Януарските мами на срещичка събрани

  • 14 063
  • 296
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 32
На къде без мен ,а ?  Flutter Да ви пожелая един хубав ден и аз днес от работното място . Доста студен ден . От тук тръгват и проблемите ми сега . От зимния гардероб нищичко не ми става . Кошмар момичета !!! Девойки Бургазлийки споделете моля ви се къде има магазини за бременни в града . Аз знам само един - на Републиканска  Crazy 
Пепи честит рожден ден миличка и от мен ! С извинение за закъснението ...  Hug
Айде почивайте си днес и не се мъчете с фурните си и хладилниците !!!  Laughing

# 241
  • Мнения: 58
Добро утро на всички,
aubergine има един магазин в подлеза на спирката до операта, също знам че има и на "Александровска" но незнам точно къде е.
 newsm53 smile3502

# 242
  • София
  • Мнения: 3 249

Айде почивайте си днес и не се мъчете с фурните си и хладилниците !!!  Laughing
Аааа, досега се мъчих над едно парче торта - бяхме на детски рожден ден Simple SmileСега и един следобеден сън с дребния..... Joy

# 243
  • Мнения: 641
Здравейте и от мен момичета! Аз се завърнах от командировката и отпуската вече окончателно, но още не смагвом да ви изчета.
aubergine и аз като теб днес се събудих и установих, че нямам какво да облека. Ама изобщо. Навлякох една лятна тънка рокличка и в колата та в магазина за бременни. Купех си страшен дънков гащеризон – мисля, че ще ми изкара до края на бременноста – с мек колан и с кокпчета за отпускане, ако стане нужда и широк кашмирен виненочервен пуловер с високо рязана талия. Много хубави неща имаше в този магазин – една колежка ми го препоръча. Намира с в Mall of Sofia на първият етаж, в същност е щтанд за бременни в детски магазин – Mother Care. В магазина имаше и страшни бебешки дрешки, едва се въздържах да не купя нещо.
Хубав ден от мен   bouquet
Целувки  Heart Eyes

# 244
  • Мнения: 429
Donika, Kokonut аз няма да мога да дойда на лекцията за здравните осигуровки:( Ако сте решили да ходите, можели все пак да попитате дали има някаква промяна в условията и дали ако си един месец болничен преди 45 дневния и ги слееш (без прекъсване) се променя базата за майчинство. Доника вече ми отговори, че не трябва месеца с болничен да ми се влючва (щом съм го сляла с 45 дневния) и на мен ми звучи логично, но защо тогава на Бръм са и казали от НОИ, че и месеца с болничен се включва...та попитайте:о)
Благодаря предварително!
Аз днес ходих да си търся панталон...ужас...Лорини е права всички дрехи са някак "бабешки", имаше хубави неща в Premaman, но блузките започваха от 110 лв...малко ми идват в повече...

# 245
  • София
  • Мнения: 3 249
Ох, аз пък се радвам, че захладня, защото вече ще мога да си нося "старите бремелински" дрешки. Моите и летни и зимни са все на фирма Рени(линка на Грийн айс)-средна цена 40 лв, което е приемливо. Сукманите дори мъж ми ме обвини, че били детински hahaha Ей ме - каква лична Убавица бях бременна с Хриси - гледайте дрешките де, че на въпросните снимки съм болна и с температура, но това е друга тема Sad



Ох, панталона не се вижда много добре, но ме е страшно удобен, носих го и първия месец след като родих...
Бърборанче, ще питаме, нямаш проблеми. Кокосче, ти оставаш ли или? Питах - трябвало предварително записване

# 246
  • Мнения: 917
Добро утро на всички,
aubergine има един магазин в подлеза на спирката до операта, също знам че има и на "Александровска" но незнам точно къде е.
 newsm53 smile3502
Да допълня, че на александровска магазина е в базар Бургас. Тези двата са на една и съща фирма и имат богат избор.  Купих си преди седмица панталон. Иначе сега ходих и в София в прехваленият премаман, но нищо не одобрих, не че не хвърлям пари за глупости, на дъщеря ми купих от ЦУМ за 65лв пола и за още толкова панталон, но нищо не видях да ми грабне окото в премама. Имам и гащеризон джинсен от предната бременност, та мисля с тях да си изкарам. За официален тоалет си имам рокличка.

# 247
Здравейте момичета!

Patilina,
намерих 3 козметични кремчета, които успокоявали разширени вени и уморени крака на бременни:
MAMMA DONNA CHICCO – Anti – Fatigue Gel for Legs
ERICSON LABORATOIRE -  Veno Tonic
ERICSON LABORATOIRE – Anti Retention

Не съм се консултирала с никой, но ги намерих в книга написана от лекар, българска.
Лошото е, че май са скъпички.  Aко ги взема ще ти пиша за резултата.

