Чакам среща тъй голяма,през АПРИЛ да стана мама!

  • 15 520
  • 293
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 36
Добро утро, мами  Simple Smile!
Днес май аз съм най-ранобудна..., но това е защото съм на работа, въпреки че е неделя ooooh!.
ssillvvi, защо не си направиш линийка на български?! И няма да има недоразумения  Wink Hug.

# 31
  • Мнения: 36
Ааа, dream-wish, по-ранобудна си Wink. Честно казано точно от разкъсванията и шевовете се страхувам най-много...после възстановява ли се всичко както трябва... Rolling Eyes?
Ох, от както съм бременна съм станала голям сънливец. Не че преди това не си бях...Но имам чувството че от бременността вечер мноого трудно заспивам, а сутрин не мога да стана. Преди 2-3ч. не мога да заспя, колкото и да съм уморена.

# 32
  • Мнения: 36
И аз съм с много странен режим на сън: вечер ми се приспива към 23-24 ч, лягам, добре, ама като легна и вече ми е трудно да заспя. Заспивам най-накрая, но се събуждам поне 2-3 пъти през нощта (поне единия път е посветен на WC). Сутрин ставам супер рано - към 7:30 (което е абсолютно ненормално за мен, да стана доброволно по това време), хапвам нещо и към 10 пак ми се спи  Laughing А колко много сънувам.. поне е интересно  Wink А днес нещо времето не е много за разходки, поне в Сф.

# 33
  • Мнения: 36
Ооо да, и аз съм започнала да сънувам постоянно и то все някакви много странни неща Thinking, понякога кошмари, които смятайте че са ме трвмирали после за целия ден Sad. И аз задължитело посещавам wc по 1-2 пъти през нощта. Явно е нормално при бременните Wink.
И в Бургас времето е много кофти и не е за никаква разходка. Започва да мирише на есен... Tired.

# 34
  • Мнения: 7 122
Дея,    bouquet.
Софи,  Cry Hug.
За ехографите - предпочитам да ме гледат на обикновен, но да ме гледат внимателно. Операторът, работещ с машинката е по-важен за мен.   
Аз от сега си знам, че никой лекар в България няма да се навие да ме изражда нормално след предишното секцио (докато не ми се наложи да ме резнат по спешност, бях твърд противник на този вид раждане да ми се случи) и предишното развитие на бременността ми. Така че сега си казвам само живот и здраве да е. Всяко раждане минава и заминава. Жената се възстановява. Други неща не могат да се възстановят толкова лесно.  Peace

# 35
  • Мнения: 6
Добро утро и от мен  food010 и тук цяла нощ валя и е студено . Аз също ставам рано 6.30-7 съм се наспала вече ,но през деня не лягам само към 17.ч ме наляга умора като по часовник .За разлика от вас аз преди сънувах много, а сега спрях Laughing  newsm78 А за раждането ,както вече ви писах вчера аз родих много лесно,без много болки и без шевове и също бях много тясна,а бебо много голям.За всеки е различно според мен , не трябва да мислим със страх за раждането това е много важно.Вярно е ,че като видиш бебчо и всичко забравяш  Laughing

# 36
  • Мнения: 6
brilliantine- питах в две аптеки за тези свещички и ме гледаха newsm09 ще питам в други ,но ми стана смешно  Grinning

# 37
  • Мнения: 36
qnika, ако продължават да те гледат с недоумение в аптеките, попитай ги за заместител. Но аз мисля, че щом аз(невежата в това отношение) съм чувала за тези свещички е редно и те да знаят... Blush.

# 38
  • Мнения: 36
Че как така - аз Ева Кю в една квартална аптека в Дружба ги взех..сами ми ги препоръчаха като едиствени подходящи за бременни.

Момичета, аз съм си фен на нормалното раждане, ама на мен едва ли ще се случи. Операцията не е за предпочитане, така си мисля. Като се сетя след лапароскопията как ми дърпаше и трудно се движех първия ден, си представям след секио...

