София - кв. Надежда, Толстой, Триъгълника, Свобода (4)

  • 64 186
  • 294
  •   1
Отговори
# 270
  • София
  • Мнения: 39 842
ivben ако искаш питай в тази тема. http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=359054.0 Това е темата на тазгодишните 1вокласнци.

Хм, сега видях, че на доста от мамите не пише къде учат децата. Аз винаги бъркам 101 и 102ро. Отворих bgmaps да си припомня. От групата на Дияна от градината има само едно момченце в това у-ще. По думите на Дияна "бившото ми гадже, вече не ме обича" Simple Smile
Ще питам Вили при коя учителка е Стили.
Предполагам, че учителките на 4ти клас ще бъдат учителки на 1ви клас през следващата година.
Все пак ще я питам дали знае някоя и т.н. Можеш да отидеш и на място.

# 271
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Знам я тази тема миличка. Благодаря все пак за загрижеостта HugНо не ми вършат работа майките на първолаците. Точно децата от 4 клас освобождават учителките за нашите първолаци.  WinkПуснах и тема там, но никой не ми казва нищо за 101училище. Да не би да е много зле се замислям вече. Тук от майките около блоко съм чувала за Инкова, че е добър педагог, но ми се иска и други мнения да чуя. Мисля да отида на място, но ми се иска все пак да чуя и някое друго мнение. Wink

# 272
  • Мнения: 183
Ако в 101-во<което е при 8-ма поликлиника,102 е близо до другата поликлиника и до парка Peace > още преподава Мая Емануйлова-с три ръце я препоръчвам Peace.

# 273
  • Мнения: 382
Здравейте
Моя син е в 101-во. Аз го записах там защото имах много добри отзиви за госпожата. Наистина съм много доволна от нея. Той сега е трети клас, но ще поразпитам за госпожите които сега са на четвърти и поемат първи догодина Peace
Имам едно въпросче. Има ли дечица които да ходят в яслата на 27 ОДЗ?
 На моя син - малкия днес му е първи ден, разбира се се разделихме с много плач, а аз в цялата олелия забравих да поискам тел. да се обадя да попитам какво става, а и на тел. на директорката никой не вдига, въобще ми е много притеснено. Ако някой има тел. на яслата моля да ми го дадете Praynig

Последна редакция: пн, 12 яну 2009, 09:17 от inik

# 274
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
inik чакам с нетърпение да чуя какво ще ми кажеш за добър педагог.
Дано малкото ти детенце свикне бързо с яслата. За съжаление не съм пускала Марти на ясла и не мога да ти помогна с инфо. Дали е топло вече по яслите и градините. Марти я бях спряла заради студа. От днес я боли ушето, вдигна и малко темп.37.7, но за сега овладяваме положението. Сега разбрах, че са спряни добрите капки за уши( от 2 години и половина не ми се е налагало да търся). Капем  Бивацин, дано са добри.

# 275
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
ivben, а кои са добрите капки?
Ние капем Отипакс когато се наложи.  Peace

# 276
  • Мнения: 167
Добро утро!
Много време не съм писала, но така се получи....
Ивбен, дано бързо се оправи ушенцето. Аз имах подобен проблем с Ая и също разбрах, че вече няма Фуроталгин. Берлицитин също много време няма. Ходихме в Исул и ушната ми обясни. Казах й, че имам вкъщи Берлицитин, но най-вероятно с изтекъл срок. Тя направо възкликна: "Оооо, Вие имате съкровище. Капете тях, дори да им е изтекъл срока." Така стана. И се оправихме за 3 дни. Защо така спират хубавите лекарства?!

# 277
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Момичета вече 24 часа детето е с болки. Няма капки никакви в аптечната мрежа. Ходихме на лекар , докторката УНГ  се възмущава, че капки няма никъде. Изписа ни АБ, но болките не са отминали. Снощи не сме спали. И тази вечер на там отиват нещата. Плаче от болка Cry. Дано започне да действа АБ вече, че се видях в ужас с тези болки. Praynig

# 278
  • София
  • Мнения: 413
ivben, до сега рових да намеря капките които ми бяха изписали преди години, когато ми се бяха възпалили ушите докато работих като стюардеса. Otipax са, помня че много бързо ми подействаха! Незнам дали стават за дечица обаче....Дано бързо мине тая гадна болка!

# 279
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
В аптеките няма нито Отипакс, нито Фуроталгин. #2gunfire

# 280
  • София
  • Мнения: 39 842
Сега погледнах в аптечката. Имам шишенце Отипакс (пълно), но със срок на годност 01. 2009. Не става.
Сложи нещо топло на ухото. Последният път купувах морска сол. Сложих я в една торбичка, натоплих с ютията, и Дияна спа в/у нея. Морската сол задържа топлината.

# 281
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Морска сол слагам от снощи( сложих я в един чорап и топлех в микровелето), но ефект има само  за малко. Реве от болка. Cry Преди малко сложих капки от препечен праз, дано я успокоят Praynig, че ще се побъркам и ако тази нощ продължат болките. А горкото дете е като парцал вече.

# 282
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
ivben, как е днес детенце? Как мина нощта? Дано са поотшумели болките!  Peace

# 283
  • София
  • Мнения: 39 842
ivben ако искаш да ти дам тоя Отипакс, който го имам.

# 284
  • Мнения: 167
Ивбен, пробвай да сложиш няколко капки затоплено олио или зехтин. Леко затоплено да е. Много помага, мисля че няма проблем и за малки деца. Мама така ме елукаве и помня, че го изсипваше върху улейче от праз лук. Дано мине!!! Ако не-ще помагаме с капки. Пиши!!!
АнМари, все забравям да те помоля да ни промениш. Вече официално сме си към темата, защото живеем в Толстой, бл.64.

Общи условия

Активация на акаунт