Ето времето настана, да се срещнем февруар

  • 13 099
  • 292
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 86
http://www.pakostnik.com/bg/productdetails.php?id=4225 това ми харесва както и на чико трио.но искам да е с обръщаща дръжка,мисля че е по-удобно

# 256
  • Мнения: 179
 Здравейте и от мен!
Добре дошли на новите бъдещи мами!
Daya9,  пожелавам ти бързо да се оправиш
tesori , явно не трябва да се преуморяваме.Аз съм в болнични, обаче това въобще не означава , че си почивам.Днес даже бях навън и като ми стана лошо, виеше ми се свят, добре, че имаше къде са поседна.А и корема и кръста ме болят повече и бебето нещо го усещам по -слабо.Явно трябва да я карам по-леко. После и кръв от носа ми потече, абе.... ooooh!
Това за 40-те дни за мен е отживелица.Всеки сам си решава кога ще покаже бебето навън за пръв път.Има и нещо друго - зависи майката как ще се чувства след раждането/понеже аз бях много зле първия път/За количките - другите майки са изписали, аз бих добавила само да не е много светла на цвят.Не за друго , ама моята беше светло синя и почти през ден -два трябваше да се пере.Но това е мое мнение.
И другото, което задължително ще купя е столчето за кола.През 2001г. с дъщеря ми пропуснах, но сега няма.
 А и честито на всички , дето знаят за гащите на бебетата си.Аз ще остана май единствената, дето още не знае   -  ще почакам още....до края на месеца.Тогава съм на ФМ.

# 257
  • Мнения: 72
Здравейте и от мен.На мен доктора ми каза момче пак,но нали знаеш до края не се знае.
За количките и аз от опит знам, защото и мойта е светло синя и много бързо се цапа-количка ФИОРЕ.Сегашната ми още я ползвам и съм много доволна и нищо и няма -ето я http://www.chipolino.com/catalog.php?lang=bg&category=160&type=1   комбинираната е и няма нужда от нищо друго, от новородено до сега почти на 2 год.е малкия я ползваме, само дето не се превърта дръжката заради вятъра/като сме от Варна Laughing/ На изследванията от биохимичния скрининг ми пишеше граничен резултат-ако някой знае какво значи това да ми преведе-нито висок риск,нито нисък ли?Но после д-ра го гледа бебо на 4Д и каза,че за него така е по-важно и е наред.Само дето каза,че ми е много ниско плацентата Sad

# 258
  • Мнения: 192
Благодаря за приветствията. Моля някой би ли ми помогнал да се впиша на първата страница - на 18.02. Все още не зная обаче щъркелът какво бебче ще ни донесе-със сини или с розови гащи. Да се надяваме, че във вторник - 7.10.2008 д-рът ще ни кажа Wink

# 259
  • Мнения: 238
Хей момичета - да се пазите!!!  Hug Никаква работа!!  
Elisana, не си последната, която ще узнае какво ще е бебчето. Ние с таткото решихме да чакаме изненадата в родилния, а и мисля, че Carbo също така ще направят. Но момче или момиче - все тая, да е здравичко ..... това е най-важно.
bori 1 не се тревожи за плацентата. Аз също съм с ниска и моята док каза, че ще я гледа пак 27-ма седмица, защото до тогава може /и трябва/ да се вдигне. Сега матката не била достатъчно голяма и плацентата нямало на къде да мърда. Остава да чакаме ..... ooooh!

Аз пак да помоля някоя от знаещите мами да ми сложи на 1-ва страница 33г., София, първо бебче. Благодаря!

Много усмивки и приятен уикенд!  bouquet

# 260
  • Мнения: 72
Aз  да помоля някоя от знаещите мами да ми сложи на 1-ва страница 35г., Варна, второ бебче. момче .Благодаря!

