Туптят в нас по две сърца, до Май ще е така! №3

  • 14 073
  • 297
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 2 885
"Вече там, където исках..............."
Браво.

# 91
  • Мнения: 826
Не мога да заспя и туй то! По цяла вечер като караконджул се въртя. Пак ще си пусна някое филмче, лошото е че след него ще изгледам още едно. Добре, че моичкия спи като дъб столетник и не успявам да го събудя. При вас така ли е? Не е ли много рано за такива явления (2-ри месец)? Иначе като заспя, си спинкам много спокойно и дълбоко... Проблема е в широко отворените ми очи преди това.

А вие спете сладко и сънувайте само красиви сънища Wink Wink Wink

Последна редакция: чт, 02 окт 2008, 04:38 от dendri

# 92
  • Русе
  • Мнения: 343
Добро утро момичета!
Добре дошли на новите МАЙчета!
Не мога да заспя и туй то! По цяла вечер като караконджул се въртя. Пак ще си пусна някое филмче, лошото е че след него ще изгледам още едно. Добре, че моичкия спи като дъб столетник и не успявам да го събудя. При вас така ли е? Не е ли много рано за такива явления (2-ри месец)? Иначе като заспя, си спинкам много спокойно и дълбоко... Проблема е в широко отворените ми очи преди това. А вие спете сладко и сънувайте само красиви сънища Wink Wink Wink

Разбирам те чудесно. Може би седмица, след като забременях, сънят ми изчезна  Sad. Освен, че не мога да заспивам, ако се случи все пак да задремя, се събуждам бързо... и така цяла нощ. Интересното е, че не мога да спя и през деня. За сега не съм много изтощена, но ако продължава така, не знам  Rolling Eyes. Моята лекарка спомена, че билки само могат да се вземат, но не уточни какви. Следващият път ще я разпитам по-подробно.

Хубав, слънчев ден на  всички   bouquet!

# 93
  • Мнения: 528
Здравейте МАЙчета  bouquet


Не мога да заспя и туй то! По цяла вечер като караконджул се въртя. Пак ще си пусна някое филмче, лошото е че след него ще изгледам още едно. Добре, че моичкия спи като дъб столетник и не успявам да го събудя. При вас така ли е? Не е ли много рано за такива явления (2-ри месец)? Иначе като заспя, си спинкам много спокойно и дълбоко... Проблема е в широко отворените ми очи преди това.

А вие спете сладко и сънувайте само красиви сънища Wink Wink Wink
« Последна редакция: четвъртък, 02 октомври 2008, 04:38 от dendri »


dendri, как издържаш? Кога спиш? Всяка нощ ли си така?
Съчуствам ти искрено.

Последна редакция: чт, 02 окт 2008, 11:04 от Барбарела

# 94
  • Мнения: 37
Здравейте майски мами  Simple Smile
Аз съм нова за Вашата темичка, но ще се радвам ако ме приемете в отбора си.Тези дни и аз разбрах че съм отново бременна,терминът ми е на 29 май.Казвам се Искра,на 29 години съм и съм от Ловеч,имам син на 2 години и три месеца.За сега се чувствам много добре без гадене,безсъние и болки/то затова и се изненадах че съм бременна/.Първата ми бременност беше абсолютно безпроблемна само с дребни неразположения и сега се моля и тази да е така.Пожелавам го и на всички вас,а накрая да ни зарадват най хубавите и здрави бебчета! Heart Eyes

# 95
  • Мнения: 528
Здравей Искра Hug Лека бременност ти желая Hug

Дидочка, броиш ли ни? Колко станахме, дали ще настигнем МАЙчета 2008? Crazy Laughing


От една седмица, кожата около пъпа ми се зачерви, прилича на голям червен пръстен.
Това някакъв симптом ли е? нормално ли е? Чувала съм за тъмна черта от пъпа надолу при бременни, ама
за такова като моето не съм. Някой да има идея или да бягам на кожен?

Последна редакция: чт, 02 окт 2008, 13:05 от Барбарела

# 96
  • София
  • Мнения: 39 945
За зачервяване не съм чувала.
Моя пъп стана черен, буквално. Линията от пъпа на долу е една друга тема. Ако се притесняваш консултирай се с дерматолог.

Пожелавам ви да минете Майчета 2008 Simple Smile То моя Алекс трябваше да е Юнче де Simple Smile

За спането. Аз само в начална бременност бях много поспалива. Веднъж бяхме завели Дияна на 3д кино. Гледахме "Буболечки". Аз обаче проспах филма  Joy
В по-късна бременност и аз бях в графата "безсъние". Но ми беше ок. Свършвах си работата на компа. През нощта ми е по-спокойно и плодотворно Simple Smile

# 97
  • Мнения: 4
Isito LCH , честито   bouquet
може ли едно въпросче,в Ловеч при кой доктор ходиш?

# 98
  • София
  • Мнения: 2 430
Привет и от мен Hug
От една седмица нямах интернет и така съм объркала темите,че пишех все в старите Crazy

# 99
  • Мнения: 1 956
katrrinka, къде се загуби? как си?

Днес много се забавлявах с тестовете за определяне на пола от линковете на първа страница на темата. От всички тестове крайния резулат отново е 50/50 момиче/момче  Laughing

# 100
  • София
  • Мнения: 2 430
Момичета към кой,да се обърна,да оправи календара,защото там е написано,че чакам второ дете,а на мен това ми е първа бременност.Благодаря ви Hug

# 101
  • Мнения: 367
Дидочка оправя темичката благодаря за което. Hug Hug Hug
И мен ме е объркала - на мен пък ми е втора бременност а не първа аз имам 8 годишна щерка.
Сигурно ще види постовете и ще ги оправи.
Много мами се събрахме за кратко време и е трудно да ни проследи всичките.
Бял кахър .  newsm47
Важното е да са живи и здрави "точките" и да растат   babyuu

# 102
  • София
  • Мнения: 2 430
Момичета осъзнавате ли какви сме късметлийки,че ще имаме майски бебоци Laughing
Толкова много празници и именни дни има тогава,а и месеца е страхотен,винаги ми е напомнял за абитуриентските балове

# 103
  • Варна
  • Мнения: 618
Милички, извинявайте, че съм Ви объркала   bouquet  Веднага ще поправя. Просто понякога малко чета по диагонал постовете, че нямам много свободно време. Затова Ви бях помолила на ЛС да ми пращате данните, за да мога после на спокойствие да ги оправя. Още веднъж се извинявам. Също така има доста момичета, които са ми посочили само термин, без годинки и град, моля, изпратете ми данни, за да ги впиша. Също ще Ви помоля и за предложения за заглавие на новите теми, че мен с римите хич ме няма  Embarassed Благодаря Ви много!

Днес коремчето малко ме боли, пих но шпа, но май не ми помага newsm78

# 104
  • Мнения: 4
Здравейте момичета, имам една голяма дилема, аз работя в София но ще си раждам в Ловеч и там ще си стоиме, но ще изляза по майчинство от тук от София, защото заплатата ми е по голяма и заради това.Въпроса ми е, моят адрес не е в Ловеч а на таткото адреса е в ловеч, бебо като се роди с какъв адрес ще бъде записан и ще мога ли да си му избера личен лекар там. Объркана работа , ама няма как трябва да преценя кое ще е най правилното и доброто за бебо.

Общи условия

Активация на акаунт