Има ли някакво логично обяснение това...?

  • 3 342
  • 28
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 46 520
Е, като сте скарани, нормално е да те дразни, какво по-логично от това  newsm78

# 16
  • Мнения: 2 448
Е, скарване, което да държи няколко месеца не може да се нарече нормално.

# 17
  • Мнения: 378
нормално е.
като не си казвате "извинявай" ....
Peace

# 18
Ключът е в разговорите. Хванете се под ръчичка щом се приберете от работа, обсъдете нещата и вземете решение. Без разговори и обсъждане на проблемите между двама души една връзка не издържа. Независимо дали любовна или приятелска...
Във връзките се правят компромиси. Не може и двамата да тръгнете с рогата напред, а да очаквате отношенията ви да са розови.

# 19
  • Мнения: 1 559
Е, скарване, което да държи няколко месеца не може да се нарече нормално.

Определено такова скарване не е нормално Naughty.И ми се струва,че причината въобще не е една дума,малко тъпо ми се вижда. newsm78
От колко време живeeте заедно?

# 20
  • Мнения: 153
От личен опит:
Ако единият се цупи и мълчи и умува постоянно с какво да настъпи другия по мазола и другия ако се държи така, ОПРАВИЯ НЯМА. Някой трябва да отстъпи и да започне разговор / нормален, без повишаване на тон и обиди /. Само с общуване всичко се оправя. Ако ти правиш каквото си искаш и той също връзката се обезсмисля. То, където няма огън, там комина не пуши, но толкова време е много. И аз съм голям инат / мъж ми също /, но повече от два дена не можем да не си говорим и да се сърдим. Компромиса е голямо нещо! Peace

# 21
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Та....каква била тежката дума,която сте си казали? Outta Joint

# 22
  • Мнения: 122
Има лек... довечера го гушни и му кажи колко го обичаш...  Peace

# 23
  • Мнения: 884
Нормално беше и при нас първите няколко години.Чувствах се точно като теб. После следвахме този принцип:
Има лек... довечера го гушни и му кажи колко го обичаш...  Peace
И до сега така...

# 24
Та....каква била тежката дума,която сте си казали? Outta Joint

тежката дума не е нещо конкретно казано, а просто от нищото така в разговор се зароди спор и нещата тръгнаха наопаки. Имам в предвид, че споровете ни са чести и сега от почти нулев спор се зароди един голям конфликт......може би и двамата сме инатести и не сме готови на компромиси, а не сме на 25 год вече и отдавна бяхме във възрастта на младите семейства които сега си дялат характерите. Най вероятно няма да успеем да се научим да си казваме "извинявай" и по скоро времето ще ни сдобри и времето пак ще ни доведе до подобни ситуации.
Благодаря Ви за отговорите и колкото и да не искам да повярвам знам, че един изграден характер не се променя.

# 25
  • Мнения: 884
Ще успеете, ако желаете, на нас това ни струваше първите 5-6 години от брака.Вярно е , че от глупости тръгва всичко-ние веднъж се скарахме кой трябва да заключва вратат вечер /щото нашата стои  денем незаключена/, аз-защото той така е решил, или той-защото се прибира последен...

# 26
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
Та....каква била тежката дума,която сте си казали? Outta Joint

тежката дума не е нещо конкретно казано, а просто от нищото така в разговор се зароди спор и нещата тръгнаха наопаки. Имам в предвид, че споровете ни са чести и сега от почти нулев спор се зароди един голям конфликт......може би и двамата сме инатести и не сме готови на компромиси, а не сме на 25 год вече и отдавна бяхме във възрастта на младите семейства които сега си дялат характерите. Най вероятно няма да успеем да се научим да си казваме "извинявай" и по скоро времето ще ни сдобри и времето пак ще ни доведе до подобни ситуации.
Благодаря Ви за отговорите и колкото и да не искам да повярвам знам, че един изграден характер не се променя.


когато от нищо става нещо, проблема най-вероятно е съвсем другаде ...

# 27
  • Мнения: 153

Благодаря Ви за отговорите и колкото и да не искам да повярвам знам, че един изграден характер не се променя.

[/quote]

Напротив! Мога да споря с всички, които си мислят, че харатера не се променя. Човек се променя всеки ден, а аз успях да променя мъжа си в положителна посока. Става с много ината и безкрайна обич и търпение. Никога не съм го обиждала или пък той мен. За да промениш един човек трябва първо ти да си наясно какво искаш и да знаеш как да подходиш. Успех! Peace

# 28
  • Мнения: 2 448
Променя се само човек, който иска.
Няма как да промениш някой, който не ще.
Дори и осъзнато и желано, пак е трудна промяната, какво остава, ако човека си държи на ината и се мисли за прав и е неотстъпчив.
Пък и за една връзка промяна , ако ще има , трябва да е от двете страни.

Общи условия

Активация на акаунт