# 261
  • Мнения: 95
Днес на ФМ-то разбрах,че  newsm30 е stork-boyМалко бях разочарована,защото исках момиченце,но явно ще оставим розовите  къдрави полички,панделки и кукли за следващия път.Да е жив и здрав малкия сладур.Бебо е 477гр и още като го погледнахем го хванахме в крачка как папка.Дъвчеше си нашия момък сладко сладко,после смучеше усилено пръстчета.Голям сладурчо с бузки е още от сега.Големичък е,но докторът каза,че това не е гаранция,че ще е голямо бебе.Така,че мамите с големи грамажи на бебковците да не мислят,че още от сега всичко е ясно.Много се успокоих като чух :"имате си едно много хубаво бебе".Много съм доволна от ФМ-то,имам си и диск.Някоя мама от Пловдив,ако желае може да и дам кордианти,да не правим реклама newsm78.Каза ми,че към 28-30 седмица трябва да отидем пак задължително,за да се огледат органите  и най-вече сърце и бъбречета.Но ще видим има време до тогава.
Може ли паролка за общия профил или някой да ме вкара 25г,Пловдив,първа бременност stork-boy

# 262
  • Мнения: 529
Здравейте, много сте изписали, не мога да смогна  Wink
Аз вече съм на линия, полежах малко в болница, понадупчиха ми дупето, но сега съм ОК  Simple Smile
За срещичка съм на линия, стига да съм добре.
Честито на всички новооткрити гащи   bouquet и добре дошли на новите мами   bouquet
На мен резултатите от амниото най-накрая едва вчера излезнаха (мислех вече че няма да оцелея от нерви). Слава Богу  Praynig наред са нещата, но не знам аз колко съм наред след това дълго чакане  Outta Joint
Много интересни теми сте засегнали, та се връщам да си дочитам  Mr. Green

# 263
  • Мнения: 941
Здравейте - ще спдоеля моя опит с количките - с Никол ми се наложи да си купувам 3бр.  Rolling Eyes
Въпреки, че живея в НАЙ-РАВНИЯТ град в света (Пазарджик - доказано е) и нямаме павирани улици, и трите колички сдадоха багажа.
Сегашната си я купих от Продавалника и съм много горда със избора си. Достатъчно висока е (става въпрос за зимният кош, защото с предишните трябваше да се дупя  Blush за да обърна бебето, а с пола хич не беше удачно). С цяла дръжка е, като спирачките се управляват от дръжката. Има много екстри и допълнителни подаръци. Както казах втора употреба е, но ми струваше 450лв.,  но цената си заслужава. Ето ви и линк с картинки от където си я взех
продавалник , ако не се отвори линка ето снимки:


Искам да ви попитам само аз ли не виждам снимките, които бяхме качили - на мен ми показва че всички албуми са празни и няма снимки  #Crazy  
Ако някой по погрешка е изтрил албумите, нека каже.....за да знаем че е там причината.....вместо февруарски мами, некакви априлски ми излизат.... Shocked  вижте какво ми показва....Дано аз да греша....и да е бъг в самият сайт.... newsm78

# 264
  • София
  • Мнения: 66
мами, много бързо, че май съм последна в офиса  ooooh!

mother-of-pearlS , имаме ново албумче, след малко ще ти пратя коорд.

Много се радвам че сте на моето мнение за излизането на бебо. Вашите мнения и пред татето вървят /за моя ОГРОМНА изненада newsm78/
Аз за сега съм се спряла на BREVI OVO 3 в 1... но само на картинка я видях.. ако не е много скъпа, тя ще е ... за сега не съм си определила лимит, но ми се ще с всички основни нещица за бебо /легълце, шишета, количка, малко дрешки/  да се вместим в 1000-ката.

GALL78 , добре дошла, и никакви болници повече!!!

konikonkoni , честито
bori 1 , не се притеснявай за БХС-то... Щом сте се гледали на 4Д и док е казал ОК.. значи ОК...

