В прегръдка, дрешка или люлка, ОКТОМВРИ бебчо сладко ще си нунка

  • 12 276
  • 300
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 1 576
По-късно ще ви дам линкчета за хубави буквички. Той сайта е един де , ама аз нахвърлях някой варианти на буквички и понеже неща аз да отварям теми, ще ви ги предоставя на тебе и на Инчето. hahaha

# 16
  • София
  • Мнения: 27
Ха здравейте и от мен!
Пак стана топло и аз съм нещастна. ТОлкова искам да захладнее малко вече, а пък ми казаха,
че целият септември щял да е топъл, не знам как ще издържа.. Cry
Еличка_мама - аз пак да си питам ти в Правителствена при кой доктор ходиш?

# 17
  • Мнения: 817
Срещата утре, 15 часа, но не видях мястото? Embarassed Кое е?

Пред НДК, виж най-долу в първия пост.

Ей, Пуки, ще ни освежиш с тези нови сайтчета   bouquet

Сладурки, искате ли да сменя паролата и да я скрия или просто да скрия настоящата?

# 18
  • Мнения: 498
Пуки, супер за буквичките, давай, давайййй  Mr. Green

Сев, аз мога да спретна на Фотошопа букви, ама още не съм си вързала компютъра в нас и другата седмица като изляза отпуската вече ще имам време и ще си направим убави буквички)))

# 19
  • Варна
  • Мнения: 1 576
Срещата утре, 15 часа, но не видях мястото? Embarassed Кое е?

Пред НДК, виж най-долу в първия пост.

Ей, Пуки, ще ни освежиш с тези нови сайтчета   bouquet

Сладурки, искате ли да сменя паролата и да я скрия или просто да скрия настоящата?

Вече е сменена паролата, споко. Който иска да я знае, на лични. Wink

# 20
  • Мнения: 1 020
Ели аз прочетох, ама пуста памет ник'ва я няма, съм забравила да ти отговоря  ooooh!
Аз съм при доктор Асенова, много съм доволна... тя сега е в отпуска и стискам бебка да не се роди до понеделник  Laughing Ние с доки ще се чуем тогава, да се разберем кога ще съм пак на преглед... така че едва ли ще се засечем в болницата... а ти при кой си? При Христова ли?

# 21
  • Мнения: 95
Вместо запис - какво означава нунка?

# 22
  • Мнения: 817
Вместо запис - какво означава нунка?

нунка=спинка  Laughing Wink

Е, Инче, ще е супер да направиш едни готини буквички като имаш възможност  Grinning

# 23
  • Мнения: 966
Здравейте върнах се и аз от почивката  Grinning
Веднага погледнах дали си имаме още бебета,но за щастие всички си кротуват.
Барабина нункане - спане ,идва от нани-нани  newsm78

# 24
  • Мнения: 95
Аха. Явно нунка = нанка. Мерси.

# 25
  • София
  • Мнения: 27
Ели, при Христова съм. А Асенова с черна чуплива коса ли е? Има още една младичка, със светла коса, много е мила, тя ме погледна веднъж, щото д-р Христова я нямаше. Видя ли отделението вече? Аз в понеделник бях на запис на тонове и видях родилна зала - което е една най-обикновена стая с едно магаре. Малко се разочаровах..

# 26
  • Мнения: 104
абе на мене тва нунка не ми харесва, незнам от кой край е ooooh!
нали в приспивните песни се пее:нани,нани, а не нуни-нуни newsm78
в тази връзка ми хрумна едно приспивно стихче:

нуни нуни сладко бебе ,мама ша та гуни
с теб сме като две мамуни  Crazy

май не ставам за народен поет Mr. Green

Последна редакция: ср, 27 авг 2008, 14:52 от adina

# 27
  • Мнения: 899
Пошаввам по малко  Laughing. Много ме е затрупала, нали другата седмица уж ще се "изволнявам" и сме в треска сега, мацките-заместнички се постреснаха, вървят ми по петите. Минаваме и на денонощен цикъл от понеделник, абе емоция. Не ме гледай, че съм все онлайн, лъжа ви  Mr. Green. Темата си ми стои отворена на компа, кога мога минавам оттук поне да попрочета. И депресия неква ме тресе тия дни, предотпускарска.......вечер у дома пък мъж ми се е начумерил нещо от дни, гледам да заобикалям клавиатурата, че ме гледа на кръв.......скоро живот и здраве ще пропиша
 Hug Hug Hug

