Леле, колко са големи ОКТОМВРИЙСКИТЕ кореми!

  • 14 281
  • 294
  •   1
Отговори
# 15
  • Велико Търново
  • Мнения: 467
Ееее, Параходче, чак пък десет години - не ми се вижда толкова голяма да е разликата. Ти кога си била в любимото училище?

Аз днес голямо ходене му дръпнах, ама поне се раздвижих. Преди въобще не ми се опираще това разстояние, но сега доста ме поозори  Embarassed Даже в супермаркета седнах на това, на което слагат кошниците малко да си почина, че...

# 16
  • София/Търново
  • Мнения: 812
Параход Ако са десет години, сега си бременлийка на 14  #Crazy 84 набор съм. Максимум разлика с Nadejda:))) +/- 2 години. Странно, че си си тръгнала точно 6-ти клас. Към ПМГ?

# 17
  • Мнения: 11 092
Наде, Еос, 10 в обратната посока Wink
На 32 съм, учила съм там до 1988 или 1989 г... то момичетата, родени тогава, вече раждат  Grinning

# 18
  • Мнения: 315
Здравейте и от мен!
Днес му ударихме една по-дълга разходка с дъщерята и ходихме да си купим един по-тъничък комплект за количка. Септември май ще бъде топъл и за октомври казват същото, а ние сме накупили само дебелички пелени и одеалца. Моя корем започна нещо да се смъква, бебето ме подпира отдолу и получавам едни такива схващания и болки долу ниско. Вече спирам магнерота и ще видим какво ще стане. Понякога имам контракции доста на често - по на 20 мин, друг път нямам изобщо. Клатя се като патка по улиците Whistling, а краката ми са като половинка типов ooooh!
Някои майки като чета още работят, браво на тях, а на тези които имат празници - честито!
Аз вече се пооттървах от гостите роднини и приятели. Напоследък почна да ме избива на чистене и подреждане и моите като цапат много ме дразнят, само мърморя...Вчера имах едно 20 месечно гостенче - братовчедче на моята щерка, леле, много палаво, омаза и изцапа навсякъде, пие вода и плюе по пода, всичко стана в шоколад и бонбони, а за капак обърна гримовете и червилата на кака си  Laughing
Май съм поотвикнала на такива изпълнения. newsm78

# 19
  • Мнения: 80
   Моя корем е още високо,но нещо тази болка ниско долу взех и аз вече да я имам.Влязох в 9-тия,но нито за бебка съм пазарувала,нито багажа за болницата съм приготвяла.Нещо тая бременност много съм се разхайтила,а и работа до дупка  Joy.Май е време да се стягам и да започна да се подготвям,хич не ми се ходи без таткото по магазините,той пък зает с апартамента и май ще взимам баткото за другарче (тъкмо и него ще го стягам за училище).
 Параход,благодаря ти за милите думи  Hug!А пък и не се предавай,може да сме минали 30-те,но е важно как се чустваме!Аз се чуствам супер и съм винаги в добро настроение,та хич не им се давам на по-младите.Сега съм малко трудно подвижна,но и това ще се оправи,само да излезе малкото човече живот и здраве.А пък ти нищо че си бременна пак си супер,даже се чудя къде ти се е свряло бебчето  Joy,в туй малко коремче,

# 20
  • Мнения: 95
Мерси за включването, n_alex76. Вчера сътворихме една бележка с младежа. Дано в понеделник свърши работа, щото всичко зависи от кефа на акушерката, която ще ми пише болничния... Ама вече нищо не си слагам на сърце. Пари, пари, сметки... аман! Като не ще, ако ще. Без болничен така или иначе няма да остана.

Ние като излязохме сутринта, та до преди малко хайманосвахме по бебешките магазини, ама не си представях, че ще видя такъв зор  Shocked Налагаше ми се да търся тоалетна през има-няма 1ч и направо ми се стъжни. Да не говорим как краката ми станаха на понички. Голямо подуване, голямо чудо! Но купихме на дребо легло и матраче. Набелязах още куп работи от списъка и дори и да не успея да ги купя преди да родя, тати знае от къде какво да купува. Та така.

# 21
  • София/Търново
  • Мнения: 812
sunny_77, Параход да не се обидите. Нямах такава цел   bouquet Идеята е, че малко ме стресна с малкото си години. Сигурно ние звучим като поулегнали жени вече Wink

# 22
  • Варна
  • Мнения: 5 193
Майли, нали се сещаш,че само да излезе бебата ти  и всички,които сега са били на стендбай със съветите ще се отприщят-трябва яко да натискаш паузата, иначе ще ти пеят постоянно  Laughing
А това,дето сестра ти го е казала-за грипния период....то първо мен някак трябва да ме заключат вкъщи,щото не знам как ще издържа, но друго исках да кажа-една колежка на работата ми разказваше, как с второто си дете -родено е на 03септ. е откарала цялата зима навън, бебето облечено в дрешки, космонавт, шапки, дебели одеала, покривало на зимен кош и тя на пътя с него-с часове.
Казваше ми,че като се приберели вкъщи и бебето било изпотено-ти си наясно със зимата на морето, даже и да няма сняг стига студения вятър да брули, и температурите се усещат много по-ниски.