Mia66, Elisana, явно ние ще сме тия с жълти, бели и зелени дрешки в родилното... Стига някой доктор да не се изпусне да каже какво ще е Simple Smile


Хубав уикенд ви желая на всички!!!    bouquet  bouquet  bouquet

# 265
  • Мнения: 1
Аз също не мисля да стоя затворена 40 дни вкъщи! В училището за бременни казаха да го показваме на терасата или прозореца всеки ден по 5 мин. след първата седмица и когато преценим, че времето е подходящо, марш навън!
CARBO много трудно ще се сместите в 1000 лв, леглото също е много скъпо, освен ако не е сгъваемо! Имаш време да разгледаш и разпиташ! Успех!  Hug
Лека вечер и приятни сънища!  wavey

# 266
  • Мнения: 242

Айде две сини щъркелчета и от мен Simple Smile Снахички,гответе се Simple Smile
 

# 267
  • Мнения: 152
Ние ще си имаме още една девойка. Така че розовите дрешки ще влязат пак в употреба. Аз, мъжо и Ники гледахме бебето. Ники постоянно ме милваше, чудеше се какво става  Laughing.
Количката ще е същата ABC design rodeo с трети чифт гуми. Много се изтъркват, добре че немците дават други. ПОръчвах я през ebay.de. Там беше 200 евро, а в Б-я струваше 950 лв, та случих и съм много доволна.
За изкарването на бебето- още от 2,3 -я ден ще сме навън, освен ако не е някоя виелица. С Ники не съм пропускала ден. Моята колежка роди в края на май и не излиза навън 40 дни  #Crazy   #Crazy- ей това ума ми не го побира. Ами то бебето трябва да вдишва всякакъв въздух. На времето в болниците пишеше: Ден без разходка е изгубен ден за детето. Не разбирам защо да си стоя вкъщи  newsm78?!

# 268
  • София
  • Мнения: 83
Здравейте и от мен!
Днес беше най-тежкият ми ден в работат от доста време насам.Преди повече издържах на напрежение , но в момента не.Цял ден скандали.Хората в България са страшно озлобени и лоши станали. Shocked Идваше ми да си тръгна от работа,но съжаление дори ще ходя да затворя магазина в 22:00ч,тъй като моята заместничка е болничен.
Прати ми смс за да ми го каже(твърде неучтиво като се има в предвид че и казах че ще изляза в болничен тъй като ме боли корема),но какво ги интересува другите хора.
Днес направо ми се ревеше.
На 08.10 съм на консултация и исля да си взема малко болничен а от ноември въобще да забравя за работа.

За сега само разглеждам количките.Има много хубави,но са доста скъпи.Незнам дали си заслужава зимен кош.Най вероятно ще има разходки чак април.А тогава ще върши работа една количка която става в легнало положение и кош за кола.

# 269
  • Sofia
  • Мнения: 2 483
Здравейте, момичета Simple Smile
Четох, четох и забравих половината неща, които исках да кажа.. ooooh!
така, че щее погледна няколко поста от последните Simple Smile
Честито на всички с хубави новини и разкрити гащи! Mr. Green
Честито и на ГАЛЛ за хубавите новини!  bouquet
За излизането - аз също мисля да не се застоявам в къщи повече от необходимото. То бебето да не е извънземно, ще си диша същия въздух като нас и ще живее като нормален (малко по-дебело облечен) човек!:)
А от поста на Ларакрофт много ми стана мъчно Sad Какви с тия хора направо не мога да го проумея!!! #2gunfire И клиентите и колежката  #Cussing out Но ти хич не му мисли, взимай си болничен и си гледай здравето и бебето! Никой и нищо не заслужава да рискуваш нещо толкова важно! Тегли им една дълга и започвай да си почиваш активно! Hug
А и да кажа, че благородно завиждам на мамите, които не искат да знаят пола на бебчо Simple Smile Ще имат едно незабравимо изживяване! И на мен ми се щеше, ама всички (начело с таткото) - какво е, та какво е! Crazy И нямаше как  Laughing
Хайде  Hug на всички и лека вечер!

Общи условия

Активация на акаунт