ОКТОМВРИ наближава и бебчо с радост ще изплаче: виж ме мамо!

  • 11 789
  • 301
  •   1
Отговори
# 270
  • София
  • Мнения: 27
А суперско! Моя разме /140/70/ точно него го няма  Cry
Много тъпо..
А одеалцето изглежда добре, на нас са ни купили поларено одеалце.
То се оказа мъка със завивките да се намери от естествени материи..

# 271
  • Варна
  • Мнения: 5 193
А суперско! Моя разме /140/70/ точно него го няма  Cry
Много тъпо..
А одеалцето изглежда добре, на нас са ни купили поларено одеалце.
То се оказа мъка със завивките да се намери от естествени материи..
Нито един цвят ли няма в размер 140/70?
Сега виждам, че най-евтини са най-малкия размер-те явно не са за кошарки, а може би за обличане на някакво дюшече в количка,или пък от тоя тип кошарки-люлки,които са за съвсем малки бебета

# 272
  • София
  • Мнения: 27
Ми не, все едни и същи са и сега се чудя може би 60/140 няма да пасне на 70/130..

# 273
  • Мнения: 104
Еленцето  , мерси много за инфото   bouquet по повечето магазини има само два размера матраци, останах с впечатлението че това е извън стандарта.Явно някой прави копия на маркови легла, други шият матраци, абе  ooooh! Ми аз да знаех все с метър да си ходя и да не слушам продавачите по магазините   Tired

# 274
  • Варна
  • Мнения: 1 576
Сиси, пак ще те успокоя с оня сайт за размерите. Според седмицата и даже деня ти бебчо може да варира от 2128g to 3000 g,тоест даже не сте на долна нормална граница, а сте по-големички.  Hug Каквато и да е плацентата ти, явно си храни добре бебчо и няма какво да се притесняваш.

# 275
  • Мнения: 88
Сладурки много съм уморена днес без да съм правила нищо newsm46 smile3524

# 276
  • Мнения: 899
Сладурки много съм уморена днес без да съм правила нищо newsm46 smile3524
Не вярвам, че има ден, в който не си правила нищо... с 3+1 деца, мъж и ... (колко бяха?) кучета  Mr. Green Heart Eyes
Сиска, нищо страшно няма, само се успокой  Hug. Гледах ви скорошните снимки с мъжа ти, май на някаква сватба ходихте  newsm78. Много си готина в тази рокля. Подобна - същия модел, но малко по-шаренийка си бях заплюла в един магазин, ама докат` се наканя да отида я купиха  Cry.

# 277
  • Мнения: 817
Браво на момичетата, на които прегледите са минали добре, все така да е и занапред!

ssissi, недей да униваш, мила. И аз все си мисля, че щом бебчо наддава добре, значи и успява да се храни добре.

Мен днес ме хвана липсата, ама кумата ми дойде на гости в 12 ч., повисяхме малко вкъщи и после се разходихме из Южния парка. Прибрах се някъде след 16 ч., полегнах си, пък като дойде мъжа ми направихме един голям шопинг в Билла, сготвих, хапнах и вече съм на линия. Та, зарибена от алкохолната вълна си взех едно Бексче и мъча половин чаша, ама май няма да успея да я допия, че ми се доспа.

Утре вероятно ще се включа чак следобяд и по всяка вероятност няма да мога да пусна новата тема.

# 278
  • Мнения: 558
хаха!!! КАкво съвпадение  Joy Joy
Сев, тъкмо седнах да ви почета с едно Бексче в лявата ръка и с дясната върху мишката, и гледам, че си ме изпреварила в това начинание!!! Даже още като отворих капачката и я помирисах и си залепих една такава доволна усмивка...  Grinning

Ха, наздраве на всички, пък, ако ще да се разчуе, че сме октомврийска дружина пияници Joy.

Исках да питам това онова и да се похваля с друго, ама след бирените ми излияния малко ще пошлея, та ще го запазя за утре.

