По Дюкански си диетуваме и по-малък размер дрешки си купуваме - 122

  • 43 536
  • 905
  •   1
Отговори
# 855
  • София
  • Мнения: 98
До Byrne:    БЛАГОДАРЯ!!! ДАНО!!
Все пак ще гледам нещо да ги раздрусвам отвреме - навреме /когато имам такова/.

Не съм вярвала, че с хубавото се свиква толкова бързо - преди да започна режима, ми се искаше единствено и само да сваля няколко килца, а сега започвам да се оглеждам критично, като че ли ще се явявам на конкурс.

Явно е вярно, че апетитът идва с яденето /разбира се не в буквалния смисъл/.  

# 856
  • София
  • Мнения: 1 750
ФИЛЮДКА............хич да не ти пука ...всеки си има собствената цел ... и килограмите които му "отиват" ....сетих се аз и ти на какво бихме замязали ако се преборим за пейката на петиците ..... като за "статисти " за филм за концлагерите ...а у физиономиите готови за ролята на Баба Яга ( бе нужда от грим ..... така че ние ще сме си мацки и половина .... с килата от които някой мацки стартират диетата .... да ти призная аз и в момента с 75кг се чувствам "готино парче " .... с талия и форми ....
     Моля.моля...не убиждайте Баба си Яга!

     Честит празник на рожденничките! Желая много здраве и щастлив младежки живот!
             

Последна редакция: нд, 07 сеп 2008, 17:18 от baba iaga

# 857
  • София
  • Мнения: 5 298
Цоци, честита рожденичка  Hug

Вещи, честита рожденичка и на теб   bouquet

БърдиHug

Орелия, ами повъзстанових малко бюст, но основно на коремче раста  Embarassed

rivelaHug

Хрисулааааааааааааааааааааа
, къдя си, бря  Hug

ОФ-ТОПИК!

Момичета, ние го закъсахме. Трябва да си търсим спешно квартира  ooooh! Направо съм в паника. Гледах малко обяви в интернет и изпаднах в още по-голяма паника. Ще търсим едностаен апартамент/гарсониера/боксониера. Моля ви да ни стискате палци, а ако случайно познавате някой, който има нещо подобно за отдаване под наем, дайте знак...
Да не ви казвам, че току-що ни се "гръмна" компютъра - както си работеше  се разпищя и после отказа да "запали" - сега е разглобен и мъж ми го разследва - просто днес е много ужасен ден. Сега вече съм двойно притеснена как ще мине утре на работа  ooooh!

# 858
  • Мнения: 64
добър ден дами и туни  bouquet

цоци и вещи честито  newsm67 nbirthday

хубав ден smile3525 newsm03

# 859
  • София
  • Мнения: 98
До Iggiberry: Права си . Това с балона - много хубаво си го казала. Да не бе отнякъде тайничко да си ми зърнала балдърките, щото си поразително близко  Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

Ще гледам да намирам време да се раздвижвам по - честичко.

Прочетох в темата за ползата от степера, но си мисля, че той е за стягане на малко по - други области.
Ако някой си е блъскал главата по този въпрос - нека сподели. Точно областта от вътрешната страна на бедрата няма как да се стегне с обичайното ежедневно движение. Нещо по - специално си трябва.
А за плуването - знам, че е най хубаво за цялостно стягане на тялото, защото натоварва всички мускули равномерно, за жалост обаче това го правя само на морето и то един път годишно само за 10 дни. За ходене на басейн си трябва време, а то като гледам -  никакво не ми остава.

# 860
  • В сърцето на любимите мъже!
  • Мнения: 1 040
Плуването стяга много добре и кожата, а не само мускулите, за това е хубаво, но за бедрата клек му е майката, ама клек... с разтворени колене и хубава техника. Виж тук: http://spidersport.com/dumbbell-squat.php

Домашната тренировка е мнгоо добра: http://spidersport.com/home-workout.php

Аз тренирам редовно и като изключим стриите и увисналата кожа на корема от голямото бебе дето родих, нямам никъде отпуснато, въпрекии 45-те кг, които съм свалила, но за това заслуга имат в Спайдърспорт.

# 861
  • Мнения: 91
Здравейте. Simple Smile Върнах се от село-бях на риболов и страхотно си релаксирах , ошетах се и вече 2 часа ви наваксвам.
krisinka ,била си маце-трепач и пак ще станеш, уБедена съм в това, само воля и търпение Simple Smile
insult ...много ми е познато това което си описала  като състояние през годините...но тук вярвам ще се променят нещата.Успех))
Добре дошли на новичките - пижолина и други ако съм пропуснала някого от бързане.  На точното място си, гаранция- Франция  Simple Smile
Честито на всички които имат чудесни поводи за празнуване - за рождените дни(Вещи и Цоци) и отчетените минуси !   bouquet
Аз не съм се теглила днес - последен ден ми е от П и от утре съм отново на ПЗ.....инак си задържам явно, но се надявам да се промени.
Малко се тревожа за косата, че досега ми се яваваше сезонен косопад и доста си изпатих - досега го неутрализирах със словенския шампоан - "Фитовал" - с копривени протеини но ще видим занапред как ще е....
zvezdopad   готино аватарче но и на мен ми липсва огнената ,пожарна- звездена коса Simple Smile Прегръд и щип и усмих   Laughing
Ще стана да пошетам още. Целуфани на всички...=)

