Януарските мами на срещичка събрани

  • 14 058
  • 296
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 52
Добро утро!
Честит празник на всички майки на първолаци! Дано да им върви по вода!
Имам приятелка, която има малко бебче и  много и се радвах като беше бременна и заобленка, а тя все се оплакваше.... Сега аз съм в нейното положение и май вече не смятам, че е толко красиво да  preggo
Аз със дрехите позакърпих положението. Купих си едни дънки за бременни... прави са, стоят ми прилично.. имам и една пола, взех си равни обувки и две блузи.... ooooh!
Вчера си купих и два много удобни сутиена, обаче чак аз не мога да повярвам с какви големи чашки са, а ми стават!
Весел ден на всички и много усмивки! Flowers Rose

# 256
  • Мнения: 2 905
Добро утро!
Честит първи учебен ден на учениците и техните майки и успешна учебна година!   bouquet

И аз днес мисля да огледам магазините за сутиени, че моите вече не са ми удобни. Аз по принцип нося с банели, но сега май не е много подходящо да съм с тях.  Rolling Eyes

Успешна и усмихната седмица ви пожелавам!  Hug

# 257
  • София
  • Мнения: 100
Добро утро , сладурчета !
Хайде пак да се включа в темата. Много пишете и не успявам да изчета всичко. Та за това да питам среща правихте ли или сега се организира? Да ме включите и мен.
Честит първи учебен ден на всички ученици!
Алекс тръгна на градина още във четвъртък, много е доволна, даже събота и неделя беше сърдита , че няма да ходи.Дано все така да е , и да не се разболява .
Вчера и аз обикалях магазините за дрехи.Ходихме и в малкия ЦУМ , на щанда на Рени.Имат хубави неща.То и от първата бременност от там си взех дрехите, ама са все за лятото . Жената каза , че зареждат всяка седмица.Не знаех обаче , че имат и бельо, трябва да го видя и него.
Лек ден на всички !  bouquet

# 258
  • Мнения: 63
Здравейте, мами! Честит първи учебен ден на тези, които имат първокласници!
Аз набързо се прибрах от училище, защото ще пътуваме до Русе, само дето времето е гадничко. И аз имам проблем с дрехите за по- хладно време. Днес на първия учебен ден бях с дънки  Embarassed, защото нямам никакъв по- плътен панталон, който да ми става. Тук в Свищов няма магазин за бременни и ще си купя нещо от нормален магазин.
Сутиен за кърмачки още не съм си купила, още се колебая дали да е от интернет. Иначе са да си купувам обикновен скъп, пак много не ми се иска, защото знам как ще ми спаднат като предния път  bombs и ще се чудя какво да правя.

# 259
  • Пловдив
  • Мнения: 535
Привет и от мен!
Много усмивки ви пожелавам в този мрачен и дъждовен ден!
На първолаците и на всички ученици да им върви по вода!Успешна учебна година и много късмет!На мамите учителки-също!
Доника и на теб честит първи "яслен ден"!Дано и на обед Хриси да е толкова доволен.
Аз от към дрехи съм добре за хладното време.На рожденния ми ден,моите приятелки се погрижиха за гърдероба ми и си имам дънки,2 блузки и комплект панталон с туника.Мисля,че ще ме изкарат до края.
До сега съм качила 5 кг.,но нещо ме наболява гърба от време на време.Много е неприятно.
Много успешна и усмихната седмица! Hug Hug Hug

# 260
  • Мнения: 32
Честит ни първи учебен ден момичета ,
 на нас и на дечицата  Flutter
Моята принцеса днес така се издокара за празника в градината / предучилищна група сме вече / и китките си избра сама . Коя на кого да подари  Whistling това му е хубавото на по големичките дечица , че си имат мнение вече за много от нещата .   bouquet Ама се чувствам наистина сякаш аз отивам на училище  Laughing / ще ми се... /
Айде весел ден момичета . Времето навън е прекрасно !!Аз много обичам мрачно време , дъждовно .  Peace

# 261
  • Мнения: 6
Честит първи учебен ден на майките на първолаци и на всички останали с дечица тръгващи на градина или училище.
Гледам всички говорите за нови сутиени и почвам да се чудя, само моите гърди ли спряха да растат, не стига че спряха, но и старите сутиени си ми стават без проблем.
Искам да попитам - някоя от вас пие ли Тардиферон /желязо/ и какви са отзивите...
 Hug на всички

# 262
  • Мнения: 395
Сонче, и аз още нося старите сутиени - но само тези, които са ми без банели. Другите ми убиват (но си ми стават).  Просто ми е дошло времето и желанието за новички неща в гардероба Embarassed