БТВ бирата е на 1/3 изпита пък нещо ми омекнаха прасенцата  newsm78 Crazy...
Е, хайде сполайте, да не се изложа още повече Simple Smile...

# 279
  • Мнения: 10
Добро утро сладурани Simple Smile
Тони новата ти снимка е супер  Hug а чувалчето е страшно сладко и е супер сделка Simple Smile
на мене акушерката ми каза че е хубаво да си направя копия на всички изследвания (от началото на бременноста-за кръвна група, ФМ, запис на тоновете ....) които имам включително и за кръвната група  и да направя папка при постъпване за раждането
Хеленка снимките с биричката са трепач Simple Smile  Joy
ssissi не се притеснявай   love001 развивате се според седмиците  newsm10 и ще стискаме палци всичко с бебо да е наред  и за напред newsm10
ех тези болнични ще ги оправим Simple Smile и аз моя ще го нося за редакция Simple Smile
sunny_77 мацка разби ме с тово тъърчане Simple Smile
но днес спокойно мога да пожеля Simple Smile  newsm59 newsm67 много радости и щястие много да ви слушка и да ви радва вашето слънчице  Hug
браво за хубавите новини и от другите мамита  Hug  Praynig все така сладурани Simple Smile
леле написах цял роман Simple Smile ама съм загори тенджера Wink

# 280
  • Мнения: 104
добро утро   bouquet

Какво става, вие с този Ларедут и френски научихте  Wink Много са хубави чувалчетата. Ама аз като неразбрала/знам че сте го обсъждали Embarassed да попитам-колко излиза доставката горе-долу:примерно за няколко дрешки до 2 кила да речем newsm78

Навремето и аз пиех Бекс, ама смених, след като няколко пъти подред в заведенията ми носеха бейлиз/толкова ли пък не го произнасям правилно Thinking

guava , хубава идея е това с копията, и аз си го мислих  Simple Smile

П.С.Моля ви, кажете, виждате ли лентичките ми в подписа-за бебчо и за сватбата, че при мен нищо не се вижда, а уж са там ooooh!

# 281
  • Варна
  • Мнения: 153
ДОБРО УТРО!

Адина, аз не ти виждам лентичките...  Thinking


Мами, от Варна - някой купувал ли си е възглавничка за количка? Може ли да ми кажете в кой магазин има подходящи да не се лутам много по магазините....  И за леглото искам да взема, но май трябва да е много ниска или почти да я няма... newsm78 
Дано днес не е много горещо.... че да пообиколя....

 Hug

# 282
  • Пловдив
  • Мнения: 33
Добро утро!

Тази нощ спах като къпана, почти не се будих, не съм ставала и почти до осем сутринта. Още се събуждам. Голям кеф.

Адина и аз не ти виждам лентичките.

# 283
  • Мнения: 13
Симпатяги, аз пък нещо съм прекалено руса явно, защото не мога да се регистрирам в Ла Редут, а пък си харесах някои нещица. Помощ?

Варненки, срещичка следващата седмица?

И стига сте говорили за алкохол, че така си умирам за едно бананово дайкири... Всеки път като минавам покрай  Pench's си мисля как когато спря да кърмя ще нападна заведението и ще метна коктейлите по ред на номерата. Simple Smile Хак да им е!

# 284
  • Мнения: 206
Добро утро момичета!
Благодаря за подкрепата, много сте мили както винаги Hug Аз съм по-спокойна наистина най-важно е аз и беб да сме добре. Целувам ви и много ви обичам да знаити! Heart Eyes
Съни, честит да ти е рожденника, да те радва и  да ти помага многооо (и колица да ти купи някой ден - червена Wink)Бъди най-красивата мама днес, то е ясно че няма да се спреш, поне намали темпото Heart Eyes
Сега се занасям да ми пуснат кръвчица и започвам с подрежданиците из вкъщи, ще се вкл. по-късно! Лек и спорен ден Hug
П.С. Адинка и аз не виждам лентичките Confused

Общи условия

Активация на акаунт