Сиси-за матраците, ами според финансите-навсякъде предлагат едно и също-обикновена пяна,или немска пяна-те са най-евтини,мисля около 45лв, после е кокос и пяна-към 80лв и пенолатекса е 100лв.
След тях идва високия клас,или някакви разновидности на пенолатекса,които са по 120-150лв, Магнифлекс-пак от 150лв нагоре и за другите вече не съм се вълнувала,щото са доста скъпи
Масово се купуват пенолатексовите матраци от порядъка на 100-150лв-зависи от магазина и марката

# 23
  • Мнения: 132
mylili аз такива много ги обичам  #Cussing outНе се погледнат себе си ми тръгнали на другите сметка да държат #2gunfireИ на мен ми се е случвало и разбирам как се чувстваш.Да не ти пука и си купувайте каквото си искате HugГоспойца е права тепърва започва нападението Laughing
Съни да знаеш че си много приятен събеседник то и аз си говоря много така че си се надприказвам добре Laughing

# 24
  • Мнения: 217
Здравейте и от мен!
Клатя се като патка по улиците Whistling, а краката ми са като половинка типов ooooh!

А-а-а, не мога повече  Joy

Лора мами, дръж се! Моят корем е ниско през цялата бременост, сега разбрах какво е да не можеш да се прегънеш!

Честито на именниците, честито на рождениците!!!

Съни, напред си ти с мат'риала! Ама си я дръж бебка още малко, кажи й да не бърза.

Mylili, въобще да не се връзваш! Ако знаеш какви неща ми се случиха на мен това лято по линия "мъжови роднини всякакви", ще паднеш  ooooh! Важното е вие с половинката да се обичате, да се подкрепяте и да не позволявате да ви се месят в отношенията!

# 25
  • Мнения: 132
Честито на именниците, честито на рождениците!!!
Аз пак съм изпуснала какъв празник е днес?
feel_u и на мен корема ми е по ниско и сега и с Дени и не мога да се навеждам правя едни мноооого смешни стойки hahaha
А вечер ме боли кръст и много ме наболява срамната кост и за да отида до тоалетната заемам една стойка на пикаеща крава и така с клатушкане до банята hahaha

# 26
  • Мнения: 217
Хихи Simple Smile Подобна съм и аз - със същите болежки, че и прищипан нерв имам от бебеправенето  Wink

Днес празнуват Александровците!

# 27
  • Мнения: 132
Хихи Simple Smile Подобна съм и аз - със същите болежки, че и прищипан нерв имам от бебеправенето  Wink
Леле то трябва около вас да е било земетръсна зона hahaha Joy

# 28
  • София
  • Мнения: 368
Здравейте, милички! Честита ни нова темичка! Сев,  newsm51
Ей, днес овършах магазините  newsm44 много съм доволна, купих всичко, което си бях набелязала! Капарирахме леглото на беба в магазина на Арбор ( специални благодарности на Елина Малина, че ми насочи към магазина   love001 ), взех си спалните комплекти, който си бях поръчала при моята приятелка ( ама наистина са много сладурски ), ходихме до детската бора Даяна и Ники и купихме едно жълто плюшено гащеризонче с шапчица, две хавлийки, спален чувал, подложки за леглото и три комплекта бархетни пеленки! Чакам да ми донесат от Германия течен препарат за пране Персил Сенситив и започвам прането и гладенето! Почти съм готова с пазаруването остават ми матрака за леглото ( за него съм в голяма чуденка ), още едно одеалце, козметиката на бебка и още няколко дреболийки! Тя днес цял ден танцува в корема ми, сигурно се радва на новите си подаръци на мама малкото пиленце!
Честито на всички рожденници и именници! Да са живи и здрави и много щастливи сред любимите си хора!
mylili, много им знаят устите на всички ама я да се поставят на твое място, а, да видят дали е хубаво и лесно  #Cussing out Свиркай си и не ги слушай!  smile3503
Исках още нещо да пиша ама забравих извинете ме...... newsm03

Последна редакция: сб, 30 авг 2008, 17:28 от trixy

# 29
  • Мнения: 10
Аз все се успокоявам че има време. В неделя ще приготвим кошарката.Комплекта заисписване оставам на баба (майка ми купи на каката комплекта и настоява сега да купи и на мънинкия) аз си го харесах и показах - тя да реши кога ще го купи. В неделя ще прегледам и дрехите от каката и племенника ми и мисля да почна да ги пера, а гладенето да оставя малко по нататък. Количката ми е осигурена в магазина, но оттам ми заявиха че ще мия дадат като родя (собственика ми е познат, а жена му малко суеверна)
Май само аз съм спокойна..........

Общи условия

Активация на акаунт