Бързо ябълково руло

  • 11 168
  • 70
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 036
Да ама диетата ми отиде на вятъра.
Да не говорим 4е съгреших още със сливовия ти сладкиш.
Ама важното е 4е обрах овациите в къщи.

# 16
  • Мнения: 22 867
Да ама диетата ми отиде на вятъра.
Да не говорим 4е съгреших още със сливовия ти сладкиш.
Ама важното е 4е обрах овациите в къщи.

То и аз съм на същото дередже с диетите, но пък около мен са доволни.  bouquet

# 17
  • Мнения: 2 100
labrex, а правила ли си го без орехите и стафидите? Питам, защото се ровя точно в момента за нещо такова, но имам само ябълки  newsm78

# 18
  • Мнения: 405
момичета,искам да ви попитам нещо,което не е много свързано с темата.понеже имам о-ло 5-6 кг ябълки се чудех,дали може да ги нарежа и ги сложа във фризера.ще стане ли?

# 19
  • Мнения: 22 867
labrex, а правила ли си го без орехите и стафидите? Питам, защото се ровя точно в момента за нещо такова, но имам само ябълки  newsm78

Правила съм го, но не нарочно, а от заплесия. Днес дойдоха  гости точно като го правех, и в разговорите с тях изсипах тестото само върху ябълките - без да ги поръся със захар, канела, орехи, стафидите така си стояха в пликчето. И се усетих, чак като изсипах тестото. Така че, това на снимката горе си е натюр - само с ябълки Grinning. Пак е вкусно, но аз обичам орехи и стафиди и май на всичко ги слагам. Прави го, само, ако са ти кисели ябълките, поръси ги с малко захар.

# 20
  • Мнения: 3 036
Аз го направих само с орехи.
Стафиди нямах а и не оби4ат у нас.
Но пък сложих мед и беше много вкусен.

# 21
  • Мнения: 22 867
....Но пък сложих мед и беше много вкусен.

Деси, къде сложи мед - върху ябълките или в тестото? Не ми е идвало на ум, иначе си умирам за мед, много го обичам.

# 22
# 23
  • Мнения: 3 036
Мед сложих в тестото,
а на ябълките захар.

# 24
  • Мнения: 22 867
Мед сложих в тестото,
а на ябълките захар.

А не стана ли длетаво, нали се вдига само от белтъците, няма набухвател. Или пък много сладко, нали има 4 с.л. в белтъците. Ама какво съм запитала, нали каза, че е изядено, това дава отговорите на въпросите ми - явно е станало както трябва. Grinning  bouquet

# 25
  • Мнения: 3 036
В интерес на истината
наистина стана малко тестиво,
но аз си мислех че е от ябълките но се изяде.  Embarassed
А пък аз винаги слагам мед на сладкишите ,че вкъщи са големи почитатели на труда на пчелите.

# 26
  • Мнения: 22 867
В интерес на истината
наистина стана малко тестиво,
но аз си мислех че е от ябълките но се изяде.  Embarassed
А пък аз винаги слагам мед на сладкишите ,че вкъщи са големи почитатели на труда на пчелите.

Не съм пробвала, но не пречи да опитам някой път. И ние сме такива почитатели. Grinning

# 27
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Мед сложих в тестото,
а на ябълките захар.
Деска, много пъти съм се замисляла да слагам мед в сладкишите вместо захар, но ме е страх, че няма да бухне достатъчно.... И колко мед се слага вместо захар? 1ч.ч. захар ако е по рецепта, то колко мед се слага вместо нея........  newsm78

# 28
  • Мнения: 3 036
Ами аз сложих 2 супени лъжици,ама пълни.
Може би това е кашнало тестото.
Не знам,но беше вкусотия голяма.

# 29
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Ами аз сложих 2 супени лъжици,ама пълни.
Може би това е кашнало тестото.
Не знам,но беше вкусотия голяма.
Т.е. сложила си мед на половината колкото е трябвало да сложиш захар по рецептата, така ли?

Общи условия

Активация на акаунт