# 39
  • Мнения: 6
brilliantine и аз имам такава операция миналата година ми правиха в Плевен и доста време ми дърпаше ,а за свещичките ще намеря

# 40
  • Мнения: 0
Ааа, dream-wish, по-ранобудна си Wink. Честно казано точно от разкъсванията и шевовете се страхувам най-много...после възстановява ли се всичко както трябва... Rolling Eyes?
Ох, от както съм бременна съм станала голям сънливец. Не че преди това не си бях...Но имам чувството че от бременността вечер мноого трудно заспивам, а сутрин не мога да стана. Преди 2-3ч. не мога да заспя, колкото и да съм уморена.
Добро утро и от мен! Simple Smile Много сте ранобудни ей  Wink
Аз пък съм много сънлива.Вечер към 22 вече съм труп и заспивам пред телевизора, а понякое време се премествам в спалнята. Но усещам, че рано се будя...явно се наспивам.Някак си ми се промени режима, но поне спя достатъчно. Лошото е че и на работа ми се доспива и на моменти трудно успявам да стоя будна. Но какво да се прави  Simple Smile А кафето някак отсамосебе си го спрях...просто не ми е вкусно така както преди и незнам как да се държа будна?
Пожелавам ви един хубав и усмихнат ден,напук на времето  Simple Smile  bouquet

# 41
  • Пловдив
  • Мнения: 337
Добро утро и от мен   bouquet  Аз също си лягам към 11 и ставам сутрин около 7.30 вече наспана , но към обяд пак ми се додрямва.
Колкото до раждането съм се убедила , че е абсолютно различно в смисъл такъв , че сестра ми например роди секцио преди 3 месеца без болки , без мъки и 5 дена по-късно вече все едно нищо не се беше случило , докато една приятелка роди по естествен път в адска мъка ....така че както се казва всичко е БОЖА РАБОТА.
Времето и тук не е от най -слънчевите и подходящи за разходка, ама и по-добре че така или иначе трябва да чета цял ден  ooooh!
Хубав ден на всички  Hug

# 42
  • Мнения: 36
Ааа, zinaida, за някое изпитче ли ще четеш Wink?

# 43
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
Дами, добър ден.
Ъф, тая бременност няма нищо общо с предишната  Confused Тогава бях спокойна, ходех като катедрала с огромен купол, спинках, мажех се на спокойствие и пр, и пр,... А сега-търча, нося около 15 кила, ядосвам му се (туй дете направо ми е черно като го видя), отнасям ритници, бивам тъпкана, хапана и пр. Общо взето, съм с нагласата докъдето я докарам  Rolling Eyes
Първия път раждах нормално с епидурална-май имах 4 шева или 3  newsm78 Тъй като ме хвана наполовина упойката, спокойно ще се пиша без упойка следващия път, живот и здраве дотам да стигнем.
В понеделник ще зарадвам шефа с новината  Laughing
А сега ми е криво, щото си  бях взела един свич да го вържа и да пусна мрежа из къщи. Да, ама, докато се наканя да реализирам проекта  Confused, моят ненагледен потурчил някъде захранването (нали откак се е родил го вълнуват: лампи, ток, батерии и коли)-сега ми кряка постоянно-Мамо, къде е токът?  Twisted Evil. Та сега имам проект, нямам суич, и ми е кривоооо, ъф, все така ми върви откак се е родил, и ми е черен, черен.

# 44
  • Мнения: 14
Здравейте и от мен Grinning
Аз да ви споделя със спането нямам проблем засега.Лягам към 11.30 и към 10 ставам,но трудничко Tired През нощта ставам 1-2 като едно поне е за WC-то.Аз също съм започнала да сънувам доста и понякога също кошмари и мн странни неща.
Иначе сега за известно време съм в Пловдив и днес поне за мен е мн приятно защото през нощта валя и сега е мн свежо.Няма жеги и вече не мирише от бунището.Мисля да си направя една разходка.
Момичета,я да ви попитам.Аз като поседя малко повече седнала/понеже ми предстои защита скоро и ми се налага да съм пред компа/и започва да ме поняболява коремчето ниско долу.Може би трябва да се раздвижвам повече Rolling EyesА от няколко дни имам болки в таза отзад.Точно където е опашката и при навеждане и изправяне и раздвижване ме боли ThinkingИма ли някой с такъв проблем?Утре съм на преглед ще питам доктора ама споделете и вие ако сте в същото положение  bouquet
Сега ви желая приятен свеж есенен ден Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт