Туптят в нас по две сърца, до Май ще е така! №3

  • 14 032
  • 297
  •   1
Отговори
# 75
Dido4ka, благодаря за отговора! И аз съм имала 2-3 пъти гъбички, горе-долу знам как изглеждат. За лекарствата - кремът за еднократно приложение е Гиназол, мисля, с апликатор. Разбира се, за повечето лекарства се казва да се употребяват при бременност с едно наум, и все пак са разделени в групи според степента на риск. Та в случая клотримазолът е една степен по-безопасен от гиназола. Ако искаш, съобрази се с това, макар че ми е ясно, че се изписват и ползват без вреда най-различни медикаменти, сигурно лекарите си знаят най-добре.  Peace

# 76
  • Мнения: 244
Здравейте бъдещи майски мами! Надявам се да ме приемете във вашите редици.Аз съм бременна от първи опит ИКСИ след като чакаме бебо вече 8 години.Не мога да опиша колко съм щастлива и ще се радвам с вас да мога да споделям тревогите и радостите до заветната среща с бебо!

# 77
  • Мнения: 4
tsveti77 добре дошла мила и честито  bouquet,
желая ти леко бременеене и май да гушкаш едно сладко  baby_neutral

# 78
  • Варна
  • Мнения: 618
Веси, прокурор съм и все още дават по някои лев в повече по нова година Wink На това се надявам! На 14.10 ще ми дадат направленията за изследвания и ще видя какво ще бъде, че нямам много спомен от първото.

еЛ-че, еднократното ми го изписа, защото се слага един път,а с кремчето повечко време, през което не се прави секс /не че имам мерак Crazy/, зацапва ти и затова ми препоръча него. Ще проверя в аптеката и ако не е някаква луда цена сигурно него ще пробвам. Апропо, ти кога ще се разкриеш пред нас?  Whistling

Цвети, добре дошла   bouquet Лека бременоост и здраво бебече ти желая. Когато си сигурна за термин, пусни ми ЛС, за да те прибавя в нашето списъче на първа страничка Peace

# 79
Цвети, добре дошла и от мен, много се радвам за вас!  Simple Smile
Dido4ka, слушай си лекарката, така е най-сигурно, особено ако и́ имаш доверие. Само внимавай с апликатора. Хм, за разкриването, надявам се да е другата седмица, че планирам в петък да посветя една много близка приятелка, която пише във форума  Wink
Чао на всички от мен и до скоро!

# 80
  • Мнения: 0
Здравейте и от мен, тук в новата темичка Simple Smile Мислех да се включа в петък, след прегледа (искрено се надявам с добри новини), но не се сдържах да честитя на tsveti77!!! Страхотна новина   bouquet Пожелавам ти лека бременности един здрав бебо май месец Simple Smile

Хубава вечер на всички и до петък    Peace

# 81
  • София
  • Мнения: 12 270
  Хайде и аз да се разпиша.
  Вчера ходих на преглед при моята си лекарка, която ми следеше и първата бременност. Бебчо е само един и се развива нормално според термина. Пусна ми изследванията, които трябва да си направя и се разбрахме чак 15-16 г.с да отида отново за да ме види хубаво и да ходя и на БХС. Аз съм много доволна, защото тази бременност не искам да ме гледат често на ехограф и често да съм на прегледи. А имам си и снимка на бебчо, това е от мен, че малките се събудиха.

# 82
  • Мнения: 1 954
Цвети, честито! Лека бременност и щастлив финал ти желая!

# 83
  • Мнения: 26
Здравйте мами и аз се включвам към края на работния ден.
Честито на Цвети   bouquet
Sisi79 можеш ли да дадеш линк към Дюканките, че аз нещо много се отпускам и се плаша

# 84
  • Мнения: 2 885
Ето ме и мен.
Най-сигурното изчисление на термина и по датата на зачеване. Знам точно кога заченах първото, сега за второто ще видя какво показва ехографа. Но за датите на зачеване съм сигурна - или 5 или 18 август. Laughing
Да ви се похваля, че ми излезе теста за антитела на варицела. Синът ми я домъкна от детската градина предната седмица и сега сме под карантина .....и аз скорострелно си направих кръвен тест. Положителен е, т.е. имам антитела и те са защитили плода.
Повдига ми се прани с определен прах за пране дрехи, който ползвах досега и ми харесваше. Откакто съм вкъщи /от предният четвъртък/ изпирам всичко наново с друг прах. УжасТ.

# 85
  • Луната ни пази
  • Мнения: 3 008
Момичета, включвам се бързо при вас по въпроса с повдигането. Аз съм от миналогодишните майски мами. На мен ми ставаше лошо от всичко, имаше един момент и от вода повръщах. Основно от пържено, готвено, специфични остри миризми, от афтършейфа на мъжа ми (а преди това много го харесвах), абе какво да ви кажа... Повръщах до последно, включително и по време на самото раждане, ама не се притеснявайте, всичко се забравя накрая   bouquet Успех на всички ви до края, стискам палци!

# 86
  • Мнения: 5 713
Включвам се в темичката ви да поздравя ivaqna, Aila и немирница / дано ме помниш Simple Smile /.

Лека бременност и здрави бебчета на финала ви желая!

  bouquet   bouquet   bouquet

# 87
  • Мнения: 2 885
Благодарско, Вери.
Помня те, макар да сме се виждали само един път.
Гледам, че сте увеличили семейството с още един член. Да ти е жив и здрав Ясенчо.
На 18 октомври ще съм в Бургас, имам ти мобилен..........ще се чуем и видим пак.
Поздрави,
Нем

# 88
  • Мнения: 5 713
О, вече от година и нещо не съм в Бургас, в Канадско съм. Simple Smile

# 89
  • Мнения: 826
Maria Chiara, честита да ти е 50 дневната запетайчица. Ми то това си е много сериозен празник. Ако не беше ти и аз нямаше да знам, че и мойто в корема има празник. Термина ни е в един и същи ден(-: Да си жива и здрава и безпроблемна и щастлива бременност ти пожелавам! Grinning

Siska, да живеят Дюканките. Сигурна съм, че ще успееш да си финна бъдеща майка. С повече въображение и разнообразие в готвенето и апетита си идва. И аз мисля да не се изоставам, още повече, че тъкмо успях с много труд да сваля разни ми ти излишни килца. Успех ти пожелавам и усмихната и лека бременност Simple Smile[/color]

Някой искаше адреса на Дюканките - ето го! Много е готин сайта, а рецептите са уникално вкусни за диетични. Дано съм помогнала Wink
http://dukanskirecepti.wordpress.com/

Последна редакция: ср, 01 окт 2008, 21:39 от dendri

Общи условия

Активация на акаунт