Бебчета на АВГУСТинки навъртяха месечинка

  • 14 970
  • 311
  •   1
Отговори
# 300
  • Мнения: 1
Бонжур  wavey

Мъжът ми днес отиде до столицата да изпрати майка и ние сме волна програма с Тристанчо, търкаляме се по дивана рошави и по пижамки smile3520 Дано не си останем сами и през нощта, че пак има транспортна стачка Twisted Evil

И ние купихме помпичка с тръбичка за нослето, но нещо хард ми се вижда тая работа... Онзи ден обяснявах тук за модела-прахосмукачка и съм сигурна, че си спечелих врагове сред тая нежна нация  Mr. Green

Вчера дадох за пръв път вода и така успокоих хълцането, но то бяха пръски, давене, страх, че занапред само това ще е менюто Grinning Но не я преварих, а ползвах водата, с която му приготвям млякото - минерална (с ниска минерализация, на етикета пише, че става за бебета и педиатъра ни я препоръча), само я притоплих ...

Асе, Вики е като излязла от реклама на Елсев  4470 По-късно ще кача снимка за колажа, ама Тристан или спи, или реве, или яде. Такава приемаш ли  Rolling Eyes

Бизу, как е Адриан ?

Някоя девойка знае ли какво е обяснението за стряскането на бебетата докато спят и има ли лек Thinking

На мен Контрактубекса след предната операция не ми подейства, сега докторът ми каза да не се мажа с нищо. В България ми бяха залепили раната, а тук ми сложиха 8 аграфа и десетина шева и за моя изненада белега ми е доста по-симпатичничък.

Пухи и Малчева получават Отличен по изтънчен хумор  Wink

Миши, Ея, мерси за комплиментите за костУмчеата на Трики. Стараем се, нали сме в страната на модата  bowuu А и как иначе да се вредим в тоя наплив за вашите госпо'ици  Heart Eyes

Много ме радват големите бузки на Калина и Лоти  newsm03

Освен да се спра малко, а  Embarassed Аз като отвързана  Crazy

# 301
  • Мнения: 19
Здравейте мамчета! Grinning
Гледам подхванали сте темата за килограмите та да ви питам - само коремни ли правите? А упражнения за стягане на гърдите? Или за тях само ножа помага? Ако се правят упражнения пречи ли на кърменето  newsm78
Иначе аз си върнах кг от преди да родя, но в някой дрехи не мога да се напъхам. Сега обаче откакто застудя и много-много не излизам само ровя из шкафовете  #Cussing out А зимата тепърва предстои

# 302
  • Мнения: 702
Цветелинка,дано да си права и наистина да ми се прибере корема,вярно,че време има!
Асе и аз за цици се замислям, за Пловдив знам,че добър е Тонев,но той работи и в София В клиника Доверие иначе цените са 5600-6000лв,при Николай Георгиев са горе долу същите!
Братовчетката на мъжа ми е истинска кукла на пластичната хирургия,виждала съм гърдите и и съм ги пипала и наистина са страхотни,но нейните са правени в Канада предполагам,че там са на съвсем друго ниво!
Моя мъж е много ревнив милия,и незнам и ако и цици си сложа и ще се побърка ooooh!
Ея много е неприятно това което ти се е случило с ринопластиката ще го имам в предвит  bouquet
За малко да забравя преди малко водихме Петър на консултация станал е 6 кг качил е 900гр и е пораснал с 3см висок е 59см
Кадзаха ми да започна със сокчета,ние в неделя ставаме на 2м и ми се струва рано,но педиатърката ми каза,че децата на АМ се захранват по рано от кърмените newsm78 и все пак ще изчакам да не му разтроя стомахчето!

Последна редакция: вт, 23 сеп 2008, 13:56 от mama galka23

# 303
  • Мнения: 2 376
МамаІгалка23, по-рано означава поне 4тия месец. И не със сокче, а пюре.
/извинявай, ама много се дразня като почнат педиатрите с тия сокчета. Най-добре гледай детето. Ти като майка най-добре можеш да прецениш от какво се нуждае и кога   bouquet /

# 304
  • Мнения: 990
Не мога да се вредя да седна и аз на компютъра от тия мъже  #Cussing out

Качих снимки в албумчето на Кирил, но са от преди две седмици, и за Фотоколажа качих снимка!  Peace

Ние сме си ок, колики или нямаме или ги изкарваме незабележимо, от време на време се присвива и почервенява, но не плаче  Thinking
В четвъртък сме на консултация, а в петък ще съм сама вкъщи с мъничкия и обещавам да пиша много много!  Hug
Не съм ви забравила, но даже нямам време и да изчета всичко...  Crazy

