Къщурката на бебчо отеснява, а ОКТОМВРИ с пълна сила наближава!

  • 14 635
  • 283
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 340
Да се отчета и аз - и втория ми лекар потвърди прогнозите на първия - бебо е около 2 800 кг., плацентата е добра, води почти няма, но ще устискаме, та скоро няма да се наложи да го вадим  Laughing. Даже уговорихме една дата за секцио, близо до термина ми, с уговорката да се чуем в началото на октомври и ако се налага да я променим. Много съм доволна, дано бебо не реши да прави изненади.

Момичета, аз също питах какво искат в АГ - Варна на 4-ти етаж - за майката ясно, а за бебетата - 3 комплекта пелени /продават ги по 4 в пакет - тензухени и бархетени, използват ги за повиване, че зимата не обличали бебетата, за да не настинат/, мокри кърпи и памперси. Моят съвет е да си приготвите малко дрешки и ако се наложи таткото да ги донесе.

Фийл_Ю, моля се на Дени бързо да се постави правилната диагноза и да се излекува  Praynig. А някакви изследвания не му ли пуснаха? И с какво изобщо го лекуват?

# 16
  • Мнения: 817
Ради, забравих да кажа, че аз съм ОК за утре за 2-3 часа, така че ако и на другите момичета им е удобно можем да се чакаме направо пред сладкарница Неделя  Peace

# 17
  • Мнения: 206
Ето ме и мен след прегледа, той леко се отложи, че имаше спешности в Шейново, но тоновете ни са ОК, продължаваме да чакаме Simple Smile, в съб'та пак на тонове ooooh!Да ви кажа под секрет там вече втори път се натъквам на нелицеприятни сценки, които малко ме шашкат, но си прилагам автотренинг Mr. Greenвсе едно не съм свидетел на това. Няма да се впускам в подробности - няма как - майка лесно се не става Simple Smile Доки каза, че имам контракцийки - ма това си го знам, важно е че за сега са безболезнени....На въпроса как се чувствам? Simple Smile Отговорих, че въобще нямам усещането, че скоро ще раждам и той: - "Ами значи няма да е скоро"  Grinning
Хайде лека вечер за сега от мен Heart Eyes Hug
Отивам да се запозная с новостите около вас иииии Благодарско за прекрасната темичка Hug

# 18
  • Мнения: 697
Ради, забравих да кажа, че аз съм ОК за утре за 2-3 часа, така че ако и на другите момичета им е удобно можем да се чакаме направо пред сладкарница Неделя  Peace

В 2 или 3 Simple Smile За мен е без значение ама да питам все пак Wink

# 19
  • София
  • Мнения: 368
Съни, ти пак си ударила един фитнес! Следващата лекция е на 23.09., ще се видими ама да не ни провеждат други лекции по това време  Joy Joy Joy
Сев, браво на детето!
Хеленка, дано си устискате до датата за секциото!
ssissi  Hug наддал ли е бебо?
tediko, така де  Wink
Ради, ми кво да правим, нема начин, борим се и това е! После ще забравиме за неприятните изживявания като си гушнем бебоците!  Peace
Ама ние верно сме супер, стискаме кълки, няма шега!

# 20
  • София
  • Мнения: 183
Трикси, Съни, много ви се радвам на спокойствието относно предстоящото събитие. Аз на моменти се чувствам супер неподготвена психически и ме е шубе, а днес примерно като гледах изпраните дрешки ми се прииска да си накипря и нагушкам госпожицата. Дано ме хванат в настроение като тръгне раждането, защото бих искала да отида с изцяло положителна нагласа.

# 21
  • София
  • Мнения: 1 531
И аз бих могла да се метна утре до сладкарницата, ама имаме задачки за утре следобед, а и Соня спи по това време.

Браво на всички за хубавите новини от прегледите.

Фийл,стискам палци за малкия,за бързо оздрявяване.

Аз пък съм си харесла 15.10 за раждана, ама да видим. Wink Проверет си датите, на които са ви ритнали бебоците за първи път-казват, че на същата дата се раждали. Mr. Green

Поп повод на разните обриви - моя приятелка през нейната бременност в 8 месец получи нерводермит -страхотен обрив и безсъние. Не можеше да спи от сърбежи. Никакви лекарства и мазила не помогнаха.Мина с раждането, но ужасно се измъчи.

