Второкласници ура!!/Набор 2000/

  • 21 642
  • 393
  •   1
Отговори
# 375
  • Мнения: 1 312
Нашата госпожа , вчера им е раздала допълнителния учебник по БЕЛ за който събирахме пари (Тренировъчни упражнения и диктовки по бъл.език) и съответно днес и утре никак няма на ни е скучно  Mr. Green голямо домашно ни чака Hug

# 376
  • Мнения: 2 803
Нашата госпожа , вчера им е раздала допълнителния учебник по БЕЛ за който събирахме пари (Тренировъчни упражнения и диктовки по бъл.език) и съответно днес и утре никак няма на ни е скучно  Mr. Green голямо домашно ни чака Hug

Ние от миналата година сме с него и тази също. Доста е полезно, практически упражняват това което учат в клас. Хубаво е. Hug

# 377
  • Карлово
  • Мнения: 4 653
За мен стои проблема, че с българския много се изостава и моля майките на които децата ходят на ЗИП по български да драснат два реда с какво ще се занимават децата им.
Специално взех учебника по ЗИП "Български език" за да ти отговоря. Правят прерзказчета на приказки, редактират текст с грешни думи,  гледам има съществителни, род и число, прилагателно, глаголи  и т.н.
Миналата година Веси посещаваше ЗИП английски, но не се беше пленена от госпожата и тази година смени ЗИП-а. Само 2 часа английски ще има седмично. Но пък се записа на школа по английски, така няма да пропусне нищо.

# 378
  • София
  • Мнения: 861
Някой купувал ли е учебника по Математика newsm78? При нас още на са решили дали ще пишат в учебника или ще преписват задачите в тетрадка  ooooh!. Трябвало всички родители да се съгласят да си купят учебника. Пък нали знаете, че все има някой опозиция. Не мога да си представя колко загубено време ще има за да преписват задачите от учебника...........
Няма цена отзад, та се чудя колко пък може да струва тоя учебник та толкова време да се чудят.........  Rolling Eyes

# 379
  • Мнения: 6 029
Не бих купила учебник.

# 380
  • София
  • Мнения: 861
Иначе не им разрешават да пишат вътре Confused. И аз бях против, уж трябваше да са безплатни Crossing Arms. Но вместо да учат, ще трябва да преписват. Освен да ксерокопирам  Crazy

# 381
  • Мнения: 6 029
И моята дъщеря преписва, нищо сложно няма, все пак само цифри са. А и има нужда ръката й да свиква да пише.

# 382
  • София
  • Мнения: 3 421
Аз пък бих купила учебник(все още не съм решила де), защото в нейният е писано. И да ги преписва вече ги вижда решени.
Сега ще взема да трия там където е с молив(въпреки, че пак личи), ама с химикала какво да го правя?!

# 383
  • Мнения: 1 312
Нашата госпожа , вчера им е раздала допълнителния учебник по БЕЛ за който събирахме пари (Тренировъчни упражнения и диктовки по бъл.език) и съответно днес и утре никак няма на ни е скучно  Mr. Green голямо домашно ни чака Hug

Ние от миналата година сме с него и тази също. Доста е полезно, практически упражняват това което учат в клас. Хубаво е. Hug
  doro и ние в първи клас писахме по него,сега за втори пак.И аз много го харесвам въпреки,че Младен изобщо ooooh! Mr. Green

# 384
  • София
  • Мнения: 416
На нас пък ни събираха пари за доста помагала-по математика,по бълг.език,по околен свят,по безопсаност на движението и т.н.А за учебниците ни предупредиха да не се драскат че ще се връщат.

# 385
  • София
  • Мнения: 861
На нас пък ни събираха пари за доста помагала-по математика,по бълг.език,по околен свят,по безопсаност на движението и т.н.А за учебниците ни предупредиха да не се драскат че ще се връщат.
При нас е същото 47лв за тези помагала + учебник по английски, отделно 30лв за учебник и уч. тетрадка по руски. А отзад на тези по руски пише - за безплатно разпространение  Thinking

# 386
  • в страната на абсурдите
  • Мнения: 1 236
в нашия учебник по математика също са решавани задачите и аз ги заличих с коректор -лента.

# 387
  • Мнения: 168
Някой купувал ли е учебника по Математика newsm78? Няма цена отзад, та се чудя колко пък може да струва тоя учебник та толкова време да се чудят.........  Rolling Eyes
Аз купих по български. Струваше някъде към 20лв. Между другото, в учебниците, на първата страница си е написано: "В учебника не се пише, пише се в тетрадката!". Не мисля, че са направени за да се пише в тях, а и не е кой знае колко страшно да пишат малко повече. Подвеждащото е, че миналата година учебниците бяха със същото оформление, а трябваше да пишат там. Но пък тогава те по-неможеха да пишат и щеше да е много уморително.

# 388
  • София
  • Мнения: 416
В нашите учебници в началото има сложен дори печата на училището.И учителката предупреди всички учебници да имат етикети,но да не се лепят а да се закачат по някакъв начин.

# 389
  • Мнения: 367
И в нашия учебник по математика има писано,заличих го с коректор Peace

Общи условия

Активация на акаунт