Помощ ! Хлебарки! 2 тема

  • 120 928
  • 541
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 13
Аз разредих пакетчето в 2 литра вода.

# 16
  • Мнения: 554

ух, точно такива са из нас, не бях виждала такъв модел, а жилището ни е ново- на година и половина, от скоро се появиха, направо избесняваме с мъжа ми
райд-а не ги мори, кубчета също
няма оттърване май от тези  #Cussing out


 И нашите са такива, пробвах всичко и накрая извиках фирма преди 2 седмици, ми то като напръскаха станаха повече, направо извират. Поне са само в кухнята и някои притичкват към хола, но по другите стаи няма.  В събота съм решила да намеря от къде излизат и ще си сваляме кухненското, защото от там идват и ако пак няма резултат ще си търсим нов апартамент, така не се живее Crossing Arms

# 17
  • Под Сините камъни
  • Мнения: 4 386
Здравейте хлебоморки.Имам едно запитване някой дали е чувал  и знаели нещо за ето този продукт.Много ми е интересно дали ще върши някаква работа .       http://www.complex.com/blogs/2008/06/11/plug-in-the-electromagne … ckroach-expeller/

# 18
  • Мнения: 572
май в Регента е истината

# 19
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 539
Здравейте хлебоморки.Имам едно запитване някой дали е чувал  и знаели нещо за ето този продукт.Много ми е интересно дали ще върши някаква работа .       http://www.complex.com/blogs/2008/06/11/plug-in-the-electromagne … ckroach-expeller/

Две потребителки бяха писали, че са ползвали нещо, което се включва в контакта, едната беше доволна, другата не. Купено било от Метро. Може би зависи от количеството хлебарки в къщи newsm78

Една любопитна статия: http://www.minus273.org/2007/10/15/667

# 20
  • София
  • Мнения: 15 470
От къде се купува Регент-а?

# 21
  • Мнения: 13
Регента се купува от селскостопанските аптеки.

# 22
  • Мнения: 5 001
Оф.... ooooh! ooooh! ooooh!
Снощи като се прибрах и като светнах лампата в кухнята и ми се разбягаха няколко от тия гадове  Crossing Arms
Ама днес преди да изляза за работа,затворих навсякъде и напръсках здраво.Затворих и излязох.Почерпих ги с моя спрей....
Довечера ще събирам трупове  Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

# 23
  • София
  • Мнения: 15 470
Регента се купува от селскостопанските аптеки.
Благодаря! Сега ще потърся къде около нас има такава.

# 24
  • София
  • Мнения: 498
Преди години живеех в центъра на София на ет.1 ...под мен бяха мазетата...сете се колко мн. хлебарки имаше, направо кошмар. Това купих някаква руска прах от аптеката... струваше стотинки. Поръсих навсякъде. на сутринта направо съм ги ринала с лопата...такава гадост не бях виждала до сега. В момента живея в друг квартал на Сф. на ет. 4 и се срещат тук таме...но като че ли напоследък след жегите се увеличиха. За момента пръскам с Райд, но като, че ли привикват към него.

# 25
  • Мнения: 119
И аз живея в центъра, в сравнително нова кооперация, 10-годишна. Досега винаги съм била снизходителна към тях, не съм ги пръскала, слагах кубчета, трепех с голи ръце по-едрите, малките ги разгонвах. Не бяха много нахални, понякога изчезваха от само себе си и ги нямаше с месеци. Обаче, това лято какво се случва не знам, някакви дребосъци се разхождат по тъмно в кухнята и баните. Ще ги погвам сериозно  и аз, макар, че като ви чета сигурна рецепта май няма. 

# 26
  • Мнения: 800
Alva, и ние така, има едрички, има и бебета  Sick  Нали се отчетох, че пръсках с Федона. изглеждаха зашеметени, но сега са си живи и здрави.
Ще купя утре Регента!  #2gunfire  #2gunfire   #2gunfire

Ако и това не помогне, ще чакам зимата, поне да се свият под тапети и пукнатини и да не ги гледам. Вече като ползвам съдеове тичам да ги премивам  Cry

# 27
  • София
  • Мнения: 38 539
Вчера чистих пода и после напръсках с Регент по ъглите и дупките.
Днес събирам трупове. Малко, ама има. Не само хлебарки. Sick

# 28
  • Мнения: 3 886
За тези който имиат бебета затова препоръчах фирма.Няма да казвам  преди малката да се роди батко й спеше в креватчето  под дюшека какъв ужас беше.Направо рояци.Добре че тогава не ги видя щеще да се уплаши и да не смее да спи повече там.Когато човекадойде да пръска казаха че тези хлебарки които имахме ние а те са същите като долу на снимката били влезнали в ухо на човек докато спяпл и чак след множество посещения придоктор разбрали че вътре има хлебарка .Човека получи много голямо възпаление.Този вид хлебарки са упорити и бързо привикват към отровата.Слава богу от цялата кооперация ме послъшаха и пръскаха от мазе до 9 етаж.Че и 4 блока коитоса до наще Praynig Praynig Praynig.Затованеползвам отровни неща.Пазетедецата и животните. Tired

# 29
  • Мнения: 4 358
И аз тук.
Заредила съм от гела на Глобул и хранилки Райт.
Имам транзитно минаващи гадове отремене на време #Cussing out.
Днес минах всички подове и шкафове със силен разтвор на белина.Да видим..... #Cussing out #Cussing out

Общи условия

Активация на акаунт