# 22
  • Мнения: 9
Момичета, ако искате да се разберем за утре в 2 часа пред сладкарница Неделя на
Красно село. Моля, който има намерение да идва да си каже.

# 23
  • София
  • Мнения: 368
mylili, аз работя по въпроса с положителната настроика от известно време, че съм голяма бъзла по принцип! Само дано не се изложа на финала! Знам, че всичко ще е наред! Като спомена за изпраните мънички дрешки се сетих! Вчера гладя последната част от бебешките дрешки, мирише ми на бебешкия прах, на бебче, на чисто и само си мислех, че като се роди ще и изям дупето и малките крачета дето сега ми разтягат корема!
Ренка, това за дата на ритането и раждането и аз съм го чувала, ще видим дали е вярно, аз си знам датата!

# 24
  • София
  • Мнения: 27
Да се запиша за срещата утре. С уговорката, че ако пак отвися цял ден в Правителствена ще се обадя на Ради да предупредя.
Днес висях почти цял ден в тая болница направо съм гроги, утре съм пак там.. Ужасссс

# 25
  • Мнения: 9
Ели, как мина в болницата? Всичко наред ли е?
Утре ще те чакаме  Wink

# 26
  • Мнения: 817
И аз се записвам официално за срещата утре в 14 ч.  Peace

# 27
  • София
  • Мнения: 2 060
Уф, айде и аз на опашка за планово секцио  Confused. Ей, въртя, сука моя доктор и пак до това пусто секцио стигна! Рисковно било на моята възраст, тазът ми бил възтесничък, главичката вървяла голяма...по-добре било да назначим дата за секцио, а пък ако започне по-рано ражането ще решаваме на място. Много криво ми стана, ама аз съм си виновна, че не потърсих и друг доктор за консултация и евентуално уговорка за раждане. От друга страна пък си мисля...ами ако се наложи спешно секцио, а няма свободна зала? Ако е въпрос на секунди да се извади бебето?! Сега ще умувам за дата горе-долу седмица преди термина и се моля бебочко да тръгне да излиза преди това, за да решаваме в движение. Все си мисля, че бих могла да родя сравнително лесно.

Ще пускаме в следващите седмици камара изследвания - поносимост към упойки, пред-оперативни изследвания и т.н.

Разгадах тайната на т.нар. направление за раждане. Това ми било обменната карта, а направлението за хоспитализация си е това, което касата иска и важи 30 дни.

Благодаря ви момичета за споделеното мнение за бенките  Sunglasses, ха дано да паднат след раждането!

Пуки, къде гледаш размерите на бебовците според седмиците? На моя бебок му измериха днес главичката 96мм, а не ми каза колко е голям  newsm78, на мен ми се вижда бая големичък този размер...

Фийл Ю, стискам палци да нормализирате температурата, че това е голяма гадост! Милото патенце! Сигурно е някакъв гаден вирус!

Бебочка, на мъжа ти му кажи, че шофирането само с практика става  Laughing. Ден-два през деня, докато не е натоварено движението...да навърти 100-тина км и после няма да може да го свалиш от колата  Peace. Аз с големия тумбак не мога да се лиша от удоволствието още, навъртам поне по 20-тина км на ден. Добре че колата е по-спортен модел, та седалката е почти в легнало положение и бебо не е прегънат в корема ми.

Последна редакция: чт, 18 сеп 2008, 23:33 от Ариана

# 28
  • Мнения: 697
И аз се записвам официално за срещата утре в 14 ч.  Peace

И аз Simple Smile

# 29
  • Мнения: 899
Проверет си датите, на които са ви ритнали бебоците за първи път-казват, че на същата дата се раждали. Mr. Green
Наистина и аз съм го чувала. Понеже съм 4-а бременна в работата за 2 години колежките ги следят тия неща и твърдят, че засега се изпълнява поверието  #Crazy. Аз обаче не помня кога за първи път ме изритаха. Или по-точно в началото доста се чудех дали са някакви чревни спазми или е беба.
Еленце, що така те въртят толкова време в тая болница, някак си не е човешко  Confused
Фийл, нацелувай малкия сладур, дано бързичко оздравява  Heart Eyes
Арианка, чак на мен ми стана противно. На колко беше, че забравих (разбира се отговори само ако искаш  Simple Smile)?

Общи условия

Активация на акаунт