# 248
  • Мнения: 2 122
здравейте и от мен, докато се запиша и сте изписали темата
добре сме, в четвъртък бяхме на преглед, гинеколожката търси да види нещо различно като пол, ама вика- не виждам, мома ще е
отговаря си точно на седмиците, много непослушна и пъргава, едва успя да закрепи една позиция да може да я измери
другата седмица в петък съм на втора ФМ при д-р Даскалов и се надявам всичко с органогенезата на бебка да е в норми
честито на всички празнуващи наскоро на патерица и от нас   bouquet , лека бременност, повече усмихнати моменти и сбъднати желания
крема на Мамма Донна за уморени крака е превъзходен и не безумно скъп, ползвах го с предната бременност
вече съм качила 3 кг, надявам се да не почна да качвам с бързи темпове, че нали уж казват, че ако в началото не качваш, после си наваксваш

# 249
  • Мнения: 429
Добро утро, с;адки бъдещи мами!
Много хубави дрешки, Доника (особено дънковата рокличка)!
 Много вали днес и се чудя какво да облека за работа...не че имам голям избор:о) А какъв шишко съм станала,заоблила съм се отвсякъде...доста прекалявам с шоколада!
Прекрасна седмица ви желая, пълна с хубави новини!

# 250
  • Варна
  • Мнения: 389
Добро утро!
Пожелавам хубава и спорна седмица!
На всички, които имат ученици - да са ви живи и здрави, послушни, и само успехи и хубави моменти в училище, а ние ще наваксваме след 7 години:)

# 251
  • Мнения: 1 102
Добро утро, желая на всички хубава седмица. Hug
На всички първокласници успешна година.  bouquet
Доника, много хубави дрешки. Аз имам едни дънки от предния път, ама пролетта ги заврях някъде в мазето. Аз за сега няма да си купувам нищо, така или иначе няма къде да излезна, за в къщи ще си нося по-големите анцузи.
Момичета със сутиените как сте, моите са много неудобни вече, направо за кърмене ли да си купя не знам, и каква марка?

# 252
  • Мнения: 395
Добро утро, момичета!
Успешна седмица на всички! На мамите с ученици пожелавам много знания на дечицата и бележници пълни със шестици.  Hug
За дрехите - и аз съм в чуденка какво да обличам, като вече става по-хладно. Уви чак в неделя ще мога да отида по магазините. За сутиени - мисля да си взема на триумф - от онези без банелите и подплънките. Пък ако си харесам някой за кърмачки - още по-добре.
Лек ден на всички  Heart Eyes

# 253
  • София
  • Мнения: 3 249
Ха добрютру и от мен Simple Smile
Изпратих си "ученика". Събуди се още в 6.40...А на врататя леля му му вика-Ако знаеш къде отиваш hahaha А той най-наперено и отвръща - Йейо Иси тива гае цата (Лельо, Хриси отива да играе с децата) Плака, защото директорката закъсня, а той напираше вече да си влиза в групата и не искаше да му слагам пантофи. Дори чао не ми каза...Да видим наобед като го взема какво ще е положението.
Бръм, как мина при вас първия учебен ден?
Бърборанче, в почивката си може да отскочиш до Малкия ЦУМ, там тази фирма има щанд и да разгледаш - на втория етаж се намира.Скоро не съм ходила, че мисля, че повече неща не са ми нужни, при положение, че не излизам кой знае колко често. Но мисля да си напазарувам бельо от там има бельо за бременни, за родилки.
Мюрвет, въпросната фирма Рени има и сутиени, та мисля да им се доверя. Не знам обаче имат ли магазин в Пловдив - виж в сайта им.
Хайде да не се уливам - до после Simple Smile

# 254
  • Мнения: 30
Добро утро и от мен!
И успешна работна седмица на тези, които все още са на работа!
Успех и на първолаците и на техните родители!

Леле, стана хладно и аз имам проблем с дрехите. Вчера обиколих 3-4 магазина за бременни в квартала, но нищо не ми харесва. Исках някаква блузка и панталон, но всички ми седят като торба и ми се струват ужасно грозни. Само едни поли ми харесаха що годе, но пък реших, че не ми се дават толкова пари за нещо, което хич няма да ми е практично и ще го нося само 1-2 месеца най-много. Накрая си купих една туника от най-обикновен магазин за дрехи в много хубави цветове с висока талия. Имам и един панталон за бременни - бял ленен, който още лятото си бях купила и се оказа много сполучлив, но няма да ме изкара още дълго в това време.  Дано утре поне да ми дадат болнични, че поне да не се чудя с какво да ходя на работа.

Няма ли някъде по-нормални дрехи, не искам да се обличам тези торби? Или поне да не са толкова скъпи? Някоя мама ако се сеща нещо такова в София.

Утре сутринта сме на преглед, после ще докладвам.


Общи условия

Активация на акаунт