Колкото до захранването, за най-рано знам аз как искат педитата, а най-късно може ли някой да ми каже кога и как...  Heart Eyes

# 305
  • Мнения: 229
Здравейте,
аз си ви чета, но едвам смогвам да пиша. Ето сега мамито гледа малко малкия и аз да  се впиша. Качих няколко негови снимки в албумчето. Асе да ни включиш и нас в колажа. Иначе сме по София, почти не си подаваме носа навън, ужасно е студено. Накупих иначе аз едно космонафтче и няколко дебели поларени бодита и скалъпихме положението. Вътре в апартамента също е голям студ 18 градуса, кога ли ще пуснат парното, сигурно когато си тръгнем. Та ние сме в супер ревлив период сега, ревем за щяло нещяло. Няма колики, но не иска да седи и секундичка сам .. не може да спи сам, абе въобще нон стоп на ръчички. Вече не харесва количката, не харесва и кенгуруто, едвам излизаме навън .. последните пъти беше голям зор. А той душата започва да става тежичък.
Виждам че обсъждате за ам-а. Ние също сме сега изцяло на ам. Хапва ми се фризовом и много добре му действа, ако си детето, хапва си го и не се оплаква. Само дето трябваше да купим специални шишета и биберони на бифрии за това гъсто мляко. За съжаление го няма в Швейцария, та преди да замина ще се запася с 10тина кутии, пък после ще пращам пари на майчето да ми праща колети.
и така ревем постоянно, няма колики, просто не иска и за секунда да е сам. като го оставя дори да отида да му направя млякото или да отида до тоалетната такъв рев пада, че чак се захласва.
много ни е трудно, 3 жени тука не можем да му смогнем  Sad

# 306
  • Мнения: 1 266
МамаГалка23, по-рано означава поне 4тия месец. И не със сокче, а пюре.
/извинявай, ама много се дразня като почнат педиатрите с тия сокчета/

  202uu  202uu  202uu

Стели–Мели, за най-късно захранване мисля, че е в границите на разумното е средата-краят на 6-ти месец. Те имат физиологична анемия след 5-ти месец и трябва да се захранят по някое време, но наистина не  Naughty със сокчета. В кърмаческия има тема за педагогическото захранване.

Брит, една капка Вигантол не е голяма доза. На Марулка фонтанелата не знам има ли и 1 см даже, но аз давам по една капка, защото слънцето се скри, а тя започна да се стряска насън и да пери ръчички. Е, някои дни забравям. Ако случайно капна 2, на следващия ден изпускам.

Продължава да не ака, обаче аз четох в кърмаческия, че е нормално и по веднъж на седмица да акат след като отмине лаксативния ефект на коластрата (след 6-та седмица) и малко се успокоих (защото усвояват кърмата почти на 100%). Сигурно ако й беше много зле, щеше да си проличи, а тя е ок като цяло. Само дето при нея започна преди около 10-ина дни, а 6 седмици навършва чак утре. Сега чакаме резултатите от стерилната урина.

Ще взема да се стегна и да спра да ям боклуци, може би ще й помогне на акането  newsm78 И течности не пия достатъчно, едва смогвам да изпия 1 литър вода на ден, аз съм като камила някаква, нямам чувство за жажда. Ще си налепя жълти бележки из къщата, да ми напомнят.

Ще пусна нова тема, защото надвишихме лимита, но няма да е много фьешън, понеже Марулката ми спи в ръцете и като понеча да я оставя, изпада в протести. Сега наддавам в И-бей за една люлка, такава като на Велла, че да мога чат-пат да свърша нещо  Mr. Green

Вчера ходихме да ни четат молитва, тя спа като пич през цялото време, дори докато свещеникът я разнасяше насам-натам.

# 307
  • Мнения: 104
Марта,супер си,този линк май отрича цеденето с цел да се увеличи производството на кърма.С Руми, баща ми ме караше да изцеждам за да има за по- нататък, когато ще и се увеличат нуждите.Тогава изцеждах по много и сигурно се е насмуквала със предно мляко,а другото аз изцеждах и отиваше в мивката Cry.Караха ме да пия и много мляко и ето откъде хранителната алергия,защото нямаме фамилна обремененост.Ще го убия #Cussing out.

# 308
  • Мнения: 10
хелоу... Някой ще ми обясни ли каква е връзката на стряскането насън и перенето на ръчичките с витамин д-то. Аз давам всяка сутрин по 2 капки дирекно в устата, но тя продължава да се стряска и понякога се събужда с писъци, а иначе спи много спокойно. Заспива сама в леглото си, в собствената си стая и изобщо не иска да спи при нас. Рита и удря и се сърди,а като я сложа в нейното легло и се успокоява......чак ми става тъжно понякога, но така определно е по-добре май....

