снимката от сайта дето си сверяваме лентичките, ето тука http://pregnancy.baby-gaga.com/ , снимката се вижда вдясно на страницата.
Момичето очаква едно момченце, и е трябвало да роди на 18 август.

И аз съм с тиренце  Grinning.  От време на време съжалявам, ама аз си го избрах Wink.
Айде аз пак го отдавам на shopping, дойде ми втората поръчка от Ла редут  Wink и нали съм добричка (не като другите дето не пускат снимки) ето линкче: http://picasaweb.google.com/vanyaikosyo/Pokupki/photo?authkey=2U … 36695380351708098


Внимание, докато пишехте, в темата бяха публикувани 9 нови отговора.

Отивам да ви чета.

# 205
  • Мнения: 42
Мацки, понеже гледам, че наближава влеме за нова тема, бих искала да ви пердложа да спреме вече с гласуването за име на темата. Нека караме заглавията поред, или пък, което е най-подходящо за момента. Има много сладки заглавия, които са универсални и могат да станат и за по нататък, а някой тематични за момента в един момент ще се окажат ненужни  Peace
Относно фамилиите аз приех тази на съпруга ми, само че почти две години след това още се представям с бащината си фамилия  Grinning Даже единствено  НОИ ме принуди да си сменя личната карта, че иначе няма болнични  Joy И в работата, ако се подпиша под някой мейл с Балева, бас ловя, че никой няма да се сети коя съм  Joy
И аз съм като теб Joy, взех фамилията на мъжа ми-Несторова, но продължавам да се подписвам Попова! Мъжа ми много се дразни, иска да се чувства чия съм hahaha. Но реално ако използвам неговото име на работа ми се налага да обяснявам на всеки поотделно коя съм в същност! Laughing Иначе и неговата фамилия е хубава, ама какво да направя като всички ме знаят като Мария Попова?! Grinning

# 206
  • Мнения: 1 020
Пуки даже мисля, че повечето гласове за този отговор са от мами, които вече са раждали  Wink
аз познавам много мами с 2-ри бебчовци, които решиха сега да са при дежурния Simple Smile първите си раждания бяха платили...

# 207
  • Мнения: 104
Момичета, създадох/ей какъв съм създател  Crazy при снимките на октомврийки албум за бебешката стая, с цел там да слагаме снимки на кът4ето,което сме заформили за малките беб4ета.Кръстих го стая, но се подразбира, че стая е и място метър на два в нашата спалня да ре4ем.Дано не се превърне само в снимки на бебешки легла, ами и малко да се вижда интериора   Party Blush
Така, че който ве4е се е наредил да снима  Grinning Ние търсим сега легло, така 4е моя кът още не е готов  Heart Eyes

# 208
  • Lovech
  • Мнения: 28
Не, смятам да родя при дежурния лекар и всички разходи да се поемат от ЗК


Интересува ме за тази опция в анкетата гласувала ли е някоя вече раждала мама, или всички тези гласове са от  първескинки. #Crazy
И аз гласувах за това.

# 209
  • Варна
  • Мнения: 1 576
Е, не ви разбирам честно.вече раждалите дето ще раждат при дежурен. Айде, за ЗК да.

Ванчееееееее, тия камъни май по моя двор бяха хвърлени, нали? Laughing  Мъжа ми е извън града.Преди няколко вечери не можах да го накарам да ми качи снимките на компа и сега го чакам като се върне да ги качи. Затова се замотках. Иначе аз имам и в продавалника да пускам обява, ама ще ми е за първи път и да видим.Едни гуменки от ла Редут са ми големи и ще ги продавам. Нося 38ми номер, ама що ли поръчах 39ти? Оказа се че там номерата си отговарят,даже са милиметри по големи от номера си.

Общи условия

Активация на акаунт