Първите думички

  • 2 589
  • 62
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 521
Баба,кака и дай Laughingвсички съседи пред блока се шегуваха че това ще ни разкаже играта щом казва дай преди да каже мама hahaha

# 46
  • София
  • Мнения: 531
А знаете ли,че ако бебето каже първо тате или дядо,означава,че следващото дете ще е момче и обратно,ако каже мама или баба,ще имате момиче.

Е, а ако няма да има следващо? Wink

На Надето първата думичка беше "баба". Беше на около 7 месеца.  Peace Следващо момиче не планирам.  bowuu

# 47
  • Earth
  • Мнения: 1 952
Първите 2 думи бяха Мама и Ам-Ам  Laughing

Аха. И при нас така  Mr. Green

# 48
  • Мнения: 2 090
Та-та  Heart Eyes

# 49
  • Пловдив
  • Мнения: 1 856
Да-да беше при моето.

# 50
 Hug за bojinel
Не те съдя по никакъв начин. И аз си мислех че малкия разбира какво казва като беше на няколко месеца но в последствие осъзнах че не е било така Wink
Дори когато беше по голям казваше на баща си тати а на мен кака  Laughing и аз много му се сърдех и дори се чуствах  обидена.Или по скоро ми беше мъчно а сега  Joy
По 10 мин. аз: МАМА той:КАКА аз:МАМА той:КАКА и така

# 51
  • Мнения: 37
Hug за bojinel
Не те съдя по никакъв начин. И аз си мислех че малкия разбира какво казва като беше на няколко месеца но в последствие осъзнах че не е било така Wink
Дори когато беше по голям казваше на баща си тати а на мен кака  Laughing и аз много му се сърдех и дори се чуствах  обидена.Или по скоро ми беше мъчно а сега  Joy
По 10 мин. аз: МАМА той:КАКА аз:МАМА той:КАКА и така
Здравей Милена,радвам се,че някой разбра какво имах впредвид най-накрая!! smile3501
Може и да греша,може би малкиа не осъзнава какво казва,но много се дразня,когато някой реагира за нещо толкова маловажно толкова остро.

# 52
  • Мнения: 111
ам-ам,мама,татииии

# 53
  • Мнения: 3 092
Тати и баба...

# 54
  • Мнения: 109
Ало, Бу-ба, Ба-ба и па-па

# 55
  • София
  • Мнения: 1 524
Несъзнателна сричка - АБУ 7 месеца
Осъзната дума - НЕ - 10 месеца

# 56
  • Мнения: 4 111
Е, то и моят син на 2 месеца и нещо каза АГУ, ама едва ли е имал предвид автомобилна газова уредба  Mr. Green Joy

# 57
  • Мнения: 1 212
Първите думи винаги са нещо от рода на "ба-ба", "ма-ма", "та-та" и т.н.
Моя син казваше "наня" на шишето с мляко.
Казваше "да" - от годинка.
А вече казва и "няма"   Mr. Green Thinking

# 58
  • Мнения: 559
Не понасям дребнави хора doh

Ще те посъветвам само да избягваш квалификации като тази  Stop

Стига бе хора, една тема не мога да прочета без да срещна спор  #Crazy
Не можете ли да си ги пишете на лични тия заяжданици?

# 59
  • Мнения: 2 015
На тези мама, баба, тати не се радвах много.Първото с което наистина се гордях е когато си каза името "Ани".

Общи условия

Активация на акаунт