# 309
# 310
  • Мнения: 207
Здравейте и от мен  Hug
От сутринта съм на линия, ама все на ръце го държа Костенурчето и нищо не мога да напиша

Валени, мила, какви са тези сладкиши, дето си ни ги забъркала по никое време  ooooh! Килограми имаме да сваляме и то мноооооооого ... ooooh!

Миши, благодаря за телефона на Драганов  Hug

melfin , и Венци пълни памперса почти на всяко хранене, понякога и повече от веднъж, така че споко  Simple Smile  а за секса- ние опитахме още месец след раждането, ама си е баш като за пръв път  Rolling Eyes  ще трябва време докато нещата станат както преди  Confused

Каприз, благодаря за информацията  Hug Ама защо като за пръв път?  ooooh! Хич не намирам логика  newsm78 Да съм раждала нормално - разбирам, ама защо и след секцио е така?  Crazy

Интрига, смело със зехтина. Моето Костенурче си го сръбва преди всяко хранене и то от доста време насам и се чуства много добре.  Drunk Давам му по 3-6 капки.

Брит, благодаря ти и на теб. Разбрах го най-накрая това с предното и задното мляко, въпреки че аз като се цедя не намирам никаква разлика в гъстотата. Абе, шантава работа  Mr. Green

Ковачева, хубаво е от рано да се мисли щом става на въпрос за празнуване  santa2 Ние за съжаление май ще сме си вкъщи, че не можело видиш ли да оставим "маминка" (свеки) самичка. Под самичка разбирайте тя и още трима човека в къщи, но не, трябва и ние за капак да я дундуркаме  #Cussing out  #2gunfire  #Cussing out

Аз правя по 200 коремни преси,но не на веднъж сутрин 100 и следобед 100 на серии по 20 с 10 секунди почивка между нях,но имам опит с тях преди да забременея правих над 300,но се иска постоянство,а аз съм малко несериозна,ама сега съм се заела сериозно,че като си видя корема и лошо ми става!
Мама Галка23, как така 200 коремни  #Crazy Аз до 20 едва ли ще ги докарам. То тези телеса така ли се повдигат  ooooh! И аз преди по много правих, ама от декември месец и напред не съм се изправяла от леглото даже  ooooh! А за операция на шкембето, направо и дума не може да става при мен Naughty На такива работи доброволно не се подлагам  Crossing Arms Фитнес, диетолози, хапчета, все някак ще оправим положението  Praynig Завиждам ви, че сте така смели  Hug

Асе, този Лиерак за какво е? Да не е нещо за кафявата линия, че и аз имам и е отвратително направо  #Cussing out Някой знае ли след колко време трябва да изчезне  newsm78 Нали ще изчезне?  #Crazy

Аз също днес гледах Часът на мама, но не разбрах за тези памперси от къде могат да се купят, за да се помогне за ваксините?
Светла Мама, памперсите ги има почти навсякъде. Може би просто по-нова партида трябва да са. Аз купувам от 2 до 5кг и на всички има от тези малки брошурки

Меган, и нашето Костенурче много се стряска, но разбрах, че било нормално. Дано скоро отшуми, че и аз подскачам с него  Praynig

Коте Марта, какво общо има вит. Д със стряскането, че пак нещо не съм в час?

Гледам, че продължавате да сватовничите  Joy Да предупредя, докато не е късно  Naughty Александра на мама Хавга сме си я заплюли отдавна, така че да не се оглеждат момците в нея  kiss

И накрая един въпросв имам  Praynig От къде мога да си намеря Инфакол? Трябваше от Испания (Палма де Майорка) да ми донесат, но се оказа, че няма  Cry  Няма ли друг начин? По интернет да си поръчам, знам ли  newsm78

П.П. Гледах албумчетата със снимките  Hug Ама са ни хубави бебетата еййййййййййййййййй, най-хубавите са  lovekiss



Последна редакция: вт, 23 сеп 2008, 16:09 от melfin

# 311
  • Мнения: 18
 Hug Здравейте на всички, отдавна не съм се включвала че все не ми остава време. Искам да попитам , понеже аз кърмех точно до неделя постоянно , обаче на моята бебка не и достига храната и исках да я дохранвам взех и нан 1 , обаче тя толкова си го хареса че сега не иска да суче а смао от шишецео д пие, въпроса ми е следния , да се цедя и да и давам и после да я дохранвам или да я оставя да си пие нан от шишето да се нахранва добре ? някои с подобен прбем понеже тя е на път да се отбие , предварително ви благодаря , лека нощ Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт