Януарските мами на срещичка събрани

  • 14 061
  • 296
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 52
Соня, аз преди първата бременност бях размер"една шепа" - както казва моя Румен. Отидох да раждам със същите сутиени, с които си бях/ да не ви казвам колко беше трудно да си намеря, то такъв номер просто няма! Crazy/ Обаче като си дойдох от родилното...... трябва да ви кажа, че Саманта Фокс е плоска...! Та , не се притеснявай, сигурно при първата бременност е така. А иначе мляко имах в изобилие - кърмих до 1 год.
Сутиен за бременни не съм ползвала и не знам какви са предимствата му Embarassed та не смятам, сега да се охарчвам! но ако някоя мама смята, че освен за удобство с нещо др. може да ме облекчат, да каже! Аз тези дето си ги взех вчера са еластични, с удобна кройка с банели.

# 271
  • Мнения: 1 341
Сутине за бременни не съм ползвала, но тези закърмене сапълна глупост. Гадни модели, бабешки и грозни. Аз кърмих 2г и половина и просто не можех да си представя даходя като бабичка. Носихси моите си сутиени и си бях намерила цаказа кърмене.

# 272
  • Мнения: 1 341
Сутине за бременни не съм ползвала, но тези закърмене сапълна глупост. Гадни модели, бабешки и грозни. Аз кърмих 2г и половина и просто не можех да си представя даходя като бабичка. Носихси моите си сутиени и си бях намерила цаказа кърмене.

# 273
  • Мнения: 645
Здравейте момичета и от мен ,честито на всички мами с ученици Simple Smileда носят само 6-ци през новата учебна година!Аз си  смених сутиените преди 2месеца Laughingмного ми напращяха гърдите още от началото ooooh! Laughingнаправо  bombs ми изскачаха отвън Laughing, а колкото до дрехите имам един анцунг който ми става,есенните и пролетните дрешки са ми отеснели бая Laughingно тия дни ще ходя до магазина за  preggoда видя какво предлагат.  kali-m-g  идеята за статистиката е много добра ,също така и заглавието на темичката  Peace,аз понеже видях на 1-ва страница че нямам щъркелче ще  помоля да ми сложите розово,ми до колкото си спомням Лорини писа тия дни набързо и май се е преместила при Коко ,липсва ми с нейните розови постове Laughingдано скоро се включи!Еvjeni и на мен тези сутиени ми се струват грозни и старомодни Laughing

Последна редакция: пн, 15 сеп 2008, 17:03 от desisladka

# 274
  • Мнения: 2
Добър дееен и от нас!!!  Честит 1ви учебен ден на всички, които имат повод за радост днес. Гледах малките първолаци и си мислех колко е прекрасно да изживееш момента, в който малкото ти съкровище тръгва на училище Grinning
Kali-m-g без да влизам в пряка конкуренция с теб  Mr. Green, ще направя и аз предложение за заглавие на новата темичка, просто защото днес ми е особено творчески и емоциоанален ден  ooooh! Wink Гледам разни дечица и ми става мило, започвам да плача. Колкото повече минава времето, толкова по-силно се вълнувам и нямам търпение да стана майка!!! Прекрасно чувство ще да е да си майка. От сега я усещам магията. Простете за дългото лирично отклонение. Ето го и предложението за новата темичка
Есента ни свари с тумбаци наедряли, колко бързо времето лети- Януарска мама вече си представя бебо как целува и държи.

# 275
  • Мнения: 1 102
Момичета много творчески сте настроени, на мен и двете заглавия ми харесват. Peace

# 276
  • Мнения: 3 861
Добър вечер!!!

Помните ли ме  Wink ?

Аз съм без нет от известно време, тази седмица се местим, до края ще сме вече в новия апартамент и се надявам вече другата да имам нет.