# 263
  • Мнения: 6
Мамчета, а някой гледа ли вече детски легълца в интернет. Нека даде някоя интересна страница, защотото аз от нета ще поръчвам /в нашия град няма избор/ а съм леко притеснена дали ще случа на качествено креватче, все пак друго е да си го видиш на живо

# 264
  • София
  • Мнения: 3 249
Сонче, с 2 ръце препоръчвам тази фирма. На Хриси цялата му детска стая е техни неща. И като обслужване съм много доволна(изпълниха ми и гаранционна замяна, за която не бяха длъжни, че аз бях виновна Embarassed) Доста интернет магазини предлагат техни стоки, но вече имат и магазини в големите градове.
За първия яслен ден-преминал е според очакванията ми. Играл си е с децата, не е плакал въобще, но категорично е отказал да яде hahaha, което не ме и учуди-по злоядо чудовище от моето надали има Mr. Green

# 265
  • Мнения: 30
И аз да си кажа за сутиените, че и на мен ми стават повечето сутиени. Аз пък имах по няколко размера, че още едно време преди цикъл все ми трябваха по-голям размер сутиени, та сега си ги ползвам тях, въпреки че някой от тях са с банели. Ама като ми харесват пък...
Нещо не ми се нравят тези сутиени за кърмачки и бременни, които ги продават. Пък и гърдите както ми бяха пораснали първите 3 месеца, сега нещо спряха да растат и даже май са си същите като преди.




# 266
  • Мнения: 1 102
Доника, браво на баткото, дано да е така и за напред. Hug
Моите гърди много пораснаха, даже сина ми забеляза. LaughingЛежа си аз настрани и той ме пита какво е това показвайки цицката и аз му викам цица, а той колко е голяма.  Joy
тия с банелите не ми са удобни сигурно ще си взема от памучните.

# 267
  • Мнения: 180
Здравейте и от мен! Simple Smile Честит първи учебен ден на учениците (дори и най-малките), майките им и учителите! Аз като си представя моята майка като е учителка май се вълнува повече от учениците  Laughing Затова май този празник е по-важен за родителите и учителите Wink

Доника, аз ще ида на лекцията. Не съм се отказала Simple Smile Ти записа ли се или аз като им звънна да запиша и теб?

По въпроса за сутиените на мен нищо не ми е удобно вече, а не мога да си представя мек сутиен без подплънки и банели  Laughing Досега все такива с ъпгрейди съм ползвала  hahaha А вече и половината бикини и прашки ми стягат ако са с малко по-висока талия Simple Smile
За дрехите аз затова не бързах да си купувам летни дрехи за бременни. Очаквах, че точно когато нищо няма да ми става, вече ще е студено Simple Smile Ама нали не ходя на работа... Вкъщи съм с дрехи на половинката  Joy , за излзиане до магазина имам едно спортно долнище (което не ми стяга), а за другите случаи имам 1 широк панталон, който разкопчан леко ми става и един за бременни Simple Smile Да видим кога ще се наложи нещо ново да си купя Simple Smile

# 268
  • Мнения: 211
Привет! Simple Smile
Тези сутиени ме побъркват и мен вече. Ходя предимно с такъв за кърмачки, че най-добре ми понася. Другите са ми супер неудобни, но пък като го сложа този почти психясвам .Изглежда наистина много гадно. Но ще го преживея. Общо взето не се опитвам да съблазнявам мъжо с него , че да не взема да го откажа   Laughing
За дрехите и аз съм така. Купих си един панталон миналата седмица с ластик отгоре .Малко мяза на анцуг , но е като джинсов . Но ще  трябва още нещо, че то с един кат бива ли Simple Smile
Приятна седмица на всички! Мен дъжда за сега добре ми действа Simple Smile

# 269
  • Пловдив
  • Мнения: 535
Хей,момичета май сме за нова темичка вече.
Аз няма да мога да се справя,да я пусна,но понеже имам бол свободно време реших да помогна мъничко на Доника,Лорини,Сиси или която от вас ще пуска темата.
Общо сме-93 мамчета,чакащи 95 бебока
От тях-26 принцески,27 принца и 42 срамежливеца/поне за сега/.Чакаме две двойки близнаци.Ако разбира се искате на първата странничка да има такава статиктика.............
Имам и идея за заглавие на темичката:"Ето и есен вече дойде,порасло е доста януарското дете"
А къде се изгуби Лорини???????????????????

Общи условия

Активация на акаунт