# 862
  • Мнения: 8 242
За вътрешната част на бедрата се използа т.нар. страничен степер Simple Smile
Ето такъв модел:

# 863
  • Мнения: 663
baba iaga ....................милиони ИЗВИНЕНИЯ .... нали съм "стара изкукуригала (от толкова яйца и пилешко месо ) дюканка ....съвсем забравих че си имаме във Форума БАБА ЯГА ....

МОМИЧЕТА хиляди благодарности ...за вашите поздравления по повод моя домашен празник ....
и като гледах поздравленията ми хрумна ...щерките ни моята и на Вещи са родени на една дата ...с малка разлика от 17 години ... от което произтичат други малки разлики ...
Вещи прави "дневно детско парти " с балони сокчета и торти .... у нас (тази вечер ще сме в семеен кръг но след няколко дни ще е същественото парти) - аз давам парички и "дечицата " отиват на ПАРТИ ЗА ЦЯЛА НОЩ " в бар "накрая на вселената " ....където сокчетата май ще заменят с уйски и водка ....
Вещи подарява на щерка си нещо от щанда за детски играчки (кукла или подобно ) ....аз купувам подаръка от парфюмерииния магазин ...и гледам да е оригинален парфюма и маркова дрешката ....
на вещината щерка "кавалерите " идват у тях на прати придружени от майките си .....а за моята щерка идват "кавалерите " да я придружат нея до заведението в което ще празнуват ........
малки разлики ....

на бъдещите майки Зеленкото Пухи и другите от подкатегорията ...а също и на всички които бутат детски колички ...или водят за ръчичка до детската градина своите малки слънчица ....пожелавам да минат по всички фази на партитата за рожден ден ....

ПП. Днес канрата не зарадва и той .... показа 74,5 кг ,..... с половин кило надолу, но ще го почакам да "затвърди показанията още ден два и тогава ще "пипам линийката" ....

# 864
  • София
  • Мнения: 1 750
     Искам да кажа нещо за провисналата кожа.Според мен бързо свалих първите 27кг и забелязах провисване,за което споделих.Сега задържам от известно време и забелязвам подобрение в кожата.Като,че ли намаля провисването и кожата ми се изпъна.Това ме изпълва с оптимизъм.

# 865
  • Мнения: 663
baba iaga ..отдавна съм забелязала .... като вляза във етап на сваляне и кожата и месата ми 'висват " ..после докато се тюхкам че кантара не мърда 10-20 дни ...и някак през това време неусетно кожата се стяга .... просто кожата ни не е ластък и и трябва време за реакция

# 866
  • Бургас
  • Мнения: 1 274
Може ли  да се ядат пилешки воденички?Търсих в рецептите,но има само дробчета,сърца,а воденички не немерих.Трябва ми бърз отговор,че съм ги сварила,да знам дали мога да хапна и аз. Praynig

# 867
  • Мнения: 663
Belle Fleur ...пилешки воденички  МОЖЕ .... всички пилешки вътрешности МОЖЕ ... без грам притеснения ...от пилето нестава само кожата и трътките

# 868
  • Мнения: 135
Момичета,спомняте ли си за мен.Не съм писала ,а и така кривнах от правия път и сега искам да се върна отново.По-минала седмица се разболях от този летен вирус-повръщане,разтройство.Вече бях  цяла седмица на режима и бях свалила 3 килограма.Но лекарката ми каза да хапвам сухари и картофки.Казах си ,няма да я послушам.Ще хапвам пилешко месо,което е леко и няма нищо да ми стане.Да обаче не предвидих и си хапнах триците сутринта с малко прясно мляко.Стана ми много зле,вообще да не ви обяснявам как не излязох цял ден от тоалетната.Не,че се оправдавам,но нямаше как да продължа режима.А и лекарствата които пиех бяха с захар и глюкоза.След като се пооправих след една седмица равносметката ми е 3-4 килограма отгоре отново.Няма да си оправям линийката,защото смятам да се захващам сериозно .Мисля да започна отново с ударна фаза 5 дни.Какво ще кажете? Сега си направих една супичка от воденички и утре съм на линия.Поздрави на всички....

# 869
  • Мнения: 451
До "ВСИЧКИ" - Мацкиии.. дали някоя от ВАС си "взима" редовно студен душ.. и ако "Да!", какъв му е ефекта? Ходих с Приятели да покараме картинг и сега, като се прибрах, се изкъпах и накрая реших да си изстудя шкембенцето Nature Snowman Не знам колко студена бе водата, но едвам се търпеше cold

Последна редакция: нд, 07 сеп 2008, 19:57 от tuningmania

Общи условия

Активация на акаунт