В момента ви пиша от.....работа. От днес се върнах на работа, чувствам се значително по добре, кръвта поспря, сега боря хемоглобина, много ми е нисък и док. ми предписа днес някакви ампули освен малтофер-а, който пия вече от близо месец. Мина ми и втората ФМ, всичко е ок.

Изчезвам засега, в сряда пак съм на бачкане и пак ще ви пиша.

Не съм чела назад, нямам никакво време в момента, ако някой ми разкаже в резюме основните събития около вас ще съм му благодарна

# 277
  • Мнения: 6
Здравей Доня Коприва, ни как да не те помним - липсваше ни добрее дошла отново сред нас.
Момичета, никоя ли не знае нищо за този Тардиферон а?

# 278
  • София
  • Мнения: 3 249
Еее, Копривче, айде де...Ще ти пишем неизвинени вече Joy В резюме - горе долу всички сме добре, среща още не сме правили Embarassed Няма напуснали отбора Hug Та така Simple Smile
Кали, мерси за статистиката  bouquet Мъж ми е нощна тази вечер, ако и дребния заспи на време, ще пусна новата тема, ако не-утре Simple Smile И двете предложения за заглавия ми харесват и затова, за да няма сърдити предлагам-за новата заглавието на Кали, а за следващата-това на Весито...Хубаво е да има повече идеи-продължавайте в същия дух Peace
Сонче, такова животно не съм го чувала-другите да кажат Simple Smile

# 279
  • Мнения: 387
тук сък пак на бързо..утре ще съм повече ваша...promiseeeeeee...е колко се радвам на доня КОПРИВА...ще ти разкажем разбира се...само хубави новини при нас...момичета още оправям багаж, но не съм ви забравила...коко утре заминава командировка за 4-5 дни и ще съм многооооооооооооо активна и розова...засега хубава вечер и много  Hug Hug Hug

# 280
  • Пловдив
  • Мнения: 535
Соня 82-Тардиферона е железен препарат с удължено излъчване в организма.
http://www.webapteka.ru/drugbase/name6341.html За съжаление не открих сайт на български.
На кратко е един от многото железни препарати,които се изписват при нисък хемоглобин/желязодефицитна анемия/.
Доня Коприва-радваме се че пак си сред нас Hug

# 281
  • Мнения: 1 341
Здравейте мацки,
аз вчера свалих яката, но след 1 час  като започна да ме боли врата.... мале имам чувството, че с нея ще си остана. кога най-накрая ще спрат тези болки?
Вчера нали застудя... мале видях  сев приключение с якетата. Дрехи по-дебели имам от бремеността си с Кети, но якета тънки ТЪ ЦЪ. Полудях. Накрая излязох като полу идиот. Корем, яка и яке и панталон, които въобще не се връзваха като стил..... умрях си от срам

# 282
  • София
  • Мнения: 100
Добро утро и от нас!
Оставих малката на градина и сега със закуската пред компютъра.Че после ще готвя и чистя.
И на мен ми харесват и двете заглавия Simple Smile
Evjeni , точно това си говорихме снощи с моя мъж , че нямам никакви якета , които да ми стават сега.Нито тънки , нито дебели, та ще видим как ще го решаваме въпроса.

# 283
  • Мнения: 1 102
Добро утро на всички,
доня КОПРИВА , добре дошла, все се питахме как ли си?Радвам се че сте добре. Hug

соня82, аз проверих в нета, тардиферон се препоръчва за бременни и мисля че е добро лекарство, трябва да се пие докато хемоглобина влезе в норма, след това поддържаща доза.
Лек ден на всички.  bouquet

# 284
  • Мнения: 52
Добро утро!
Момичета и аз като Весито постоянно си мисля за мъника. Вече искам да си го гушкам, да го целувам по малките крачета, да го обичкам..... И да ви кажа това чувство сигурно е за цял живот защото баткото вече е голям, а постоянно му се радвам и го целувам....
 Днес е по- слънчево / поне тук/, така, че радвайте се на деня и мноооооооого усмивки!  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт