Ето времето настана, да се срещнем февруар

  • 13 095
  • 292
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 2 784
Иве, честит рожден ден! Както се казва, цялото щастие на земята, да ти се стовари на главата! Mr. Green
Моля пак за адреса и паролата на албумчето.

# 286
  • Мнения: 941
....................Миналия месец ходих на 4D .................................А да попитам тези дни разбрах ,че трябва да си правя изследване за синдрома на даун ,но трябвало да е до 19-та седмица а аз вече съм я минала (заслуга на докторката ми,която не си направи труда да ми каже) Има ли смисъл сега да правя това изследване?

МИличка, за синдрома на Даун може да се разбере още в 13-та седмица след Фетална Морфология, но щом си ходила на 4Д - то ако е имало повод за притеснение са щяли да ти кажат тогава. Той е най-сигурният за установяване на аномалии, така че спокойно  Peace

# 287
  • Мнения: 35
wondertedy7 не се притеснявай, че не си наприла изследването засиндром на Даун. Хубаво е да се направи, но не можеш след 19 седмица. Даже най-добре е да се направи в 11-13+6 седмица - ранен БХС. Важното е бебето да е здраво и да се развива в норми. Нали си ходила на 4D и всичко е ок. И моята докторка не ми каза, но се образовах в този форум. Само трябва да имаш време да четеш, че мнооого нещо се изписва

# 288
  • Мнения: 24
Здравейте, май е време някоя (на която и се отдават тия неща) да запрята ръкави и да барне нова темичка Wink Виждам че пак има нови попълнения в отбора - добре дошли! Виждам че сте разнищили темата за количките, аз обаче също като Деси и още няколко мами ще ползвам количката на приятелката си така и така потренирах на нея и и свикнах малко е тежичка но е без пари което многократно препокрива неудобството. Колкото до това дали бебе да прекара 40дни в къщи - ами с кака (понеже и тя беше февруарско бебе) изкарахме близо месец в къщи заради лошо време, сега отново всичко зависи от времето. За тези които смятат да спазват ритуала да не забравят и това че трябва дрехите на детето да не замръкват на простира май имаше и други врели некипели от репертоара на баба ама сега не се сещам  Joy
 Аа, да щях да забравя иска ми се да разнищим и темата за креватчетата ако може защото към момента тя ме вълнува най силно. Аз май искам да ми го правят по поръчка но не е зле все пак да сондирам мнение нали за това сме се събрали тук.
http://www.bitak.net/tagsearch/%CB%E5%E3%EB%EE/ad124202-prodavam … eglo-adelina.html
това е на модела на който съм хвърлила око но за да ми се впише в цветовата гама ще трябва да си го правя по поръчка. Чао за сега че май се улях с писането!

# 289
  • Мнения: 1
k.penkova страхотно е креватчето! Аз съм се спряла на подобно, но това има повече опции!  Hug

# 290
  • Мнения: 24
k.penkova аз вчера се бях отдала на ровичкане из нета и главно гледах креватчета Simple Smile има много добри моделчета! И ние с таткото си бяхме харесали модел, подобен на този, но нашата бъдеща кума ни разобеди! Доводите и бяха следните:
1. скринчето за поввиване може да се ползва само до о/о 2-я месе т.е бебо като почне да се върти може да тупне
2. матрачето налегълцето не може да си сменя нивото т.е бебо като почне да се изправя решетката няма да го пази много
 тези тук не са лоши: http://www.dibobg.com/products.html   Simple Smile

# 291
  • Мнения: 15
Ивче,честит рожден ден!!!Да си здрава,много щастлива,много обичана,а февруари да те зарадва с най-големия подарък!!На всички мами които значт цвета на гащите-честито!Аз пак не успях да го разбера,но има време.За количките-толкова е голямо разнообразието,че ще ми е трудно да избера.За креватчето-също съм се спряла на тия от ДИБО.ЗА 40дни в къщи това си е глупост голяма.Стига времето да позволява-разбира се че ще сме навън.Трябва някой да пусне нова темичка.Това е за сега от мен.Лек ден и много усмивки!  bouquet

# 292
  • Мнения: 0
Хайде на новата темичка, кой разбира тук се спира  Wink

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=335623.new#new

Общи условия

Активация на акаунт