Чакам среща тъй голяма,през АПРИЛ да стана мама!

  • 15 502
  • 293
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 36
Супер,qnika, сега може би ще имаш момиче Heart Eyes Hug, радваш ли се Wink? Смятала ли си по онази формула, която я има тук във форума? По нея моето излиза да е момче... Grinning.

# 16
  • Мнения: 36
Еее, ти пък, qnika, такова голямо и здраво бебе си родила безпроблемно, няма от какво ад се плашиш сега Wink. Дори можеш да успокояваш нас, на които ни е за първи път Simple Smile.

# 17
  • Мнения: 6
Няма гаранция,че пак ще е така ,всичко зависи от докторите дали ще те изчакат .Сестричката ми има вече 2 деца и двете се родиха по 4 кг и 52 см. но първото много трудно и с много премеждия, а второто като мен без един шев 80% зависи от доктора и каквото ти е писано разбира се Praynig Най-важното е да  сме спокойни и всичко ще си дойде на мястото  bouquet

# 18
  • Мнения: 36
А на какво мнение сте за секциото? На моята братовчедка и се наложи да роди така, но е категорична, че ако има друго дете ще предпочете естественото раждане, ако е възможно.
Ох, старая се да не мисля много за раждането, че има доста време до тогава и си казвам, че каквито и болки да са...си заслужават Simple Smile Hug  bouquet!

# 19
  • Мнения: 6
И аз съм за естественото раждане .Добре правиш ,че не мислиш за това и аз така бях .Като видиш малкото ангелче и всичко забравяш Laughing  bouquet

# 20
  • Мнения: 6
Лека и спокойна вечер мамчета Hug до утре

# 21
  • Мнения: 36
С моята лекарка се разбрахме следващия път да се уговорим и да ме гледа ан 3d ехограф. Някой вече да е ходил, някакви отзиви за тази съвременна техника Thinking?

# 22
  • Мнения: 14
Ами хайде и аз да се прехвърля Grinning
За раждането аз още не знам лично за себе си.Но моя приятелка която роди нормалко каза че не желае повече да и се случва това.Преживяла го е мн тежко макар да не е имало усложнения.Но друга пък ми каза,че секциото е неприятно.Мисля че докато не се мине по този път може само да се гадае.Всеки е различен.Всеки има различен праг на поносимост на болката и при някой може да е по леко раждането при друг не.Зависи дали ще има някакви усложнения и допълнителни например разрязване шевове селд които знам,че повечето имат проблеми.Не могат да си седнат на дупето седмици наред,понякога стават възпаления и т.н.
Но какво да се прави,това ние съдбта за сметка на всичко имаме най-красивото щастие на света Heart Eyes

# 23
  • Мнения: 36
за тази вечер лека...и от мен Hug.

# 24
  • Мнения: 36
Последният път сестрата като ме мери и каза че тазът ми е тесен, дано се разшири... ooooh!. За сега сякаш държа на естественото раждане, а да видим до април...какъв акъл ще ми дойде. А и в крайна сметка...каквото е писано Wink!

# 25
  • Мнения: 36
Ами то секциото и е сериозна коемна операия, как да го предпочита човек - възстановяането трудни и бавно. Ама и нормалното раждане едно страшно, часове наред болки, че и рязане и шевове...Не знам, както дойде, все ми е страшно. Макар, че с моите големи диоптри едва ли ще ме пуснат на нормално.  Thinking

# 26
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Не е задължително да има рязане и шевове при естественото раждане. Както писах аз, а ето че и qnika така е била, родих без никакви разкъсвания и нито един шев. Болките са си гаднички, но се издържат, а и не винаги траят с часове. Peace Аз се събудих в 7.30 сутринта с контракции на 2 минути и половина, които обяче не бяха болезнени кой знае колко. В болницата отидох в 9.30, приеха ме към 10.00, в 11.00 часа ми включиха система (с която се разхождах из коридорите), към 12.00 контракциите ми станаха наистина болезнени, около половин час по-късно болката се промени (започна изгонването на плода) - все едно ми се ходеше по голяма нужда - вече не болеше толкова, по-скоро беше неприятно. Симона се роди в 13.10 часа. Още щом излезе от мен се чувствах отлично вече. Sunglasses

Аз пък винаги съм се чудила на момичетата, които по собствено желание избират секцио (когато има медицински показания, естествено че е най-доброто) - това си е сериозна операция, режат корема, матката, възстановяването е по-трудно отколкото при естественото раждане. Не знам, мен от операции повече ме е страх, отколкото от болката... Tired

Sofy, много съжалявам! Пожелавам ти, когато подновите опитите, да успеете от първия път и да родиш хубаво и здраво бебенце! Hug

# 27
  • Мнения: 14
Ох,момичета сложих си лентичка ама май нещо съм объркала newsm78
Защо показва 7 месеца отдолу или това е колко ми остават дай Боже,така ли?Че влязох в един руски сайт и не всичко разбирам та да питам де.Как се разбира според вас? Rolling Eyes

# 28
  • Мнения: 14
Май го оправих newsm78 Rolling Eyes

# 29
  • Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 260
Здравейте и от мен !  Wink Да ви кажа това с раждането при всеки си е различно  ooooh! Аз и двата пъти родих нормално . Първото се роди 2.400 кг и имам 17 шева вътрешни и външни , а второто беше 3.150 и имам само 4 външни шева . Това обаче беше много отдавна и сега да ви кажа и мен малко ме е страх сякаш ми е за пръв път , позабравила съм  какво е  Praynig Но както и да е ......помня само че болката си заслужава , когато го видиш бебчо и забравяш за другото  Hug пожелавам ви един слънчев ден изпълнен с разходки който сега са ни полезни  Hug smile3503

Общи условия

Активация на акаунт