Новото носи късмет 27.06-03-.07

  • 6 934
  • 111
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 3 154
Уф, здравейте! Аз най-после имам нет Party
На който трябва да му се честити - Честито!  bouquet
Моренка, аз докат прочета ти вече си се върнала, ама айде стискам палци за резултата! Ама що чак в понеделник вечерта? newsm78
Гледам сега снимките от срещата... ама на пръв поглед нещо май не виждам Гея и Никси Thinking Rolling Eyes Обаче в едно нещо спор няма - супер сте всички и еееехххх вече хич не завиждам благородно... ама тей то, кат не съм си хванала мъж софиянец...
Лек ден (или по-точно вечер) и приятен уикенд на всички!

# 91
  • Sofia
  • Мнения: 21 716
Незнам Шайни , не питах .
То и аз от снощи до днес към 10часа нямах нет  #Cussing out .

Утре в 8.30 часа сме на стадон Славия  да препитаме бат Стоичков кво може и кво неможе  Mr. Green!
Та стис и на него палци  Laughing ! Номера ни е 583 Shocked .

# 92
  • Мнения: 3 376
Еей, Моренка, да го шашнете Ицето с вашия талант! Номерът ви си е големичък, ама какво да се прави, сигурно има толкова много деца, които искат шанса да станат известни футболисти... Ако ви трябва и агитка - свиркайте.  Hands Clap  Hands Clap  Hands Clap  Hands Clap

# 93
  • Мнения: 9 110
Много късно тия резултати бре newsm78  Сигурно щото е петък...палци за 583 Wink
Ео , при мене тва с цикъла е редовния номер,нормално е Wink Ти да няма нещо да ни изненадаш? А как мина Джулая? Я дай малко клюки насам,нали май щеше да ходиш Crazy

# 94
  • Мнения: 2 825
Здравейте момичета, ух и аз успях да се докопам до компа. Цяла сутрин на работа нямах никакво време, а в нас мъжо като го окопира ... ама от понеделник ще си имам мой личен и ще влизам доста по честичко Simple Smile
Марго, приятно изкарване на кръщенето (то май вече е почнало де ) Embarassed,Моренка и на тебе утре и с футболиста и с племенничката.
Ео, то и моя цикъл е различен... самоче май е наобратно, зимата 25-26 дена, лятото 28-29.
Весела петък вечер на всички, пълна с много положителни емоции Hug

# 95
  • Мнения: 4 362
Сладурчета ето ме и мен
Сага започвам по ред на номерата
1.Моренка сладурана си голяма и новата ти прическа мноооого ми харесва както винаги си прекрасна
  bouquet
2. Golden rose сладка си много
3.Тедкаточно както си те представях,мнооого нежничка и красавица Heart Eyes
4.Гризка симпатяга такава супер си! Heart Eyes
5. kakichka винаги усмихната
6.Дарилканаправо ти завиждам за хубавата къдрева коса
7.Леа миличка ти си знаеш аз страшно много те харесвам,ама много,а за Боби разбира се най красивата част в компанията ви  bouquet

Аз какво да кажа,ами добре съм,ходих цяла седмица на магазина на баба ми и вечер като се прибера съм капнала,за голямо моя учудване съм почти спряла да мисля за бебе изтрила съм всички програми даже забравих кога ще и дойде,другата седмица заминаваме на почивка и съм страшно доволна,ще си почина ще се попека и обещавам мноооого снимки

# 96
  • Мнения: 6 999
Ами нямаше Джулай Rolling Eyes Шефът нещо не даде заплата, а аз хич не обичам да взимам назаем Grinning Бяхме се уговорили да си го посрещнем на тепето в Пловдив, обаче то една буря, едни светкавици Shocked И се разминах, макар че ми пращаха в 5-6 часа смс-та с поздрави Laughing Иначе какви клюки да кажа, аз не съм мръднала 4 дена от вкъщи, все се гушкахме с учебника, поне да бях и прочела нещо... Laughing Joy Кръвното ми беше много умряло горкото - 80/40 (или обратното, така и не запомних по-голямата или по-малката цифра е първа newsm78) и нямах желание за нищо ,освен сериали Laughing Но сега пак съм при вас Wink

# 97
  • Мнения: 402
Здравейте и поздрави на всички,нямаше ме 4 дена и виждам новости-стискам палци за държавни и всякакви други изпити и успех на всички!Вчера ми дойде и не мога да спра да рева,сега съм в ужасно настроение и се мразя-влязох само да ви почетеа и да си вдигна духа от добрите новини тук!Обичам ви и се радвам че ви има!

# 98
  • София
  • Мнения: 4 272
Миличка Етина, не се разстройвай! Цялото лято е пред нас! А това е много бебеносен сезон Grinning Зареди се с положителни мисли за предстоящата почивка или за нещо друго хубаво. Неусетно ще дойдат дните за гушкане и пак ще гледаш оптимистично на нещата! Вземи пример от кака Леа! Повече от година съм на фронта, но не се отчайвам. Горе главата! Прегръдки Hug

# 99
  • Мнения: 980
Етина, горе главата. С плач таz работи не се оправят. Сега само да се гуШкате и бебо сам Ще си дойде. Hug
Аz така се успокоявам и ми е добре. Каzвам си кат не стане сега ние да сме живи и zдрави, пък то Ще си дойде Naughty
Предприемете неЩо тоzи уикенд, при вас времето е хубаво раzбрах(при нас малко се е смарангясало, ама поне раzхлади.. Whistling) и СЕ ОТКъСНИ ОТ БЕБЕШКИТЕ МИСЛИ Sunglasses

# 100
  • Мнения: 402
Благодаря ви како Лея и Тедсан  bouquet!Ще се опитам да се оправя,а Тед и тук времето е смарангясано,но поне самата дума "смарангясано" ме разсмива!Целувки

# 101
  • Мнения: 402
До сега не съм си мерила БТ,но вчера незнам какво ми стана и след като ми дойде я премерих в д-то и беше 37.4 това нормално ли е по време на М? Знам че в Библиотеката има инфо-изчела съм го,но в момента нищо не ми изниква в мозъка! newsm78

# 102
  • Sofia
  • Мнения: 21 716
Етина , по принцип е висока тази БТ . Но също по принцип всеки човек е с идивидуална температуа .  И ако за мен това е супер странна БТ по време на М , за теб може да е нормална . Трябва да мериш БТ поне 3 месеца , за да си направиш заключения за цикъла . Една единствена БТ нищо не може да каже .  Simple Smile

# 103
  • Мнения: 3 205
Купих си люфа за търкане на целулитни дупета! Младен си го отнесе първи  Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

Днес на обяд по канал 1 даваха филм за Хелън Келър - гледахте ли го?

# 104
  • Мнения: 6 999
А тя коя е newsm78 Нямам тв всъщност Crazy

Общи условия

Активация на акаунт