Дюканският отбор все по-многоброен става и не се предава - 121

  • 45 685
  • 1 045
  •   1
Отговори
# 975
  • Мнения: 332
Кри *Ч*Р*Д* Много здраве,много щастие,много късмет,много любов и прекрасна както винаги  hbday

catnadeen
Мисля,че имаш предвид инсулинова резистентност.Аз също имам,но от началото на режима не съм имала никакви проблеми,даже пиех хапчета от начало,но преди да почна режима ги спрях,защото ме ставаше много лошо от тях.

# 976
  • Мнения: 831
Кри Hugти постигна много с този режим  и успя тотално да се промениш.
Възхищавам ти се! Heart Eyes
Честит рожден ден и бъди все така добра и отзивчива,а в живота ти пожелавам-здраве и много щастие.

# 977
  • Мнения: 243
           КРИ КРИ - ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН Пожелавам ти да си все така      хубава, усмихната и жизнерадостна. Да обичаш и да си обичана! Но най-вече ти пожелавам да си винаги ЗДРАВА и СЛАБА! newsm59  Gift  Gift  party023

# 978
  • В.Търново
  • Мнения: 444


Честит Рожден Ден, Кри!!!
Желая ти здраве, щастие и много усмивки днес!
Бъди все така добричка и помагаща на всички нас. Heart Eyes

# 979
  • Мнения: 20
Здравейте,
някой има ли представа къде в Пловдив мога да намеря Ескуиза. Търсих в Метро и в Сани, но нямаше  Sad

# 980
  • в резерват
  • Мнения: 3 722
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА КРИ.




# 981
  • Мнения: 133
Kri,HaPPY BIRTHDAY и от мен Simple Smile smile3525  love001 newsm59 nbirthday newsm38


Да си  най-вече здрава, хубава , обичана , щастлива, слаба Simple Smile Много прегръдки и целувки Simple Smile


Тонито26...каква е тази инсолинова резистентност..свучи ми сериозно  newsm78

# 982
  • Мнения: 2 708
Духи пухи, тази твоята на кенууд е на вид като тази оплютата на ронсън. И 35 лв разлика в цената. Иначе мощността е същата - доволна си значи? Това все пак звучи обнадеждаващо. Hug

# 983
  • Мнения: 133
Значи трябва да търсим..с по-голяма мощност и повече функции.....Май тая на Тефал става и за готвене на пара   chef  newsm78

# 984
  • Мнения: 8 242
Kri, честит рожден ден и от мен! Да си много щастлива и обичана!

И да почерпя по случай рождения ден и на мойто мъж  Blush


 

# 985
  • Варна
  • Мнения: 2 389
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН, МИЛА КРИ!
Желая ти много здраве и щастие и да бъдеш все така мила и отзивчива! Весел празник!

duhi_puhi , честит рожденик-да те слуша и обича!

# 986
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
tonito26 мисля, че това е другото наименование на проблема, който имам - инсулинова резистентност=хиперинсулемия
мен също ми ставаше лошо от хаповете - те са за смъкване кръвната захар, а аз я вдигам, но не чак като при диабетично болните....
обаче и прилошаването ми през ударния беше абсолутно същото...затова предполагам, че поради смяната на режима на хранене рязко е почнала да ми пада кр захар и от това е било това прилошаване
но смело напред с по-малко от 4л течности - и няма вече проблеми
(
ЧЕстито на всички празнуващи
съжалявам, не ви познавам, но ви желая много много щастие - на майки и деца, на всички ви - бъдете честити и здрави и слаби и най-вече - щасливо слаби!

# 987
  • Бургас
  • Мнения: 1 470
КРИ,ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН ,ПОЖЕЛАВАМ ТИ ВСИЧКОТО ЗДРАВЕ И ЩАСТИЕ НА СВЕТА И ТИ ЖЕЛАЯ НИКОГА ДА НЕ СЕ ПРОМЕНЯШ,ВИНАГИ БЪДИ ТАКАВА КАКВАТО СИ СЕГА-СУПЕР ЧОВЕК.
Кри,днес и моят баща има рожден ден,и си дадох сметка,че явно всички родени на тази дата сте много силни и волеви хора,на мен той ми е бил винаги пример в живота,а от известно време и ти,бъди щастлива мила.
                      
Аз отново съм 75кг и вече ще променям линийката.Да ви кажа вече всички се прехласват по визията ми,питат разпитват,абе всички знаете как е.Също така ще преразгледам решението си за крайните кг.,че сега много сланинки и см.свалям сякаш няма да имам нужда от 60кг и 65 май ще е добре,ама като стигна до там ще му мисля.
За млечните аз си ги хапвам и не задържам,поне за сега,ама аз май от нищо не съм задържала досега.
Хайде после пак ще пиша ,че вибриращия колан ме изнервя и погледа ми вибрира.

# 988
  • София
  • Мнения: 5 305
Отново благодаря на всички за поздравите и пожеланията - съвсем ме изчервихте  Embarassed

Кри,  newsm59 и  newsm20 за постигнатото

Sun,  wavey

# 989
  • Бургас
  • Мнения: 361
Кри,Честит Рожден Ден!
Да си винаги здрава,щастлива и много,много обичана!
Все така мила,отзивчива и усмихната!С лекота да покоряваш нови и нови върхове в живота!

 newsm59

Общи условия

Активация на акаунт