# 28
  • Мнения: 217
Добър ден!
 Hug
Да се отчета и аз за първи път днес, че имам време за нет (и всичко останало) само докато Денис спи…

Mylili, виждам, че си влязла в меланхолично-депресивното настроение на 9-тия месец, въпреки че все още не си влязла в реалния 9-ти месец…. Това, което усещаш е напълно нормално и сигурно повечето от нас ще се чувстват така в един момент.
Аз дълго се чудех защо съм такава към края като бременеех  с Дени, тогава фактът, че мъжо още не беше с мен в София, много ме депресираше. Подобно е и при теб… Явно в този силно „хормонален” месец е важно половинката и близките да са до нас.
В крайна сметка, отпусни му малко края като влезеш в 9-тия, ходи навсякъде където ти се ходи, без притеснения да не започнеш да раждаш по пътя (е, не надалече все пак), виждай се с всеки, който ти е липсвал, позволи си да заспиш уморена от разходки и емоции. Ти си нашата героиня, това ако не е воля, не знам какво е… Признавам си, че не мога да го направя ако се наложи, ще съм постоянно в лошо настроение, а ти се справяш страхотно!!! Така че – горе главата!!! Hug

Сев, щом си се одраскала, а не набучила, споко! На мен ми стовариха със засилка Дени върху корема (15 кг)  и нищо не ми стана, само малко натъртен беше. Лекарката ме увери, че бебетата са много добре защитени.

Желаещите да къркат и пушат – ами кърменето?  Party Пак ще ни се размине май. Аз да ви кажа от време на време си дръпвам от мъжовата цигара, но като кърмя ми се струва по-невъзможно това да стане…

Относно буйстващите бебета – моят беше обратно тази нощ – спах като къпана и само едно ставане…Ама аз не мога да спя заради баткото, не от бебето – сънува кошмари ли, какво ли, върти се, проплаква. Затова се изместих в кухнята и спах спокойно. Тази нощ пак така ще направя, че ми се е събрала доста умора…

Инче, за сините очи. Денис беше почти до 2 години с теменуженосини очи. Сега са по-скоро зеленикаКви, или най-точно – пъстри – сменят си цвета според светлината. На никого от нас не прилича, особено като добавим и патешкорусата коса. Така че – има надежда. Аз никога не съм си го представяла, че ще е такъв блондин.

Барабина, права си, че в тези комплекти има излишни неща!  Това, което си решила е добре, само че може и да не ти потрябват терличките, тъй като гащерозончетата обхващат цялото краче, а като добавим и чорапки и одеалце, на бебчо едва ли ще му е студено. При нас и ръкавичките не влязоха в употреба, просто човекът си беше много жилав от началото и си ги махаше (както и номерчето от ръката). Казвай къде се намира магазинът за бабешки нощници, че след 8-ми ще започва пазаруването за предстоящото събитие!

Параходче, и моят мъж е с рядка фамилия, всъщност има само една такава в БГ, с много клонове. Т.е всички „Ялнъзови” са роднини. Даже и книга са си написали за рода. Whistling

А албума… И аз за малко щях  да направя тая работа като исках да изтрия една погрешно качена снимка… Ама може да се случи и пак – този пък да е умишлено и злонамерено… Така че, Пуки, прати по-добре новата парола на всички които са писали тук през последните няколко месеца, че иначе постоянно ще има някой, който да пита коя е паролата. Ако не те затруднява, разбира се...

Та в тази насока – как да си въведа данните за списъка „МАМИ ОКТОМВРИЙКИ  2008”?

Много дълго стана, днес съм приказлива….

# 29
  • Мнения: 10
Здравейте и от мен. Не съм ви изчела, но да се отчета след доки Rolling Eyes
Всичко ни е на ред, по размери сме били в "идеална норма" и термина си ми остава 22.10.2008, теглото ни е около 2кг.
Само че ще помоля Сев да ми смени момата-оказа се че ще сме със сини гащи. Досега много мърдаше бандитко по време на прегледите и не бяхме много сигурни. Сега на прегледа се беше успокоил и даже разкрачил, така че "достойнството" му ясно си пролича. Е сини гащи и АЛЕКСАНДЪР за име.
п.с. След реплика"казах ли ти мамо че ще е момче " сега сме малко раздвоени.Таткото е на седмото небе.Оставам единствената разочарован вкъщи. Тайно се надявах да сме моми.  

Общи условия

Активация на акаунт